76

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Bez porównania lepszy jest manicure hybrydowy, u mnie wytrzymuje około trzy tygodnie podczas gdy z wykuły zmanicure muszę poprawiać co około tydzień. Ważne jest na pewno to gdzie i kto go wykonuje.

77

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Lakiery hybrydowe są moim największym kosmetycznym odkryciem, wcześniej bardzo się męczyłam ze zwykłymi, bo nie dość, że u mnie bardzo szybko odpryskują bez względu na nakładaną ilość, to z racji tego, iż rysuję, zdarzyło mi się parę razy zniszczyć szkic, przejeżdżając lakierem po papierze. Teraz nie mam takich problemów, a hybrydy u mnie trzymają się w porywach do 3 tygodni, a czasem je zmieniam ma te specjalistyczne lakiery hybrydowe.

78

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Przy uczuleniu byłabym ostrożna i wybrała salon, gdzie 1. masz pewność co do sterylizacji narzędzi, 2. lakiery hipoalergiczne. Musisz powiedzieć o alergii. Ja na zwykłe lakiery nie miałam nigdy uczulenia, na hybrydy na początku też nie, ale potem dostałam uczulenia na markę semilac. Niestety - piękna paleta barw, ale musiałam wszystkie sprzedać. Teraz kupuję tylko neonail, indigo i claresę - sprawdzone, nie powodują u mnie uczuleń.

79

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Ja jestem zdecydowanie za hybrydami. Strasznie mnie to irytowało, jak np. wyjeżdżałam na tydzień czy dwa i w trakcie wyjazdu lakier zaczynał odpryskiwać. Hybrydy trzymają się o niebo lepiej, choć wiadomo - czasem i taki manicure wymaga szybkiej poprawki. Widziałyście nowy minizestaw Semilac  ? Super pomysł właśnie na jakieś wyjazdy, szczególnie wakacyjne. Sama się pewnie skuszę smile

80

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Według mnie o wiele lepszy jest manicure hybrydowy bo utrzymuje się dłużej i nie musimy tak często malować pazurków. Ja od dłuższego czasu robię hybrydy i jestem zachwycona. Jeśli chcesz zacząć przygodę z hybrydami to polecam zajrzeć do nich  bo mają dobrej jakości lakiery hybrydowe i akcesoria smile

81

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

A Mollon próbowałaś? Jeżeli nie to polecam, też świetna jakość i dobrze napigmentowane. Mają akurat dobrą promocję na lakiery. smile Tylko pospiesz się, bo dziś ostatni dzień. smile

82

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Ja maluję paznokcie na krótko, żeby nie narażać się na to, że ta chemia przeniknie mi do organizmu w większej ilości... Zaraz po imprezie zmywam lakier.

83

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Hybrydy to wygoda tylko trzeba je umiejętnie robić żeby paznokcie nie ucierpiały...

84

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

A ja lubię sobie malować paznokcie, to mój rytuał....