126

Odp: zmarszczki...

całkowicie się z Tobą pinkmause zgadzam

127

Odp: zmarszczki...

Jeżeli chodzi o tego typu zabiegi to mogę polecić zabieg - w każdym razie robiłam i polecam smile

128

Odp: zmarszczki...

skoro robiłaś-to może napiszesz coś więcej

129

Odp: zmarszczki...

"własną krwią" ??? nie mogę sobie wyobrazić. Gdzie moge poczytac o tym? Ja ostatnio czytałam o przeszczepie tkani tłuszczowej na twarz, to mi fajnie brzmiało, bo odessanym tłuszczem wypełniają zmarszczki. A o Tym tłuszczykowym zabiegu jest na strone centrum malia.

130

Odp: zmarszczki...

Proszę, tu można poczytać:

131

Odp: zmarszczki...

Zmarszczki to naturalna kolej rzeczy.
Nic nie będę poprawiać chirurgicznie.
Mam na razie ponad 30 lat i na pewno już one są.

132

Odp: zmarszczki...

zmarszczkom trzeba zapobiegac ,ale woadomo że nadejdzie taki wiek że zmarszczki będą widoczne .Wtedy trzeba zaakceptowac ten stan =chyba bym sie nie zdecydowała na chirurgiczną korektę zmarszczek .

133

Odp: zmarszczki...

a kiedy należy zacząć używać kremów przeciw zmarszczkom? Z jednej strony słyszałam, że im szybcuej tym lepie, a z drugiej, że lepiej się nie spieszyć, bo skóra zbyt się przyzwyczai

134

Odp: zmarszczki...

moim zdaniem za szybko - nie ma sensu. Każda z nas starzeje się inaczej, a lustro samo nam prawdę powie smile kiedy powinno się sięgnąć po te kremy smile

135

Odp: zmarszczki...

ja też muszę pomyśleć o jakimś kremie przeciw zmarszczkom

136

Odp: zmarszczki...

każdy starzeje się w swoim tempie

137

Odp: zmarszczki...

ja jakoś chyba łagodnie bo nie wygladam na swój wiek ale dbam o cerę z należytym szacunkiem

138

Odp: zmarszczki...

[quote=biedroneczka4]ja jakoś chyba łagodnie bo nie wygladam na swój wiek ale dbam o cerę z należytym szacunkiem[/quote]

hi hi hi w pewnym wieku chyba każdy zaczyna dbać smile ale super wyglądać młodziej tongue

139

Odp: zmarszczki...

Ja się panicznie boję zmarszczek. I nic z tym nie robię - paradoksalne. Palę papierosy w dodatku.

140

Odp: zmarszczki...

Też się boję, ale na razie żadnych kremów nie stosuję, choć pod oczami jakieś takie cienutkie kreski mi się pokazały sad

141

Odp: zmarszczki...

[quote=agf]Też się boję, ale na razie żadnych kremów nie stosuję, choć pod oczami jakieś takie cienutkie kreski mi się pokazały sad[/quote]
ja całe życie używam tylko krem nivea i żadnych zmarszczek nie mam i ręce też gładkie i zadbane

142

Odp: zmarszczki...

wszystko chyba zalezy od skóry jednak i genów smile a mój dziadek pomarszczony jak mopsik wink

143

Odp: zmarszczki...

No i od mimiki, przecież zmarszczki to nic innego niż utrwalenie najczęściej prezentowanych min!

144

Odp: zmarszczki...

Ja się nie boję zmarszczek.

145

Odp: zmarszczki...

W końcu trzeba się pogodzić z mijającym czasem... Byle się ładnie zestarzeć, a nie będzie tak źle:)

146

Odp: zmarszczki...

Każdy z nas się zestarzeje.... masz rację byle ładnie

147

Odp: zmarszczki...

Tak, na upływający czas nie ma rady.
On się nigdy nie zatrzyma, choćby na 1 dzień.
I już za tydzień mamy wrzesień i jesień.

148

Odp: zmarszczki...

I niedługo kolejny rok z głowy....

149

Odp: zmarszczki...

No, jeszcze 4 m-c i powitamy 2011 rok.

150

Odp: zmarszczki...

Na szczęście jeszcze mamy lato....