176

Odp: zmarszczki...

trzeba zapobiegać używając kremów czy maseczek.

177

Odp: zmarszczki...

która z nas lubi zmarszczki? tongue ja jestem ledwo po trzydziestce i mam bzika na ich punkcie - staram się  regularnie wykonywać różne zabiegi złuszczająco nawilżające, żeby moja buzia wyglądała jak najdłużej pięknie i młodo.

178

Odp: zmarszczki...

Jeśli chodzi o wygładzanie zmarszczek w Warszawie, to ja korzystam z usług i jestem bardzo zadowolona smile

179

Odp: zmarszczki...

Widzę, że przewija się tu temat liftingu smile Podrzucę Wam moją małą skarbnicę wiedzy na temat takich zabiegów  Wiedza jest niezbędna, żeby nie dać się naciągnąć na niepotrzebne zabiegi.

180

Odp: zmarszczki...

Pomaga gimnastyka twarzy i  nierobienie grymasów (tu trzeba się baaardzo pilnować, ale warto:)

181

Odp: zmarszczki...

[quote=Florax]Pomaga gimnastyka twarzy i  nierobienie grymasów (tu trzeba się baaardzo pilnować, ale warto:)[/quote]
Łatwo powiedzieć wink W sumie uśmiechać też się za szeroko nie można ).  Jak to ktoś kiedyś powiedział zlość urodzie szkodzi. Przekazałam to mojemu narzeczonemu i poszliśmy  wybierać dekoracje ślubne. Mimo że go to w ogóle nie interesuje to nie złościł się bo miał w pamięci te zmarszczki hehe ;p

Ostatnio edytowany przez joasia7632 (2017-04-12 12:55:31)

182

Odp: zmarszczki...

Dużo zależy od mimiki twarzy. Są osoby, które uśmiechają się prawie bez marszczenia twarzy, a i takie, które od młodości mają tendencję do żłobienia zmarszczek w twarzy przy każdym grymasie...

183

Odp: zmarszczki...

Zmarszczki dopadną każdego jednak można je zniwelować przy pomocy medycyny estetycznej. Wiele kobiet jeszcze nie jest przekonana do różnych zabiegów jakie są oferowane jednak to na pewno się zmieni. Uważam, że warto z tego korzystać by czuć się ze sobą dobrze. Jeśli nie wiesz gdzie udac się na zabieg to polecam Ci zajrzeć do  przychodni specjalistycznej smile

184

Odp: zmarszczki...

Tak, czas właśnie w ten sposób daje o sobie znać... Jednym to pasuje, innym nie. Np mi się to wręcz podoba, ale myślę, że to do czasu aż nie pojawią się większe  i bym myślała raczej nad takim zabiegiem. Jak ktoś się zastanawia też, to jest to całkiem  tu dobrze opisane i rozwiewa wątpliwości

185

Odp: zmarszczki...

Mi na zmarszczki nie pomagały żadne kremy ani inne śmieszne kuracje, dopiero zabieg toksyną botulinową  przyniósł jakieś efekty, zmarszczki dalej mam ale znacznie mniejsze. I wam też radzę nie wyrównywać całkowicie zmarszczek bo w starszym wieku będziecie wyglądać jak plastikowe lalki.

Ostatnio edytowany przez lidol (2017-03-19 15:43:02)

186

Odp: zmarszczki...

Nie cioesz się tak bo i Ciebie w końcu zmarszczki dopadną, wszystko tylko kwestia czasu ale póki co masz z czego się cieszyć smile

187

Odp: zmarszczki...

Haha dokładnie big_smile Prędzej czy później będziesz mieć zmarszczki. Ja staram się odwlec ten moment jak tylko mogę. Stosuję kremy przeciwzmarszczkowe a dzisiaj upatrzyłam sobie ten krem  Ma za zadanie oczyszczenie i rozświetlenie cery, skład jest bardzo dobry. Chyba go sobie zamówię na święta.

188

Odp: zmarszczki...

Tutaj  znalazłam ciekawy artykuł dotyczący przyczyn powstawania zmarszczek i sposobów radzenia sobie z nimi. Nie wiedziałam przykładowo, że mogą one powstawać, gdy się zbyt szybko chudnie...

189

Odp: zmarszczki...

Hej dziewczyny! Również powoli zaczynam się borykać z problemem zmarszczek. Stosuje różne kremy, ale nie wiem czy one rzeczywiście przynoszą jakieś skutki...ostatnio wpadłam na artykuł o niedoborze kolagenu co powoduje występowanie zmarszczek  Wyczytałam tam, że różne produkty są źródłem kolagenu, a także są różne tabletki. Czy któraś z Was je stosowała?

190

Odp: zmarszczki...

Moim zdaniem kluczem do sukcesu jest kwas hialuronowy. Zmarszczki pojawiają się, bo skóra traci wodę, a kwas hialuronowy ją zatrzymuje, dzięki czemu skóra wolniej się starzeje. Najlepiej zadziała jednak ten niskocząsteczkowy, znajdziecie go np. w kosmetykach.

191

Odp: zmarszczki...

Jeszcze nie widziałam kosmetyku, który usunie na stałe istniejące zmarszczki big_smile
Ale wiadomo przecież, że tv kłamie...

192

Odp: zmarszczki...

Na zmarszczki serdecznie polecam zabieg odmładzający w salonie kosmetycznym. Cudownie się po nim wygląda <3

193

Odp: zmarszczki...

Ja dosyć często korzystam z usług kosmetyczek, które są idealnym uzupełnieniem codziennej pielęgnacji mojej skóry. Jednym z moich ulubionych zabiegów jest mezoterapia, którą postanowiłam wykonywać w warunkach domowych.  Nie sądziłam, że mezoterapia jest tak łatwa w samodzielnym wykonaniu. Poza tym bardzo dobrze wpływa na kondycję mojej skóry.

194

Odp: zmarszczki...

Na zmarszczki to najlepiej wypełniacze. Umów sie na wizytę do kliniki medycyny estetycznej. Podczas konsultacji pani/pan doktor - w zależności do kogo się umówisz - wszystko ci wyjaśnią i doradzą odpowiedni preparat smile

195

Odp: zmarszczki...

Warto pomyśleć o domowej pielęgnacji skóry. Ja mogę polecić urządzenie z którego sama korzystam. Regularnie wykonywany zabieg daje świetne efekty, jest łatwy w wykonaniu.

196

Odp: zmarszczki...

Jeśli pielęgnacja skóry to dla mnie świetną sprawą jest olejowanie twarzy. Sama sobie zafundowałam olejki . Nie sa tanie ale bardzo skutecznie a skóra po nich jest rewelacyjnie nawilżona.

Ostatnio edytowany przez zaneta03 (2021-02-22 16:19:39)

197

Odp: zmarszczki...

ja od 20 roku życia używam jakoś kremów lub takich domowych olejów na twarz, widzę aktualnie, że zdecydowanie młodziej wyglądam od moich równolatek wink

198

Odp: zmarszczki...

Jakich, jakich? Zdradź coś więcej o tych olejach.

199

Odp: zmarszczki...

Ja stosuję już serum a nie krem do twarzy...