1

Temat: Co byś teraz wypiła?

Ja - grzane wino koniecznie z  cynamonem z pomarańczową skórką smile

2

Odp: Co byś teraz wypiła?

Gorącą herbatę z miodem i cytryną:) Idę sobie zrobić:)

3

Odp: Co byś teraz wypiła?

mleko kokosowe

4

Odp: Co byś teraz wypiła?

Chętnie napiłabym się cydru big_smile

5

Odp: Co byś teraz wypiła?

Drugą mocną kawę, bo zasypiam przez taką pogodę...

6

Odp: Co byś teraz wypiła?

To na co miałam ochotę właśnie sobie zrobiłam - koktajl ze szpinakiem, bananem i limonką.

7

Odp: Co byś teraz wypiła?

Ja mam ochotę na jakąś fajną lemoniadę, najlepiej z arbuzem i cytryną smile

8

Odp: Co byś teraz wypiła?

Dziś na wódkę z lodem big_smile

9

Odp: Co byś teraz wypiła?

To co zwykle i co zawsze mam pod ręka smile Wodę mineralna - od dłuższego czasu Piwniczanka smile

10

Odp: Co byś teraz wypiła?

Najchętniej jakieś różowe słodnie wino smile

11

Odp: Co byś teraz wypiła?

Gorącą herbatę i cytryną. Ale jestem w pracy i musiałabym najpierw iść po nią do sklepu, bo nasza biurowa się już skończyła.

12

Odp: Co byś teraz wypiła?

A wiecie na co ja mam ochotę? smile Na dobrą herbatkę z miodem, takim naturalnym, słodziutkim, nie wiem czy kiedyś miałyście okazję go skosztować? W każdym razie ja lubie takie naturalne , ekologiczne produkty, lepsze to niż te wszystkie witaminki i suplementy pełne chemii wink

13

Odp: Co byś teraz wypiła?

wypiłabym pyszny koktajl, chodzi za mną już trzeci dzień muszę wreszcie sobie zrobić smile

14

Odp: Co byś teraz wypiła?

Gorącą czekoladę <3 do tego domowe bułeczki z cynamonem smile mniami....aż chce się do rodzinnego domu

15

Odp: Co byś teraz wypiła?

Ja teraz piję sobie herbatkę smile Zieloną herbatę.Na początku nie mogłam się przekonać do jej oryginalnego smaku ale z czasem bardzo ją polubiłam i nie wyobrażam sobie dnia bez tego aromatycznego napoju. Dodatkowo herbata ta posiada bardzo wiele zalet. Możecie sobie poczytać na blogach
Zawiera wiele witamin oraz mikroelementów. Oraz duże dawki teiny tak więc może z powodzeniem zastąpić kawę w codziennej diecie. Sama praktycznie nie pijam już kawy bo zastąpiłam ją własnie zieloną herbata, która o wiele bardziej mi smakuje.

16

Odp: Co byś teraz wypiła?

Koktajl z mleka kokosowego i mango smile

17

Odp: Co byś teraz wypiła?

Zaraz sobie zrobię cappuccino waniliowe:)

18

Odp: Co byś teraz wypiła?

ja bym wypiła teraz czekoladę z bitą śmietaną smile niestety w domu mi nie wychodzi takie dobre, jak sobie kupiłam w jednej z okolicznych knajpek smile może wy znacie jakiś fajny przepis na czekoladę? chętnie bym jakąś dobrą wypiła, a nie umiem żadnej dobrej zrobić wink oczywiście podawajcie mi jedynie przepis, który macie sprawdzony wink i do tego bym jeszcze zjadła jakiś dobry kawałek ciasta domowego, właśnie zmierzam do kuchni, żeby sobie upiec coś pysznego, akurat będzie ciepłe ciasto na kawę po obiedzie smile

19

Odp: Co byś teraz wypiła?

Mocną owocową herbatkę:)

20

Odp: Co byś teraz wypiła?

Herbatka znanej firmy z maliną i marakują smile

21

Odp: Co byś teraz wypiła?

czekoladę z odrobiną czili to jest coś rozgrzewającego smile

22

Odp: Co byś teraz wypiła?

Już piję - owocową herbatkę na rozgrzewkę:)

23

Odp: Co byś teraz wypiła?

Ja bym wypiła jakąś dobrą czekoladę na gorąco...

24

Odp: Co byś teraz wypiła?

Idę sobie zrobić kawę z czekoladą gorzką i kardamonem smile

25

Odp: Co byś teraz wypiła?

koktajl z pomarańczy i kiwi