1

Temat: zmarszczki...

Czy któraś z was myślała już coś na temat zmarszczek? Jest to problem, którego uniknąć się  nie da sad niestety. Waszym zdaniem będziecie próbowały je zamaskować, pozbyć się chirurgicznie, czy może po prostu pogodzicie się z faktem iż "coś nowego przybyło"?

2

Odp: zmarszczki...

myślę że to ostatnie big_smile
używam kremów i myślę że na tym się skończy pielęgnacja mojej skóry - dieta plus kremy smile

3

Odp: zmarszczki...

z godnoscia sie starzec tongue.

A na erio: jeszcze nie mysle o tym, gdyż chociaż mam juz 25 lat to moja skora nadal potrzebuje kremów dla cer młodych (skóra skorze nie równa:P). Podejrzewam, ze to dlatego, ze w młości miałam bardzo tłustą skóre i po prostu moja sie wolniej starzeje niz tych dziewczyn co maja cere suchą. No i nie mogę sie opalac (uczulenie na słońce) przez to też nie starzeje sie tak syzbko jak równieśniczek. I nie chodze na solarium.

A i trzeba duzo nawadniać ja - pić wode smile

Ostatnio edytowany przez malenka84 (2009-10-09 09:36:39)

4

Odp: zmarszczki...

Starzenie się skóry tj. szybkość i intensywność tego procesu są uwarunkowane genetycznie. Nie bez wpływu są też oczywiście warunki życia. Około trzydziestki jednak zanik kolagenu i elastyny - substancji odpowiadających za jędrność i elastyczność skóry - przybiera rozmiary kataklizmu. Pierwszy  krok to więc niewątpliwie dobry krem.

5

Odp: zmarszczki...

Od mojego dostałam kolagen big_smile co prawda leży jeszcze w lodówce - ale chyba zaczne go używać. Bo ogólnie kolagen bardzo pozytywnie wpływa na cere - niezależnie w jakim wieku smile

6

Odp: zmarszczki...

Pogodze się ze starością i zmarszczkami...myslę,że na początku to zmarszczki dodaja kobiecie takiej kobiecości,są niewielkie i kobieta powinna je nosic z dumą...potem jest ich już trochę więcej  ...ale na rynku jest teraz tyle rozmaitych kremów (tylko czy są skuteczne),że myślę,że te zmarszczki można zminimalizować.

7

Odp: zmarszczki...

dostałaś od swojego chłopa kolagen? i to przed 30tką big_smile
mój na szczęście jeszcze mi nie robi takich prezentów lol

a szczerze mówiąc nie wiem co myśleć o takich prezentach od faceta... pamiętam jak kiedyś moja koleżanka zrobiła swojemu awanturę, bo jej kupił depilator wink

8

Odp: zmarszczki...

Justyna no dostałam, bo chciałam by mja cera była ładna i mięęka jak u niemowlaka tongue kolagen tez pomaga na wypryski - które są u mnie nieliczne ale czasem są tongue

9

Odp: zmarszczki...

Są tzw. prezenty problematyczne. Ale to chyba kwestia naszego nastawienia.

10

Odp: zmarszczki...

[quote=pinkmause]Są tzw. prezenty problematyczne. Ale to chyba kwestia naszego nastawienia.[/quote]
tak podejrzewam
moim zdaniem prezent fajny - no bo chciałaś
ale

no jak? kolagen? depilator? garnki? ... że co? że niby tego POTRZEBUJĘ TAK???
lol

11

Odp: zmarszczki...

[quote=justyna][quote=pinkmause]Są tzw. prezenty problematyczne. Ale to chyba kwestia naszego nastawienia.[/quote]
tak podejrzewam
moim zdaniem prezent fajny - no bo chciałaś
ale

no jak? kolagen? depilator? garnki? ... że co? że niby tego POTRZEBUJĘ TAK???
lol[/quote]


ja jakoś nie myślę w tych kategoriach tongue
nawet sie nei zastanawiałam nad tym tongue

12

Odp: zmarszczki...

no i dobrze! smile

13

Odp: zmarszczki...

ale dałaś mi do myslenia tongue

14

Odp: zmarszczki...

eee bez przesady smile
ja na początku tez nie zwracałam na to uwagi (choć też i nei dostałam żadnego odkurzacza czy kremu przeciwzmarszczkowego)
ale jak usłyszałam w słuchawce oburzony głos przyjaciółki "wiesz co ON mi dał na urodziny???? DEPILATOR" to tak sobie pomyślałam, no może.... mógł ją wziąć do sklepu i zasponsorować bez okazji jeśli chciała sobie akurat kupić wink

myślę, że ja bym nie zrobiła bury z tego powodu

15

Odp: zmarszczki...

Ja tam nie zwracam uwagi na niuanse. Jak prezent przydatny - to się cieszę.

16

Odp: zmarszczki...

Ja tam sie ciesze, że coś dostane wink. A moj z natury trafia w me gusta smile

17

Odp: zmarszczki...

[quote=malenka84]Ja tam sie ciesze, że coś dostane wink. A moj z natury trafia w me gusta smile[/quote]
mojemu się jeszcze nie zdarzył nie trafiony prezent smile
a praktyczne są wszystkie, bo pierduł nie lubię

18

Odp: zmarszczki...

Ja właśnie kocham sie w pierdołakch tongue

Dobra rozmawiajmy o zmarszczkach tongue

19

Odp: zmarszczki...

A ja po prostu mówię, co bym chciała. I już. Albo dostaję kaskę, żeby sobie kupić co chcę.

20

Odp: zmarszczki...

zmarszczki zmarszczki zmarszczki...
hmm
ostatnio kosmetyczka mi powiedziała że mam grubą skórę, więc nie nabawię się ich jakoś szybko pomimo suchej cery smile

21

Odp: zmarszczki...

[quote=pinkmause]A ja po prostu mówię, co bym chciała. I już. Albo dostaję kaskę, żeby sobie kupić co chcę.[/quote]
a ja chodzę i mówię "kurcze przydałby mi się zegarek" albo "chcę nowy stanik, o! niedługo gwiazdka kochanie kupisz mi?" wink
no i tym sposobem też często znajduję w paczce to co chcę smile

22

Odp: zmarszczki...

a po czym poznać grubą skóre??

23

Odp: zmarszczki...

[quote=malenka84]a po czym poznać grubą skóre??[/quote]
yyy nie wiem... mi powiedziała to kosmetyczka... ale jak to zauważyła to Ci nie powiem smile

a jeśli chodzi o zmarszczki, to może spójrz na swoją Mamę - ja akurat do swojej jestem bardzo podobna... a ona pomimo swoich 56 lat wciąż wygląda naprawdę bardzo młodo! smile

24

Odp: zmarszczki...

Ja mam po mojej Mamie zmarszczki na czole - a niby nie maiłam ich nigdy mieć, bo takie się ma od myślenia cool

25

Odp: zmarszczki...

hehe - ja ich nie mam lol