26

Odp: objętość włosów

Mi pomagają odżywki. Tylko włosy są po nich wiotkie i nie zwiększają objętości. A jak chcę żeby było ich więcej to niestety tapiruje i utrwalam lakierem. Albo kręcę, kręcone też wyglądają jakby ich było więcej. Suszenie suszarką tez je trochę napusza.

27

Odp: objętość włosów

nigdy nie tapirowałam, a tak w ogóle to przecież bardzo niszczy włosy i w końcu będzie ich naprawdę mniej!

28

Odp: objętość włosów

Chyba tapir od czasu do czasu nie szkodzi za bardzo, czy szkodzi ?

29

Odp: objętość włosów

Ja po tapirze to chyba bym w życiu ich nie rozczesała!

30

Odp: objętość włosów

Musiałabyś zgolić na łyso smile Ciekawe jak byś wyglądała, zastanawiałaś się kiedyś nad tym?

31

Odp: objętość włosów

Pewnie nie ciekawie ......... mam uszy lekko odstające....

32

Odp: objętość włosów

No coś ty! Ładnemu we wszystkim ładnie... smile

33

Odp: objętość włosów

A no też prawda, zapomniałam, że jestem taka ładna smile

34

Odp: objętość włosów

haha Emilia, o takich rzeczach się nie zapomina big_smile
ja miałam kiedyś jeżyka, było OK!

35

Odp: objętość włosów

To że jestem taka ładna to dla mnie taka normalność że po prostu zapomniałam....

36

Odp: objętość włosów

Fajna gadka-szmatka smile.

37

Odp: objętość włosów

Mam też cienkie włosy i też lakierem najlepiej jest tą objetość powiększyć - mam teraz lakier Osmo Extreme Extra. Poza tym szampon do włosów Loreal też fajnie działa (seria fioletowa).

38

Odp: objętość włosów

Ja lubię ten różowy. Muszę jeszcze spróbować tej wersji light, choć tradycyjna jest idealna. Mimo że to nie jest szampon zwiększający objętość, moje włosy są po nim miękkie i puszyste i "robi się ich więcej".

39

Odp: objętość włosów

a może jakiś spray zwiększający objętość? co sądzicie o loton volume spray?

40

Odp: objętość włosów

hej, mogę polecić mycie w zimnej wodzie i po umyciu spłukanie ich octem jabłkowym lub zwykłym. Roztwór - do pół litra letniej wody dodać 4 łyżki octu. Nie nakładaj też odżywki od nasady włosów, tylko od połowy ich długości.

albo spróbuj szampon suchy wink

wiecej na moim blogu
[url]http://cherrylassie.blogspot.com/[/url]

41

Odp: objętość włosów

Przede wszystkim na stan włosów, oprócz naszej diety i zanieczyszczenia powietrza, wpływa woda, której używamy. Jeśli mamy bardzo twardą wodę i wysuszone, łamliwe włosy, to przed ich umyciem polecam wetrzeć zwłaszcza w końce kilka kropli oliwki dziecięcej lub oliwy z oliwek, a później normalnie je umyć.

Oczywiście polecam też odżywki i maski, i produkty chroniące przed wysoką temperaturą, jeśli suszyć lub prostujecie włosy.

Od 3 tygodni dodatkow przyjmuję tabletki Vitapil i włosy chyba powoli zaczynają odczuwać poprawę wink

42

Odp: objętość włosów

Ta oliwka ma zadanie chronić włos przed twardą wodą? Nie będzie obciążać włosa?

43

Odp: objętość włosów

witajcie oprócz dobrego cięcia, szamponu do włosów odżywki ja używam jeszcze produktu który zwiększa objętość. w moim przypadku rewelacyjnie sprawdził się Volume- Spray - LOTON zwiększający objętość, fryzujra jest puszysta, ulożenie utrzymuje się dłużej, nawet czapka nie niszczy starannie ułożonych wlosów. smile spróbujcie!!!

44

Odp: objętość włosów

Dzięki za rady.

45

Odp: objętość włosów

Szampon nadający włosom objętości HB Jeunesse - próbowałaś? Powinien ci pomóc. W moim przypadku to był w zasadzie jedyny kosmetyk, który dał jakiś efekt. Przede wszystkim zyskałam na objętości oraz połysku, a przyznam szczerze, że wcale tego nie oczekiwałam. W końcu wyglądam lepiej!

46

Odp: objętość włosów

Strasznie nie lubię swoich włosów za to, że potrafią szybko oklapnąć. Jeszcze nie znalazłam długoterminowego sposobu na to.

47

Odp: objętość włosów

Super jest maska Orofluido - gdyż przy pielęgnacji nie obciąża włosów, a wręcz po wysuszeniu dodaje im lekkości:)


Recenzja:

[url]http://makeupconfession.bloa.pl/2013/05/06/orofluido-zlota-maska-intensywnie-regenerujaca-sklep-golden-look/[/url]

Polecam:)

48

Odp: objętość włosów

Wiele obiecuje, ale czy na każde włosy tak zadziała?

49

Odp: objętość włosów

Na objętość dobra jest suszarka z dyfuzorem rozprowadzającym powietrze, ja mam taką i niepotrzebne do niej żadne odżywki (poza tą na ochronę przed wysoką temperaturą)

50

Odp: objętość włosów

Tylko dyfuzytor najelpszy jest dla wlosów kręconych czy falowanych, na prostych zrobi tylko siano...