126

Odp: jak lubicie się czesać?

Ja preferuje rozpuszczone mimo że mam długie włosy to nie przeszkadzają mi chyba że np. idę biegać to dopiero wtedy robię jakiegoś koka.

127

Odp: jak lubicie się czesać?

Są też takie świetne spinki podtrzymujące długie włosy.

128

Odp: jak lubicie się czesać?

A ja wole kucyk smile

129

Odp: jak lubicie się czesać?

[quote=angelika91]Ja preferuje rozpuszczone mimo że mam długie włosy to nie przeszkadzają mi chyba że np. idę biegać to dopiero wtedy robię jakiegoś koka.[/quote]

O - to jest moja odpowiedź bez dłuższego rozwodzenia się, dokładnie to samo!

130

Odp: jak lubicie się czesać?

Noszę rozpuszczone bo dają mi poczucie bezpieczeństwa. Zawsze można się za nimi schować smile
A jak mam lepszy dzień to noszę koczka. Rzadko noszę inne upięcia chociaż ostatnio przekonuję się do "końskiego ogona" smile

131

Odp: jak lubicie się czesać?

Dziewczyny, tak chętnie w rozpuszczonych chodzicie?:)

Ostatnio edytowany przez terinna (2012-07-17 15:11:50)

132

Odp: jak lubicie się czesać?

ja też preferuję rozpuszczone, a w domu, dla wygody często robię koczka

133

Odp: jak lubicie się czesać?

Ja najczęściej wiążę włosy w kucyk. Wolałabym wprawdzie nosić rozpuszczone, ale moje falowane włosy strasznie się puszą. Natomiast efekt prostownicy nie utrzymuje się zbyt długo dlatego wolę ich tak nie niszczyć.

134

Odp: jak lubicie się czesać?

Fale, rozciągnięte loczki smile upięte na bok lub luźno rozpuszczone:)
Mam proste włosy więc kręcę je na lokówkę . używam mało pianki wtedy są takie naturalne i miękkie smile

135

Odp: jak lubicie się czesać?

chodzę albo w kucyku albo w rozpuszczonych włosach (zapuszczam, żeby mieć do łopatek chociaż). Czasem zaplotę warkocza. Niestety nie mam zbyt gęstych włosów, także nie dla mnie są cudeńka, które można zobaczyć na różnych portalach ;( Może któraś z Was zna jakieś fajne fryzury dla rzadkich włosów?? Z góry dziękuję za pomoc wink

136

Odp: jak lubicie się czesać?

Najczęściej to tak jak w obrazku. Nie straszny mi wtedy deszcz wiatr i przez cały dzień bez poprawek wink

137

Odp: jak lubicie się czesać?

Monia99 - śliczna fryzurka, rzeczywiście jak mocno się splecie włosy, to nic ich nie rozwali wink

138

Odp: jak lubicie się czesać?

I dobra opcja dla osób zapuszczających grzywkę, w momencie w którym jest " ni w kij ni w oko"

139

Odp: jak lubicie się czesać?

Ja albo rozpuszczam albo plete warkocza big_smile

140

Odp: jak lubicie się czesać?

ALe fajne te zaplecione włosy, kurczę ja mam jakiś antytalent do plecenia takich warkoczy - nigdy mi nie wychodzi.

141

Odp: jak lubicie się czesać?

Mając włosy ścięte na chłopaka, nie trzeba ich czesać prawie.

142

Odp: jak lubicie się czesać?

Mam dlugie wlosy wiec zazwyczaj nosze je poprostu rozpuszczone lub zbieram w kucyk lub koczek.

143

Odp: jak lubicie się czesać?

Ja ostatnio bardzo lubię robić sobie takiego kucyka, ale ktory ma większą objętość niż taki zwykły smile

144

Odp: jak lubicie się czesać?

Ja mam keratynę i na szczęście mam spokój z włosami zawsze się mi się układają :) Robię co pare miesięcy w salonie inoar i jestem zadowolona.

145

Odp: jak lubicie się czesać?

O, albo taki warkocz przypadł mi też ostatnio do gustu

146

Odp: jak lubicie się czesać?

najcześciej nie czeszę się w ogóle big_smile to znaczy rano tylko robię przedziałek, rozczesuję i narazie, idę w świat smile odkąd mi się stan włosów poprawił to mogę z nimi nic nie robić i jest spoko.

147

Odp: jak lubicie się czesać?

Ja tez przewaznie chodze w rozpuszczonych bo nie umiem robić ładnych fryzur, komuś to jeszcze cos sklece ale sobie jakos nie potrafie, irytuje sie przy tym i szybko poddaje. Tak ze albo rozpuszczone albo koczek na czubku głowy.

148

Odp: jak lubicie się czesać?

Lubiłam proste, rozpuszczone, ale prostownica strasznie niszczy, w dodatku farba też i w końcu musiałam ściąć, żeby odżyły:( Teraz zostaje krótki kucyk, rozpuszczone albo przedlużki, jak mam ochotę na coś fantazyjnego...

149

Odp: jak lubicie się czesać?

Rozpuszczone, bo jak się uczeszę, to prawie zawsze 35 razy poprawiam, bo mi się wydaje, że uczesałam się źle.

150

Odp: jak lubicie się czesać?

Ja najbardziej lubię spięte włosy.