576

Odp: Bielizna

No to tak jak ja, szczupła i nie mam bujnych kształtów!

577

Odp: Bielizna

no tak tak, ja taka myszka jestem, tyle że nie zupełnie szara big_smile

578

Odp: Bielizna

Ja niby szara ,ale wiem że podobam sie mężczyznom, choć nie wiem dla czego mnie się boją , bo tak słyszałam!

579

Odp: Bielizna

charakterna jesteś i w kropeczki, a mężczyźni są zazwyczaj jedynie dużymi chłopcami i łatwo ich zastraszyć big_smile

580

Odp: Bielizna

Dobre określenie mojej osobowości, a tak na serio to tą biedronę wymyśliły dla mnie moje córki! I tak już zostało! A  co! Ja kocham przyrodę!

581

Odp: Bielizna

dzieci potrafią bardzo trafnie oceniać rodziców, często też potrafią nas czegoś nauczyć, tylko trzeba chcieć słuchać; a jak się ma dobry kontakt, to wychowywanie staje się łatwiejsze big_smile

582

Odp: Bielizna

Moje są w trudnym wieku ale staram sie nie być tylko matką lecz także przyjaciółką , a to trudne zadanie, bo najważniejsze żeby zachować pewne granicy rodzicielstwa. Wiesz teraz przeżywają pierwsze miłości i rozczarowania a to na prawdę dla nich poważne sprawy, przecież pamiętam jak było  ze mną!

583

Odp: Bielizna

wierzę, ten czas jeszcze przede mną, ale chciałabym być dobrym powiernikiem i jednocześnie wyrozumiałą matką - zobaczymy jak mi to wyjdzie, a mam jedynaka, co może być pewną przeszkodą big_smile

584

Odp: Bielizna

Ciekawa jestem swoją drogą jak to mieć chłopca synka? Ja mam córki i jest troszeczkę  inaczej , tak mi sie wydaje!

585

Odp: Bielizna

Z synem jest chyba łatwiej, bo to taki prawie malutki mąż smile

586

Odp: Bielizna

Fajne okreslenie....ja tez jak na razie tylko córeczka...

587

Odp: Bielizna

[quote=pinkmause]Z synem jest chyba łatwiej, bo to taki prawie malutki mąż smile[/quote]



hahaha, ależ mnie rozbawiłaś ! ;D

588

Odp: Bielizna

jestem poprawiacz nastroju, a z tym synem to prawda, jeszcze mój to nawet z wyglądu wykapany tata smile

589

Odp: Bielizna

zawsze myśląc o dziecku w przyszłości wolałabym mieć córkę, a teraz to już na pewno smile drugi mąż mały to już za dużo smile))

590

Odp: Bielizna

[quote=biedroneczka4]A co z tą bielizną korygującą , kupował ktoś taką? Reklamują nie raz![/quote]
a co ona koryguje? ja nie słyszałam

a co do dzieci najfajniej mieć chyba "parkę" :-)

591

Odp: Bielizna

Albo najlepiej drużynę piłkarską... To co fajnie, to swoją drogą, a życie i nasze możliwości to druga sprawa...

592

Odp: Bielizna

Nie zawsze uda się parka...

593

Odp: Bielizna

no to trzeba próbować na zasadzie: do trzech razy sztuka...

594

Odp: Bielizna

Ale trójka to już może być za dużo.....albo też się nie uda np. troje chłopców lub trzy dziewczynki.

595

Odp: Bielizna

Bywa i tak... Wtedy trzeba się cieszyć z tego co jest smile

596

Odp: Bielizna

pewnie, że tak. ja np. nie chciałam wiedzieć czy urodzę dziewczynkę czy chłopca bo co to za różnica. I w ogóle to oczekiwanie co będzie?

597

Odp: Bielizna

Ja wolałabym wiedzieć, można wtedy przygotować wcześniej ubranka, wystrój pokoiku, itd...

598

Odp: Bielizna

No ale potem jak już jedziesz na porodówkę to nie ma tego napięcia wśród rodziny: " i jest chłopczyk czy dziewczynka?". Tylko takie: " urodziła"........... acha

599

Odp: Bielizna

Fajnie to napisałaś Emilio, samo życie.

600

Odp: Bielizna

[quote=summerlove]Ja wolałabym wiedzieć, można wtedy przygotować wcześniej ubranka, wystrój pokoiku, itd...[/quote]
A wiesz, że jest przesąd żeby za wcześnie nie szykować tych rzeczy bo może stać się coś złego sad