76

Odp: objętość włosów

Używaj Hb Jeunesse, to szampon powiększający objętość włosów. U mnie po kilku myciach było widać bardzo dużą zmianę, ale oczywiście to też jest efekt dobrego podejścia do pielęgnacji. Ta zmiana w moim przypadku była diametralna i zdecydowana.

77

Odp: objętość włosów

Moje też  nie grzeszą objętością...już sama nie wiem co mogłoby pomóc. Zastanawiałam się między innymi nad przedłużeniem włosów przez headkandy. Takie pasemka chyba pomogą w ułożeniu fryzury prawda?

78

Odp: objętość włosów

Ale u nas już to robią headkandy ,bo po niemiecku piszą ?

79

Odp: objętość włosów

moje włosy są jednym wielkim paradoksem.
z jednej strony są naprawdę grube objętościowo (siostra mi mierzyła miarką obwód kucyka i wyszło 12cm), tak że często przypominają hełm - bardzo ciężko się je moczy wodą, bo są wysoko porowate.
z drugiej jednak strony dużo mi ich wypada, a przecież muszę je myć codziennie i co wieczór zbieram włosy z podłogi garściami.

po części to na pewno wina pogody, tego, że na zewnątrz jest zimno, a po wejściu do pomieszczenia ciepło.
nie zaprzeczę, że nie zawsze odżywiam się też najlepiej, ale i tak teraz jest pod tym względem różnica w porównaniu z moim menu jeszcze kilka lat temu.
poza tym jakiś czas temu piłam i herbatki z rumianku i skrzypu, ale szału nie było.
chyba najlepiej działa olejek ajurwedyjski w formie sprayu - dopiero po nim zauważyłam, że zaczęły mi się pojawiać meszki włosów, a psikam w miejscach z największymi prześwitami.
na pewno muszę zacząć lepiej jeść i używać więcej odżywek, maseczek itd., bo ciągle mi się nie chce.
aha, i zmieniłam też sposób mycia włosów, bo poprzednio zdarzało się, że je pocierałam o siebie, przez co nie dość, że mi wypadały, to jeszcze wymywały się z koloru.

80

Odp: objętość włosów

Na zwiększenie objętości polecam produkty z serii Hair Manya marki Kemon, nie są co prawda  tanie, ale efekt jest wart tej ceny...

81

Odp: objętość włosów

Ja stosuję szampon Lbiotica volume. Powiem szczerze, zę jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jego działaniem smile

82

Odp: objętość włosów

Wystarczy HB Jeunesse - diametralną różnicę daje, bez cudownych metod, zwracając uwagę wyłącznie na podstawy - u mnie to zadziałało, efekty przyniosło. Włosy już wyglądają tak jak bym chciała, wszystko postępowało stopniowo. Po każdym myciu coraz lepiej, a teraz od jednego do drugiego moim zdaniem wyglądają doskonale.

83

Odp: objętość włosów

a ile razy musiałaś myć włosy żeby uzyskać zamierzony efekt? bo ja w sumie nie narzekam, ale mam mało włosów i fajnie by było je tak objętościowo zwiększyć

84

Odp: objętość włosów

Też szukam jakiegoś sposobu, bo moje włosy ostatnio bardzo straciły na objętości

85

Odp: objętość włosów

Sama mam z tym problem. Moja włosy są strasznie oklapłe, a swego czasu sporo mi ich też wypadło i jeszcze nie zdążyło poodrastać.

86

Odp: objętość włosów

HB Jeunesse daje fajną różnicę, ale przede wszystkim te efekty są trwałe. Tzn. od mycia do mycia włosy rzeczywiście utrzymują zadowalającą objętość. Pewnie, że natychmiast po prostu nie da się wywołać jakiejś totalnej przemiany, ale z czasem jest ona możliwa. U mnie te efekty rzeczywiście nadeszły.

87

Odp: objętość włosów

Na objętość stosuje kilka trików: lakier do włosów o takim działaniu, suszenie włosów głową w dół lub tapirowanie włosów.

88

Odp: objętość włosów

Widzę, że wiele z Was narzeka na wypadanie włosów. To stosujcie ten szampon  Wtedy nie będzie takich problemów i automatycznie odczujecie jakby tych włosów było więcej.

89

Odp: objętość włosów

Ja farbuje raz do roku na jasny blond.
Wracając do sprawy, przy kolorze jasny blond po prostu optycznie jest więcej włosów.

90

Odp: objętość włosów

Próbowałyście zabiegów Kerastase może?

91

Odp: objętość włosów

Potwierdzam nadal - szampon powiększający objętość włosów HB.
Robi swoje. Jak na razie nie ma żadnych problemów, włosy dłużej utrzymują świeżość, są delikatne w dotyku, ładnie wyglądają, robią różnicę, ale oczywiście wiele zależy od samych włosów. Nie wiem czy to kwestia naturalności kosmetyku, ale on robi różnicę.

92

Odp: objętość włosów

czesc

93

Odp: objętość włosów

Dużo jest czynników, które mogą nam pomóc w uzyskaniu objętości. Ja poczytałam trochę i  stosuje niektóre metody big_smile

94

Odp: objętość włosów

Mi zwiększyć objętość fryzury pomaga Batiste heavenly volume. Tak skutecznie nie działa na moje włosy żaden szampon i żadna pianka czy lakier. No i pachnie obłędnie smile

95

Odp: objętość włosów

W kwestii objętości włosów niezastąpiona jest u mnie pianka do włosów LV Polska.

96

Odp: objętość włosów

JA stosuję krzemionkę  i pomaga mi ona na większą objętość włosów smile

97

Odp: objętość włosów

Ostatnio używam odżywki na objętość i faktycznie włosów jest więcej:)

98

Odp: objętość włosów

Mam spray powiększający optycznie fryzurę , daje radę:)