26

Odp: puszące się włosy:(

stila nie zazdrość tongue Nie masz czego.. sad Mi się płakać chcę...  Wystarczy że pogoda się troszkę popsuje i włosy już się nie układają ;/

27

Odp: puszące się włosy:(

ostatnio gdzieś słyszałam, że świetne działa na puszące się włosy suszarka z funkcja jonizacji, ponieważ, włosy nie elektryzują się , pod wpływem tych jonów łuski włosów zamykają się i nie dzieki czemu sie nie puszą, myślę, że taka suszarka mogłaby pomóc w twojej sytuacji np coś takiego

28

Odp: puszące się włosy:(

ja mam strasznie puszące się suche na końcach włosy, i już wydałam majątek na różne odżywki i smarowidła do tych włosów
mam długie blond loki ale są taki suche że wyglądam jak po spalonej trwałej, no masakra
teraz kupiłam taki preparat olejowy do jasnych włosów, jest trochę lepiej, ale po nasmarowaniu nim nie mogę już włosów czesać, bo jak przeczeszę znów mam suche sianko big_smile

29

Odp: puszące się włosy:(

Ja mam tez puszące się włosy.U nasady są gładkie i szybko się przetłuszczają,a końcówki są suche i puszące się.Stosuję szampon garnier z kwiatem lipy.Po umyciu rozczesuję włosy i gdy trochę podeschną układam je na szczotce okrągłej.Czasami też wcale ich nie susze i nie układam tylko czekam aż same wyschną ale wtedy już ich nie rozczesuję.Myję włosy codziennie i mam taki kręcono-falowane włosy.

30

Odp: puszące się włosy:(

zimą włosy puszące się czy elektryzujące to chyba standard. dobrym kosmetykiem jest maska regeneracyjna z jedwabiem. Pomagają utrzymać elastyczność, włosy są sprężyste. Loton ma maskę regeneracyjną z jedwabiem suuuuper produkt smile

31

Odp: puszące się włosy:(

smakulaa zgadzam się z tobą smile Mnie się elektryzowały i zakupiłam maskę z jedwabiem i pomogło smile

32

Odp: puszące się włosy:(

suszarka z jonizatorem też pomaga smile sprawdziłam i u mnie zadziałało smile

33

Odp: puszące się włosy:(

widzisz okazał się być to trafiony kosmetyk do pielęgnacji włosów. muszę przyznać, że w moim przypadku bardzo się on sprawdził.
Używam również lakieru do włosów fryzura się dłużej utrzymuje, jednak nie lubię mieć na włosach efektu kasku. wypróbowałam więc również z LOTON lakier do włosów bio. Efekt rewelacja - włosy kapitalne, utrwalone a przy tym nie ma hełmu na głowie!!!!, są sprężyste mają ładny połysk smile

34

Odp: puszące się włosy:(

Zapraszam na tą stronę

35

Odp: puszące się włosy:(

Fajne strony www. podajecie.

36

Odp: puszące się włosy:(

jak będę miała kasę to kupię sobie tę suszarkę z funkcją jonizacji, ale słyszałam też, że jest taka szczotka do włosów jonizująca :] korzystałyście?

37

Odp: puszące się włosy:(

Mam taką szczotkę i polecam! jest rewelacyjna

38

Odp: puszące się włosy:(

To skorzystam z Twojej rady.

39

Odp: puszące się włosy:(

U mnie pomógł jedwab do włosów, trochę je ujarzmił i odżywil

40

Odp: puszące się włosy:(

Moja kolezanka tak miala i uzywala jakiegos preparatu w spreju ktory cale wlosy wyprostowywal a wlosow miala multum i dzialalo ale nie pamietam niestety juz jaka to byla firma

41

Odp: puszące się włosy:(

Mi hasło "puszące się włosy" kojarzy się z takimi suchymi i siankowatymi. Jeśli Wasze puszenie jest efektem przesuszonych włosów, to polecam ich dokładne odżywienie! Najlepiej jakąś dobrą odżywką, ja polecam Biokap! Dodatkowo sprawdzi się też nakładanie olejków, obowiązkowo jako zabezpieczenie końcówek.

42

Odp: puszące się włosy:(

A próbowałaś żele do włosów?

43

Odp: puszące się włosy:(

Są tez spraye do ujarzmiania, dosyć drogie bo profesjonalne, ale warto wydać te pieniądze żeby wreszcie dobrze wyglądać

44

Odp: puszące się włosy:(

Mnie pomaga zwykły jedwab, cena ok. 10 zł. Markowe i prfesjonalne są drogie bo płacimy za opakowanie i reklamę...

45

Odp: puszące się włosy:(

Jedwabie powinny pomóc, ja używałam sleek'a. Ewentualnie możesz skorzystać z prostownicy

46

Odp: puszące się włosy:(

Serum na końcówki po ich wysuszeniu - u mnie działą. Dużo produktów i promocji jest w tym sklepie:


Pozdrawiam i życzę pozbycia się problemu:)

47

Odp: puszące się włosy:(

mi takie napuszone włosy kojarzą się z przesuszeniem, a tu pomoże dobrze odżywianie. U mnie najlepiej sprawuje się odżywka regenerująca firmy Biokap - świetnie odżywia i wygładza włosy dzięki czemu są gładkie i lśniące. No i może pomóc olejowanie, u mnie już po kilku razach losy były bardziej odżywione i sprężyste.

48

Odp: puszące się włosy:(

Mnie się przestały puszyć, jak zmieniłam kosmetyki na linię Goodbye Damage z Fructisa. Tak jak pisałam w innym temacie, włoski są po niej miękkie, dobrze się układają i naprawdę zero puszenia.

49

Odp: puszące się włosy:(

Myślę, że musisz je przede wszystkim nawilżyć, mam fajny sposób

50

Odp: puszące się włosy:(

Ja mam keratyne zrobioną w salonie inoar i jestem bardzo zadowolona co pół roku powtarzam zabieg i włosy mi się zawsze układają nie mam z nimi żadnego problemu wink