Manicure japoński – na czym polega i korzyści dla paznokci

10 grudnia 2018, dodał: Dagmara

Manicure japoński to metoda wcierania w płytkę paznokcia specjalnej pasty z mnóstwem witamin oraz minerałów. Następnie nanoszona jest warstwa pudru. To wszystko wzmacnia paznokcie, sprawia, że są piękne, zdrowe oraz naturalne. Zobacz na czym polega manicure japoński.

manicure japonski

Ratunek dla paznokci

Jeżeli borykasz się z problemem łamliwych paznokci, kruchych, rozdwajających się oraz ze zniszczoną płytką to manicure japoński będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Ten sposób pielęgnacji to ratunek dla Twoich paznokci, a jego wykonanie jest bardzo proste. Wystarczy wcierać w płytkę zieloną pastę bogatą w pyłek pszczeli, keratynę, witaminę A i E oraz krzemionkę pochodząca z Morza Japońskiego. Paznokcie zyskają blask różowej perły oraz wielką dawkę odżywienia i wzmocnienia.

Przed zabiegiem płytka paznokcia zostaje zmatowiona pilniczkiem, dzięki czemu odsłania się kanaliki prowadzące w jej głąb. Następnie nakłada się pastę i puder, który zatrzyma na paznokciach wszystkie właściwości.

Cały sekret manicure japońskiego kryje się w umiejętności wcierania party i pudru w jednym kierunku oraz używania polerek ze skóry jelonka.

Ważne ! Do manicure Japońskiego nie używamy metalowych pilniczków, ani nie wycinamy skórek.

Bezpośrednio po wykonaniu manicure japońskiego nie należy malować paznokci lakierem ani wykonywać manicure hybrydowego. Płytka jest nadal mocno natłuszczona więc należy poczekać dzień lub dwa.

Efekt manicure jest dostrzegalny momentalnie i należy go powtórzyć 3 -4 razy w odstępie 3 tygodni.

manicure japonski

Krok po kroku

Co kupić?

• dwustronny pilniczek, który będzie potrzebny  do skracania oraz matowienia paznokci

• plastikowa szpatułka do nakładania pasty oraz pudru P.Shine na polerkę oraz do odpychania skórek przed wykonaniem zabiegu

• pastę p.shine –  którą wciera się energicznymi ruchami w naturalną płytkę paznokciową za pomocą przeznaczonej do tego zielonej polerki,

• puder – po zastosowaniu pasty wcieraj puder energicznymi ruchami w naturalną płytkę paznokcia różową polerką. W ten sposób zabezpieczasz składniki zawarte w paście i pozwalasz im wniknąć w płytkę.

Zabieg powtarzaj co 3 tygodnie.

Wykonanie

Manicure japoński możesz wykonać w gabinecie, sam zabieg trwa ok. 40 minut i kosztuje mniej więcej 60 zł.Możesz również zakupić cały zestaw i samodzielnie wykonywać go w domu.

manicure japonski

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Technologia żywej wody "Living Water Technology"
Cena:
390 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Co sądzicie o implantach zębów?
> klepsydra napisał/a:> Jaki jest koszt zabiegu? Czy na raz wkręca się kilka implantów...
Suchy nos
Ja mam nawilżacz powietrza w domu i częściowo problem już się zmniejszył
Prezent dla chłopaka?
A może jakiś zegarek albo perfumy?
Super cera bez zmarszczek
Chyba będę musiała zgłębić temat, bo niestety, ale i u mnie wszystko się pojawia :(