651

Odp: Bielizna

Ja też bielizny przez internet nie kupuję. Czasem niby ten sam rozmiar, ale w innym fasonie juz układa się inaczej i zupełnie inaczej moze wyglądać...

652

Odp: Bielizna

Też zdezydowanie bieliznę wolę kupić w stacjonarnym sklepie, tym bardziej że czasami mierzę kilka par w tym samym rozmiarze zanim trafię na odpowiednio dopasowany.

653

Odp: Bielizna

Ja tylko niektóre z triumpha chyba mogłabym kupować w ciemno, ale i tak wole przymierzyc

654

Odp: Bielizna

Ja też mierzę kilka różnych modeli, zanim wybiorę ten właściwy. Ostatnio spodobały mi się biustonosze z chokerem. Możecie je stworzyć dzięki produktom dostępnym tutaj:

655

Odp: Bielizna

A ja często zamawiam bielizne w internecie smile da się ładniejsze wzory i kroje wybrać niż normalnie, na przykład teraz kupiłam super nie dość że nie drogo to bardzo fajnie się je nosi. I świetnie podtrzymują piersi

656

Odp: Bielizna

nauczyłam się już, że droższa markowa bielizna nie zawsze oznacza lepszą jakość. kupuję to co mi się podoba i co nie jest za drogie, delikatnie się z tym obchodzę, piorę w rękach i mam na lata smile

657

Odp: Bielizna

Niekoniecznie, jednak sama przyznasz, że bielizna od takiej intimissimi czy od guessa będzie o wiele lepiej wykonana od bielizny kupionej na bazarku? Sama wybieram lepszej jakości bieliznę z wygody Nie przepadam za kupowaniem coraz to nowych ciuszków. I bardzo denerwuje mnie to,ze w tanich biustonoszach skręcają się ramiączka. W tych dobrze wykonanych coś takiego nie występuje.

Jeśli chciałybyście sobie kupić jakąś porządną piżamę to polecam firmę Henderson. Pizamy nie są drogie ponieawż cały komplet można kupić sobie w Answeaar nawet poniżej stówki:
[img]https://img.ans-media.com/files/sc_staging_images/product/middle2_img_1160234.jpg[/img]

A jednak jakośc jest naprawdę fajna.  Jak tylko zobaczyłam ten komplet z psinka to doszłam do wniosku że muszę koniecznie go sobie sprawić smile

658

Odp: Bielizna

To różnie bywa z tą jakością, przecież wiadomo, że nawet dobre marki szyją w Chinach...

659

Odp: Bielizna

Ja zawsze wącham materiał, czy nie pachnie chemią...