101

Odp: Co byś teraz wypiła?

Martini z lodem:)

102

Odp: Co byś teraz wypiła?

Jeszcze jedną kawę smile W tej mi czegoś brakowało... ach, już wiem! Kremówki <rozmarzona> smile

103

Odp: Co byś teraz wypiła?

A wolisz rozpuszczalną czy prawdziwą? Bo mam akurat obie więc pzwolę Ci wybrać:)

104

Odp: Co byś teraz wypiła?

Mhmm... prawdziwa, parzona, mocna i bez dodatków smile Mam do niej ciastka czekoladowe smile Pijemy smile

105

Odp: Co byś teraz wypiła?

Ja zdecydowanie wolę prawdziwą kawę. Rozpuszczalnej po prostu nie jestem w stanie tknąć.

106

Odp: Co byś teraz wypiła?

Domową lemoniadę z cytryną, brązowym cukrem, miętą i kostkami lodu smile

107

Odp: Co byś teraz wypiła?

Najchętniej colę z lodem

108

Odp: Co byś teraz wypiła?

Koktajl bananowo- jabłkowy, koniecznie z antonówek...

109

Odp: Co byś teraz wypiła?

Właśnie piję -  herbatę kwitnącą jaśminową Green Tea!

110

Odp: Co byś teraz wypiła?

Zimny jogurt owocowy własnej roboty wink

111

Odp: Co byś teraz wypiła?

Wypiłabym zdrowe smoothie z owoców i dodatkiem wody mineralnej Piwniczanka. Zawsze takie smoothie rozcieńczam wodą mineralną, bo jest zdrowsza niż kranowa i zawiera dużo składników mineralnych! smile

112

Odp: Co byś teraz wypiła?

Kakałko smile

113

Odp: Co byś teraz wypiła?

Polecam na upały najlepszy koktajl na świcie: zmiksowany arbuz z bananem. Można sypnąć malin albo dodać kiwi. I ja zaraz sobie coś takiego zrobię smile

114

Odp: Co byś teraz wypiła?

A ja mam banany i morele, więc taki koktajl też może być dobry:)

115

Odp: Co byś teraz wypiła?

Na dobry początek dnia - czarną herbatę z łyżeczką miodu [url]http://www.herbapol.com.pl/produkty/spozywcze/herbaty,[/url] kawy staram się nie pić  na pusty żołądek i pozwalam sobie na małą filiżankę około południa. Koktajle owocowe, szczególnie latem, gdy dostęp do świeżych owoców jest praktycznie nieograniczony, to też świetny sposób na pozytywne rozpoczęcie dnia w pracy - taki witaminowy zastrzyk daje dużo energii.

116

Odp: Co byś teraz wypiła?

Gorącą herbatę z dodatkiem cytryny, pomarańczy, goździków i imbiru piłam ostatnio podobną w [url]http://www.restauracjavillafoksal.pl/[/url] Nie dość,że miejsce bardzo klimatyczne to dodatkowo z pysznym jedzonkiem i piciem

117

Odp: Co byś teraz wypiła?

Czekoladę na gorąco z dodatkiem soku pomarańczowego...

118

Odp: Co byś teraz wypiła?

Sok porzeczkowy z dużą ilością mocno gazowanej wody

119

Odp: Co byś teraz wypiła?

Ja piję napar z pokrzywy. Ponoć jest bardzo zdrowy, mam nadzieję, że mi pomoże na włosy.

120

Odp: Co byś teraz wypiła?

Ja bym wypiła kawę. W pracy mamy taki ekspres Nivona: [url]http://www.sabro.com.pl/[/url], ale niestety teraz jestem w domu i już dziś nie będzie pysznej, aromatycznej kawy ;/ Chyba muszę się obejść smakiem.

121

Odp: Co byś teraz wypiła?

A ja zazwyczaj niepijąca napoi wyskokowych miałam dzisiaj ochotę dziabnąć coś mocniejszego wink Ale po pierwsze jestem teraz na lekach, a po drugie nie miałabym z kim;p W niedzielę kroi się imprezka to może skuszę się na lampkę wina;)

122

Odp: Co byś teraz wypiła?

Ja na butelkę big_smile

Mam kilka piw w lodówce... od chyba dwóch miesięcy. Nie ciągnie mnie do alkoholu. Wina to jednak bym się miała ochotę kiedyś napić. I mam ochotę z nim przesadzić. I mam ochotę wtedy płakać w ramionach innych kobiet, które będą do mnie mówić jacy faceci są źli i żebym olała dziada.

123

Odp: Co byś teraz wypiła?

W taką pogodę jak dziś, to nic mi się nie chce pic poza kawa. Za to wczoraj cały dzień chodził za mna pyszny aperol spritz. Najlepsza rzecz na upały smile

124

Odp: Co byś teraz wypiła?

[quote=niechcemisie]Ja na butelkę big_smile

Mam kilka piw w lodówce... od chyba dwóch miesięcy. Nie ciągnie mnie do alkoholu. Wina to jednak bym się miała ochotę kiedyś napić. I mam ochotę z nim przesadzić. I mam ochotę wtedy płakać w ramionach innych kobiet, które będą do mnie mówić jacy faceci są źli i żebym olała dziada.[/quote]

To napijmy się razem, ja nie odmawiam schłodzonego piwka;)

125

Odp: Co byś teraz wypiła?

[quote=Fasolala]W taką pogodę jak dziś, to nic mi się nie chce pic poza kawa. Za to wczoraj cały dzień chodził za mna pyszny aperol spritz. Najlepsza rzecz na upały smile[/quote]

Co to jest ten aperol? Pytam poważnie.