1

Temat: Zwykły manicure czy hybrydy

Zastanawiam się czy jeśli mam jakąś alergię na wszelkie lakiery i zmywacze do paznokci, ale potrzebuję na kilka dni mieć ładne, pomalowane i zadbane pazurki, czy mogę zrobić sobie w salonie profesjonalnie manicure. Zastanawiam się nad hybrydowym, a może będzie za "mocny" ze względu na alergię skórną? Zastanawiam się nad tym salonem bo podobno fajnie panie pracują smile

2

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Polecam manicure hybrydowy, nie ma problemu z odpryskiwaniem i napewno wytrzyma jeszcze po sylwestrze;)

3

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Hybryda dobrze zrobiona utrzymać się powinna 2 tygodnie bez żadnych zastrzeżeń, ja znowu mam taki problem z hybrydą iż nie jestem w stanie wytrzymać tak długo z jednym kolorem, po 2, 3 dniach zaczyna mi to przeszkadzać, tak więc stosuje ją na wyjazdy gdy i tak nie będę zmienia koloru bądź na ważne okazję.

Ostatnio edytowany przez OlekMagda (2015-05-04 15:23:31)

4

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

No ja się zaczynam zastanawiać nad hybrydą wink tylko nie wiem na ile się sprawdzi na naturalnych paznokciach i czy mi ich nie zniszczy

5

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

O nie hybrydowy zdecydowanie bym odradzała jak masz jakiekolwiek uczulenia czy nadwrażliwości. Ja raz miałam co prawda spory czas temu ale czułam się jakby miała zdrętwiałe palce no ale ja generalnie jestem przeciwna wszelkim sztucznościom na paznokciach.

Ostatnio edytowany przez oleczkowa89 (2015-05-03 16:43:21)

6

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Hybryda sprawdza się super, ale w dużej mierze wszystko zależy od tego jaką masz płytkę paznokcia. Bo jeśli okaże się, że pomimo matowienia Twoja płytka jest "tłusta", hybryda nie będzie się długo trzymała. Ja na szczęście nie mam problematycznej płytki i u mnie taki manicure trzyma się nawet do trzech tygodni! wink Świetne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na malowanie paznokci co kilka dni, kiedy odprysną tongue Ale trzeba się liczyć z tym, że każdy tego typu zabieg w jakimś stopniu niszczy paznokcie. Hybryda nie jest tak bardzo "inwazyjna" jak się wydaje, a w dodatku pozbyć się jej można jak zwykłego lakieru smile

A jeśli chodzi o alergię, to raczej również bym odradzała wink

Ostatnio edytowany przez Basiaaa (2015-06-19 16:27:32)

7

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Jak ktoś jest z Krakowa, to manicure hybrydowy robią tutaj:  za 59zł więc fajna cena.
Ja sama jeszcze się nie zdecydowałam na hybrydy, ale sporo moich znajomych ma i sobie bardzo chwali. Szczególnie na stopach:)

8

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Ja preferuję hybrydy. Dłużej się utrzymuje, a kolor jest bardziej wyrazisty:)

9

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Od dawna jestem za hybrydowym i nawet nie wyobrażam sobie czegoś innego w tej roli - po prostu najtrwalsze rozwiązanie.

10

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Ja również preferuję hybrydy - jest to dużo trwalsze i o wiele lepsze rozwiązanie. Paznokcie są przez długi czas piękne, błyszczące i bez żadnych odprysków wink Jeśli natomiast masz problem z płytką, czyli alergię na tego typu kosmetyki, to zdecydowanie bym odradzała ten pomysł, bo możesz sobie tylko zaszkodzić...

Ostatnio edytowany przez konwaliiia (2015-06-22 14:57:00)

11

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Może nie cały czas, ale te kilka tygodni mam święty spokój. Pamiętam czasy kiedy przy klasycznym malowaniu musiałam codziennie poprawiać paznokcie - zerowa przyjemność z tego wszystkiego.

12

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Czytałam o systemie manicure’u polimerowego, który szybko wysycha, przy jednoczesnej dbałości o zdrowie i piękny wygląd paznokci. Metoda ta nie wymaga utwardzania w lampie UV ani LED, a manicure utrzymuje się na paznokciach nawet do 10 dni. Ciekawa jestem bardzo. smile

13

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Swoim klientków staram się robić z racji że dzięki lampie UV jest dużo twardszy od zwykłego manicure smile

14

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

jak widzę paznokcie koleżanek tak pięknie zrobione u kosmetyczki to tylko pozazdrościć! ja niestety jak maluję to na własną rękę, no i niestety tak dobrze to nie zawsze mi wychodzi tongue przymierzam się do hybrydy od dłuższego czasu

15

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

ja chcialabym sie wybrac na mani tutaj  tak jak patrzyłam na ich galerie to maja swietne wzorki na pazurki zwlaszcza hybrydowe smile

16

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Jak sobie kupuję lakier dobrej marki który trzyma mi się parę dni to wole go zastosować, bo po takim czasie i tak sporo mi już odrasta płytka i zaraz musiałabym chodzić na zmianę hybrydy a tak chwila moment i  paznokcie wyglądają znowu jak należy.

17

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

[quote=eMzI]jak widzę paznokcie koleżanek tak pięknie zrobione u kosmetyczki to tylko pozazdrościć! ja niestety jak maluję to na własną rękę, no i niestety tak dobrze to nie zawsze mi wychodzi tongue przymierzam się do hybrydy od dłuższego czasu[/quote]
Trening czyni mistrza smile 

Ja mam "uczulenie" na te niedomalowane partie przy skórkach, do których nawiązuje Tusia.

18

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Tusia niekoniecznie, ja jak robię hybrydy to w takim kolorze jaki mam w domu wink Jak pojawi się odrost albo jakiś odprysk, to sobie domalowuję i mam spokój jeszcze na trochę wink

19

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

A któraś z Was robi sama  hybrydę ?

20

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Ja również mogę Ci polecić manicure hybrydowy. Naprawdę długo się trzyma i ślicznie wygląda na paznokciach.Często sama taki robię bo posiadam odpowiedni sprzęt w domu.

21

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Jasne,że hybrydy. Są dłużej trwałe i ślicznie wyglądają. Mają piękny połysk. Plankcie nie są zniszczone. Przypominają efekt przedłożonych tipsów. Polecam.

22

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

też jestem zwolenniczka hybryd. paznokcie świetnie się trzymają i cudnie wyglądają. Nie łamią się, lakier nie odpryskuje, możesz zmywać ile chcesz bez konsekwencji wink

23

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Lubię zmieniać marki i serie kosmetyków, bo wiadomo, że zawsze można trafić na coś lepszego smile ale ostatnio jarałam się i chyba przy nim zostanę, bo wystarczy je pomalować jeden raz smile

24

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Jeśli masz silną alergię, to nie ryzykowałabym z hybrydą wink Fakt faktem hybryda jest cuuudnym rozwiązaniem! Decydując się na paznokcie hybrydowe mamy pewność, że efekt będzie utrzymywał się przez co najmniej dwa tygodnie wink Kolor się nie ściera i nie odpryskuje, ale jeśli ktoś ma alergię - ja bym nie ryzykowała, bo wydaje mi się, że hybryda się bardziej inwazyjna od zwykłego lakieru i może się to źle skończyć...

25

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Nie ma nic lepszego od manicure hybrydowego! big_smile Haha, nie czuję, że rymuję big_smile ale tak poważnie, to naprawdę od kiedy zrobiłam sobie pierwszy raz hybrydę, nie wyobrażam sobie życia bez niej! wink Nic nie odpryskuje i trzyma się bez zarzutu nawet do miesiąca! Super sprawa, naprawdę! wink