601

Odp: Bielizna

Fajnie zbaczacie z wątku;p

602

Odp: Bielizna

Trochę nam się zboczyło smile

603

Odp: Bielizna

Zboczuchy;D

604

Odp: Bielizna

Nawróćcie się!

605

Odp: Bielizna

Chyba za późno, już mamy taki nawyk zbaczania z toru w lewo lub w prawo smile

606

Odp: Bielizna

Skoki w boki, aaaaaaha... toż to niemoralne, bezwstydne, och, ach, zgorszyłam się.

607

Odp: Bielizna

emilka ty zboczuchu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

608

Odp: Bielizna

to ja wrócę do tematu, ponieważ chcę się pochwalić wink co myślicie o tych szortach:  to mój nowy nabytek, kupiony na dodatek w promocji, uwielbiam ten krój bielizny, zawsze wydawało mi się, że damskie szorty to bardziej sportowa bielizna, a tu proszę.. smile

609

Odp: Bielizna

Mi się podobają. Bardziej by mi się podobały białe z czarną koronką, albo całe czarne, ale te są super, jeśli chodzi o krój i wogóle.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2010-10-24 21:48:53)

610

Odp: Bielizna

Mam podobne, są super!

611

Odp: Bielizna

Dla przełamania monotonii wolę inne kolory, np. czerwień, fiolet... W nich też się wygląda szałowo!

612

Odp: Bielizna

lubię takie szorty, mam kilka ale... są nie wygodne... wpijają mi się hmm

613

Odp: Bielizna

Pewnie za mały rozmiar wink

614

Odp: Bielizna

nie nie jest za mały, po prostu mają taki dziwny krój .... jakoś klasyczne
a już na pewno nie znoszę stringów fuj hmm

615

Odp: Bielizna

Stringi są najbardziej sexi ciuszkiem, uwielbiam je!

616

Odp: Bielizna

Ja też lubię. Nie rozumiem przeciwników. Że nie zasłania? A po co ma mi zasłaniać, przez spodnie widzi tylko Supermen. Jest mi zimno to zakładam inne, albo płaszcz zasłaniający tyłek. Wpijają się? Nie mi. Jak dla mnie są wygodne, to figi wchodzą mi w ... tyłek.
Pamiętam jak się lekarz darł na mnie za stringi, że poroniony pomysł, że mam, cytuję "gówno na sobie" itd. A ja założyłam stringi, żeby uniknąć zdejmowania bielizny, bo musiałam mu pokazać wysypkę na pośladkach. Stary zoboczuch.

617

Odp: Bielizna

dla mnie są niewygodne - tylko dlatego ich nie noszę smile
mam dwie pary, ale to "na wszelki wypadek" jakby żadne inne nie pasowały do jakiegoś stroju
no i na pewno nie są (według mnie) sexy ...

618

Odp: Bielizna

A do jakiego stroju według Ciebie pasują tylko stringi???

619

Odp: Bielizna

do mocno przylegającej spódnicy albo do spodni
kiedy odciska się szew zwykłych gatek

620

Odp: Bielizna

Jakiego koloru macie najwięcej bielizny ?

621

Odp: Bielizna

Ja kupuję to co wpadnie mi w oko smile mam bzika na tej części garderoby tongue ostatnio wynalazłam sobie sklep tanieciuszki.eu i już kilka komplecików bielizny wpadło w moje ręce smile

622

Odp: Bielizna

[quote=gusia1000]Jakiego koloru macie najwięcej bielizny ?[/quote]

U mnie czarna króluje - bo wyszczupla wink

623

Odp: Bielizna

Chciałam kupić sobie jakiś wyjątkowy komplet bielizny, żeby zaskoczyć mojego mężczyznę. Co sądzicie o takim: ? Jak się Wam podoba całość, no i kolor oczywiście też.

Wyjeżdżamy na wakacje i chciałam go czymś zaskoczyć. Myślicie, że jest to dobry pomysł?

Ostatnio edytowany przez Beatka (2013-07-30 12:57:43)

624

Odp: Bielizna

U mnie też czarna smile

625

Odp: Bielizna

Jak dla mnie to oczywiście najlepiej biała, czarna lub czerwona. Nie jest powiedziane, iż inne kolorki odpadają, aczkolwiek oczywiście lubię te kolory big_smile ostatnio czytałam też ciekawy art na temat pielęgnacji samego biustu, co mnie naprawdę zdziwiło iż coś takiego jest zależne od wielkości piersi.