626

Odp: Bielizna

Odkąd odkryłam markowe biustonoszy obiecałam sobie, że już nigdy więcej nie sięgnę po te zwykłe, bazarowe. Różnica jest przeogromna i taki firmowy stanik jest wart każdych pieniędzy. Najtaniej markową bieliznę kupuję w sklepie 4lejdi.pl. Lubię tam robić zakupy, bo mają duży wybór i fajne promocje.

627

Odp: Bielizna

Drogie staniki są poprostu lepiej uszyte, z trwalszych materiałów, dlatego też wolę 1 za 60 zł niż 4 za tę samą kwotę, które zaraz sie rozciągną, zdeformują

628

Odp: Bielizna

mam jeden z tych po ok. 100 zl i niespecjalnie jest wygodniejszy
ale mniej sie spiera  i dłużej będzie jak nowy na pewno

629

Odp: Bielizna

Osobiście polecam markową bieliznę, bo jest naprawdę trwalsza i znacznie lepiej się sprawdza od tych bazarowych. Nie musi wcale przy tym być droga. Ja kupuję na stronie 4lejdi.pl, bo tam mają najtaniej.

630

Odp: Bielizna

Ja też wolę jednak wydać trochę więcej pieniędzy i mieć markową bieliznę dobrej jakości.

631

Odp: Bielizna

Dokładnie, ja zawsze czytam skład na metkach.

632

Odp: Bielizna

Musi być ładna wygodna i ładn wykończenia:)

633

Odp: Bielizna

Ja też uważam, że markowa bielizna jest najlepszym wyborem. Sama kieruję się tym, bo sama zauważyłam, że jest po prostu trwalsza i lepiej się układa. Bez problemu mogę ubierać bardziej obcisłe sukienki bo nic mi nie "wyłazi". Bardziej się dopasowuje i jest wygodniejsza. Szczególnie lubię Pretty Polly, Shock Absorber też jest fajna.

634

Odp: Bielizna

No ja mam staniki z H&M i świetnie sie je nosi.

635

Odp: Bielizna

Ja też , fajne są.

636

Odp: Bielizna

Ja kupuję to, co mi wpadnie w oko. Zazwyczaj w Centrach Handlowych, ale zdarza mi się również w zwykłych butikach, a nawet przez Internet (chociaż jest to troszkę ryzykowne tongue ). Ostatnio wypatrzyłam sobie prześliczne body! Już nie mogę się doczekać aż do mnie przyjedzie big_smile [img]//diores.pl/images/GORSENIA/_foto_m/livia_184_bez.jpg[/img]

637

Odp: Bielizna

osobiście uwielbiam bardotki z h&m są cudne big_smile

638

Odp: Bielizna

nie lubię stringów bo mi się wrzynają w d.... jest teraz duży wybór w bieliźnie

639

Odp: Bielizna

uwielbiam staniki z h&m. tylko tam mogę w ciemno kupić bez mierzenia. brzmi jak herezja, ale tak już mam. nic nie gryzie, świetnie leżą, ceny też są ok, szczególnie na promocji wink

640

Odp: Bielizna

Ja zazwyczaj kupuję taką tańszą z sklepikach typu pepco czy textil market. Ale raz na jakiś czas pozwalam sobie na bieliznę markową, bo jest idealna - świetnie dopasowana, wygodna, dobrej jakości i do tego przepiękna. Ostatnio wybierałam spośród tych biustonoszy

641

Odp: Bielizna

w sumie ja też kupuję bieliznę w sieciówkach i ogólnie nie mogę na nie narzekać. wydaje mi się, że też dużo zależy od sposobu prania bielizny, tzn. czy robicie to ręcznie czy do pralki. ja akurat piorę staniki w rekach bo kiedyś jak prałam w pralce to wiele razy spotkałam się z wystającym drutem no i sam stanik nie był taki sztywny.

642

Odp: Bielizna

Ja bardzo często kupuję bieliznę przez internet. Tylko oczywiście trzeba dobrze, sto razy sprawdzić rozmiar. Czasem w tesco są  ciekawe i dobrze leżące modele.

643

Odp: Bielizna

Znacie bieliznę  marki Hirsch? Teraz z darmową dostawą:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-sklep-z-bielizna-damska-mhirsch-pl[/url]

644

Odp: Bielizna

Lubię bieliznę ładną koronkową lub z fikuśnymi wzorkami czy kolorkami. Cenie markową za to, iż mam ją dłużej.

645

Odp: Bielizna

trzy czwarte mojej bielizny pochodzi ze sklepu  Po pierwszym biustonoszu (wybrałam jeden z najtańszych, najzwyklejszych, żeby wyczuć markę, a okazał się dużo lepszy niż moje dotąd mercedesy wśród bielizny) wiedziałam, że to będzie mój ulubiony sklep.

646

Odp: Bielizna

Też często zamawiam bieliznę marki Kinga sobie i mamie:) obie jesteśmy zadowolone;) poluje zawsze na okazje cenowe:D albo na stronie Kingi albo w sklepiku

Kobietki czy ktoś z was zamawiał może bieliznę marki Fernand Peril??? interesują mnie opinie co do jakości bo się zakochałam w delikatnie miętowym modelu

647

Odp: Bielizna

A ja cenię bieliznę mniej znaną - Delia, dobra polska marka i jakość:)

648

Odp: Bielizna

Ja zwykle kupuję w sklepach stacjonarnych ,bo muszę widzieć jak wyglądają na żywo, czy materiał jest odpowiedni...

649

Odp: Bielizna

Sama ostatnio szukałam jakiegoś eleganckiego kompletu bielizny do snu ale w sklepach stacjonarnych wszystko jest polestrowe sad

650

Odp: Bielizna

Ja kupuję tylko w sklepach stacjonarnych, bo muszę obejrzeć, dotknąć, a nie zdać się na to, co mi przyślą.