1

Temat: Warszawa

Witam:)
Mieszkam w centrum ale chętnie poznam nowych przyjaciół z innych dzielnic, żeby trochę wyjść z domu, może jakiś koncert czy kino? Jestem też otwarta na propozycje spędzania czasu bardziej aktywnie, chętnie pogram w siatkówkę i tenisa.

2

Odp: Warszawa

Hej, mieszkam na Ursynowie, ale często bywam w centrum, tak że możemy się spotkać w któryś weekend, chodzę na jogę do Saturna na Arkuszowej, zapraszam:)

3

Mieszkam w Wesołej, mam 24 lata,  szukam koleżanek  z tej okolicy:)

4

Wybieram się jutro na długi spacer z psami, do parku skaryszewskiego. Ktoś chętny? Najlepiej zabawna gaduła smile Piszcie na priv!

5

Jak będzie cieplej to chętnie się przyłączę w któryś wiosenny weekend, bo chociaż nie mam psa to przepadam za zwierzętami:)

6

cześć smile
świetny pomysł z zapoznaniem się - przy okazji któregoś spotkania zapraszam do siebie do gabinetu na herbatę i może jakieś ciasteczka owsiane wink
Ja urzęduję na Starych Bielanach - mam gabinet kilka minut od Lasu Bielańskiego, więc idealne miejsce i na plotki o dietach i spacer po lesie smile

7

Hej,
szkoda że mieszkam zupełnie z drugiej strony miasta, bo bym chętnie wpadła i się poznała - to niestety minus dużych metropolii, że wszędzie bywa za daleko, a czasu na przyjemności coraz mniej...

8

Czy ktoś ma ochotę wybrać się 13.02.16 na imprezę ANTYWALENTYNKOWĄ? big_smile
Jestem sama i poszłabym na miasto z ekipa ludzi, którzy są w podobnej sytuacji smile
Możemy wyszaleć się na parkiecie i przy okazji poznać nowych ludzi smile

Wszystkich, którzy są otwarci na dobrą zabawę i chcą przyjść, zapraszam! wink

9

Jestem 43-latką z duchem 18-latki (jakiś konflikt:) Mam męża i dzieciaki, ale nie mam takiej fajnej kumpeli od serca bardzo liczę, że teraz się coś zmieni...

10

W ten weekend wybieram się na kręgle - kręgielnia na ul. Pileckiego, może ktoś chętny dołączyć:)

11

Szukam towarzystwa do wspólnego wyjścia na pizzę, piwo do kina, siłownię  itp.

Ostatnio postanowiłam założyć grupę na FB  - może tak łatwiej będzie się zgadać by zorganizować  z kimś fajnie czas i poznać nowych ludzi z okolicy... Zapraszam:

https://www.facebook.com/groups/267467593590262/

12

Większość moich obecnych koleżanek ma już dzieci i mężów-co za tym idzie mniej czasu. Dlatego chętnie poznam kogoś nowego. Nie szukam towarzyszki na wypady do klubów...bardziej chodzi mi o wspólne weekendowe wypady gdzieś poza miasto.Ja uwielbiam
podróżować i zwiedzać. Kawa? Lunch w nowym ciekawym miejscu? Może pójdziemy zjeść coś, czego jeszcze nigdy w życiu nie próbowałyśmy?  Może znasz jakieś super second handy? Ewentualnie długie spacery albo jakiś fitness, bo sezon odchudzania u mnie w pełni wink

13

Jest multisport jest zabawa!

Szukam koleżanki do wspólnego spędzenia czasu wykorzystując w pełni benefit!

Taniec, squash, ścianka wspinaczkowa, grota solna itp - pomysłów dużo! Czasu... - tu już różnie ale zawsze się trochę znajdzie ! wink

14

Ja kobieta, samotna w tym wielkim mieście, z uwagi na zbliżający się sezon letni, poznam fajne z pozytywnym nastawieniem do życia koleżanki, na jakieś wspólne wypady :-)..
Może znajdzie się tu jakaś również koleżanka, która ma dosyć siedzenia w komnacie i chciałaby od czasu do czas gdzieś wyskoczyć w miasto??  :-)) ... Klubingi, koncerty, posiadówki, hmm a może jakieś wypady dalej... zwiedzanie itp... :-)
Dziewczęta, weźmy sprawy w soje ręce i zróbmy coś?? :-)))) Bo lato nam ucieka :-))))

15

Lubisz pisać i dostawać maile..? Masz ochotę popisać, wyżalić się, doradzić, podzielić radością lub przemyśleniami?
Nawiązać znajomość, poznać? Spotkać się lub nie?:)
Nie jestem psychologiem, nie szukam związku, ale też nie szukam pustej przygody - nie mam scenariusza;)
Po prostu napisz, niezależnie od wieku i tego jak wygląda Twoje życie...

16

Ostatnio dopadło mnie pragnienie by poznać ludzi, którzy kochają zwierzęta..
Od dziecka miałam pragnienie kontaktu ze zwierzętami, z przyrodą. Potem gdzieś to zagubiłam, choć cały czas się tliło. A teraz wiem, że to jest potrzebą serca.
Piszcie - Warszawa i okolice.