1

Temat: objętość włosów

jak dodać włosom objętości?

2

Odp: objętość włosów

mi pomaga suszarka jonizująca z dyfuzorem no i suszenie " pod włos "

3

Odp: objętość włosów

też stosuję ten sposób. Możesz utrwalić ten efekt np. nakładając przed suszeniem piankę smile

4

Odp: objętość włosów

nie mam suszarki z dyfuzorem... i nie zapowiada się na szybki zakup, bo niedawno kupiłam nową suszarkę:P

5

Odp: objętość włosów

Szampon dodający wlosom objetości, pianka, suszarka i na końcu można użyć lakier który potem rozczesujesz. Efekt powalający smile

6

Odp: objętość włosów

mnie i tak by opadły po godzinie hmm

moje włosy są wyjątkowo nie podatne na takie zabiegi sad

7

Odp: objętość włosów

moje też są nieposłuszne i nie dadzą się chyba niczym okiełznać;/

8

Odp: objętość włosów

ja nie cierpię jak mam klapnięte włosy i przeważnie po wysuszeniu lekko je tapiruję od spodu przy nasadzie i psikam lakierem. Teraz mam lekką trwałą więc problem z głowy smile

9

Odp: objętość włosów

na pewno dobre strzyżenie optycznie zwiększy objętość  włosów , poza tym tak jak pisała a.filipowska - lekkie tapirowanie i przy nasadzie psikanie lakierem smile

10

Odp: objętość włosów

no czasem włosy w tak opłakanym stanie że nic nie pomoże trzeba wzmocnić a lakiery powodują wypadanie niestety chemia

11

Odp: objętość włosów

Podobno farbowanie na ciemny kolor dodaje im objętości bo farba przylega do włosu.

12

Odp: objętość włosów

pierwsze słyszę, i nie zauważyłam sad

13

Odp: objętość włosów

włosom objętości dodajesz poprzez dobry szampon, odżywkę i suszenie z dalekiej odległości, by nie spalić głową na dół.

14

Odp: objętość włosów

przedewszystkim odpowiednie strzyzenie to juz połowa sukcesu .Następnie polecam spray zwiększający objętośc jest dobry gdyż nie obciąża włosów a na koniec odrobina lakieru z tej samej seri .

15

Odp: objętość włosów

popieram , strzyżenie wspaniale dodaje objętości

16

Odp: objętość włosów

Delikatna trwała ziołowa pomoże, cieniowanie włosów doda objętości

17

Odp: objętość włosów

a już najbardziej to pomaga odpowiednie dbanie - jeśli poświęcamy im wystarczająco dużo czasu podaczas mycia, odżywiania, suszenia pasmami...

18

Odp: objętość włosów

oj, ja dbam a i tak są przesuszone... I nawet suszarki nie używam...

19

Odp: objętość włosów

Moje to się strasznie puszą i na pewno są suche.....a suszarki też nie używam

20

Odp: objętość włosów

Może za często myjesz? To też wysusza włosy...

21

Odp: objętość włosów

nie myję często bo mi się nie chce. myje tak raz, dwa razy w tygodniu.

22

Odp: objętość włosów

skoro częściej nie trzeba... ja co 3 dni muszę

23

Odp: objętość włosów

Szczerze mówiąć to nienawidzę pózniej męczyć się i je rozczesywać a nie znalazłam jeszcze niczego co by mi pomogło je rozplatać

24

Odp: objętość włosów

może jakaś odżywka ułatwiająca rozczesywanie? Poszukaj w sklepach, w necie...

25

Odp: objętość włosów

Oj szukałam już i już nie jedną rewelację stosowałam, ale moje włosy są jakieś inne i nic na nie nie działa. Nawet dziecięce odżywki do łatwiejszego rozczesywania stosowałam i nic nie pomogło