76

Odp: zmarszczki...

Okropne rzeczy opowiadacie...

77

Odp: zmarszczki...

taka jest po prostu prawda!

78

Odp: zmarszczki...

[quote=biedroneczka4]taka jest po prostu prawda![/quote]
niestety a najgorsze jest to, że nie wiadomo co się trafi, ta moja koleżanka robiła sobie depilację laserową w dość renomowanym salonie... bez nazw, ale markę salonów i kosmetyków znacie wszystkie... zapłaciła jak za zboże i... paprało jej się kilak miesięcy... uwierzcie, nie wygladało to ładnie sad

79

Odp: zmarszczki...

Ja polecam masarze na twarz i wklepywanie serum w ampułkach z kawoirem to bardzej pomaga niz zabiegi,które trzeba powtarzać co pare lat.

80

Odp: zmarszczki...

[quote=Beata]Ja polecam masarze na twarz i wklepywanie serum w ampułkach z kawoirem to bardzej pomaga niz zabiegi,które trzeba powtarzać co pare lat.[/quote]
zgadzam sie, ale np. depilacja laserem... nie zrobisz tego w domu,przekłucie uszu....
dość niepokojące jest to, że można sie tak naciąć nawet w renomowanych salonach...

ja od lat chodzę do tej samej kosmetyczki i jestem zadowolona smile

81

Odp: zmarszczki...

Ja sama szkołe kosmetyczną skończylam i mam koleżanke co też po tej samej.Teraz ona w salonie pracuje więc do niej chodzę

82

Odp: zmarszczki...

Przed ślubem na różne zabiegi chodzilam do polecanej kosmetyczki i się naciełam.Zdarła ze mnie kupe kasy a nic dobrego nie zrobila.Póżniej musiałam na szybkiego twarz ratować domowymi sposobami

83

Odp: zmarszczki...

[quote=Beata]Ja sama szkołe kosmetyczną skończylam i mam koleżanke co też po tej samej.Teraz ona w salonie pracuje więc do niej chodzę[/quote]
i tak jest najlepiej... chodzić do kogoś komu się ufa, a nie bo "znana marka"

84

Odp: zmarszczki...

podobno mozna uprasować zmarszczki..
jeszcze ich nie mam.. ale brzmi interesująco.. tylko pewnie boli okropnie..

85

Odp: zmarszczki...

Moja szefowa ma iść na dniach na prasowanie zmarszczek jakiś specjalnym żelazkiem.
zdam sprawozdanie jak coś wiecej się o tym dowiem smile

86

Odp: zmarszczki...

Brzmi okropnie. Ja swoich na pewno nie chciałabym prasować...

87

Odp: zmarszczki...

brrr brzmi mało przyjemnie... prasowanie zmarszczek neutral
nie lepiej się z nimi zaprzyjaźnić? smile

88

Odp: zmarszczki...

Przyjaźń może nie, ale akceptacja lub tolerancja...

89

Odp: zmarszczki...

wiecie co, ja kiedyś zauważyłam jak miałam z 19 lat, że mi się robią zmarszczki na czole, bo bardzo dużo marszczyłam czoło. I postanowiłam się pilnować i od tej pory w ogóle nie marszczę czoła!! Nie mam żadnej zmarszczki a jestem po 30. Moja kumpelka "zafundowała" sobie taką wielką zmarchę na czole między brwiami - coś strasznego, ale całe życie marszczy szczególnie od słońca i sama sobie jest winna i mało co teraz pomoże, chyba botoks tylko i to też na pół roku.

90

Odp: zmarszczki...

ja na szczęście jeszcze nie mam... ale patrząc na moją mamę (a jestem do niej bardzo podobna) to jeszcze dłuuugo będę taka gładka wink

91

Odp: zmarszczki...

Ale wam dobrze, ja już taka gładziutka to niestety nie jestem...

92

Odp: zmarszczki...

[quote=justyna]ja na szczęście jeszcze nie mam... ale patrząc na moją mamę (a jestem do niej bardzo podobna) to jeszcze dłuuugo będę taka gładka wink[/quote]
Raczej są córki podobne do mam genetycznie starzeją sie podobne!

93

Odp: zmarszczki...

[quote=justyna]ja na szczęście jeszcze nie mam... ale patrząc na moją mamę (a jestem do niej bardzo podobna) to jeszcze dłuuugo będę taka gładka wink[/quote]


badania wykazały, że córki starzeją się bardzo podobnie do matek wink
więc patrząc na moją mamę w wieku 45lat będę wyglądała 10lat młodziej tongue

94

Odp: zmarszczki...

ja podobnie.... smile
STARE badania, ale prawdziwe smile

95

Odp: zmarszczki...

Wcale bym się nie obraziła...gdyby to była prawda.

96

Odp: zmarszczki...

[quote=pinkmause]Wcale bym się nie obraziła...gdyby to była prawda.[/quote]
to jest prawda smile
patrząc na mnie i na moje koleżanki i ich mamy (te które są podobne do mam)

97

Odp: zmarszczki...

A jak się jest podobnym do ojca? to inaczej?

98

Odp: zmarszczki...

tego nie wiem, bo generalnie mężczyźni się starzeją trochę inaczej niż kobiety... a i badań nie czytałam na ten temat smile
jestem kropka w kropkę swoją Mamą, więc już się nie interesowałam innymi badaniami wink

99

Odp: zmarszczki...

Ja znowu do taty jestem podobna, więc nie wiem sama....

100

Odp: zmarszczki...

ja to samo wykapany tatuś ... podobno z charakteru tez