1

Temat: Warszawa

Witam:)
Mieszkam w centrum ale chętnie poznam nowych przyjaciół z innych dzielnic, żeby trochę wyjść z domu, może jakiś koncert czy kino? Jestem też otwarta na propozycje spędzania czasu bardziej aktywnie, chętnie pogram w siatkówkę i tenisa.

2

Odp: Warszawa

Hej, mieszkam na Ursynowie, ale często bywam w centrum, tak że możemy się spotkać w któryś weekend, chodzę na jogę do Saturna na Arkuszowej, zapraszam:)

3

Odp: Warszawa

Mieszkam w Wesołej, mam 24 lata,  szukam koleżanek  z tej okolicy:)

4

Odp: Warszawa

Wybieram się jutro na długi spacer z psami, do parku skaryszewskiego. Ktoś chętny? Najlepiej zabawna gaduła smile Piszcie na priv!

5

Odp: Warszawa

Jak będzie cieplej to chętnie się przyłączę w któryś wiosenny weekend, bo chociaż nie mam psa to przepadam za zwierzętami:)

6

Odp: Warszawa

cześć smile
świetny pomysł z zapoznaniem się - przy okazji któregoś spotkania zapraszam do siebie do gabinetu na herbatę i może jakieś ciasteczka owsiane wink
Ja urzęduję na Starych Bielanach - mam gabinet kilka minut od Lasu Bielańskiego, więc idealne miejsce i na plotki o dietach i spacer po lesie smile

7

Odp: Warszawa

Hej,
szkoda że mieszkam zupełnie z drugiej strony miasta, bo bym chętnie wpadła i się poznała - to niestety minus dużych metropolii, że wszędzie bywa za daleko, a czasu na przyjemności coraz mniej...

8

Odp: Warszawa

Czy ktoś ma ochotę wybrać się 13.02.16 na imprezę ANTYWALENTYNKOWĄ? big_smile
Jestem sama i poszłabym na miasto z ekipa ludzi, którzy są w podobnej sytuacji smile
Możemy wyszaleć się na parkiecie i przy okazji poznać nowych ludzi smile

Wszystkich, którzy są otwarci na dobrą zabawę i chcą przyjść, zapraszam! wink

9

Odp: Warszawa

Jestem 43-latką z duchem 18-latki (jakiś konflikt:) Mam męża i dzieciaki, ale nie mam takiej fajnej kumpeli od serca bardzo liczę, że teraz się coś zmieni...

10

Odp: Warszawa

W ten weekend wybieram się na kręgle - kręgielnia na ul. Pileckiego, może ktoś chętny dołączyć:)

11

Odp: Warszawa

Szukam towarzystwa do wspólnego wyjścia na pizzę, piwo do kina, siłownię  itp.

Ostatnio postanowiłam założyć grupę na FB  - może tak łatwiej będzie się zgadać by zorganizować  z kimś fajnie czas i poznać nowych ludzi z okolicy... Zapraszam:

[url]https://www.facebook.com/groups/267467593590262/[/url]

12

Odp: Warszawa

Większość moich obecnych koleżanek ma już dzieci i mężów-co za tym idzie mniej czasu. Dlatego chętnie poznam kogoś nowego. Nie szukam towarzyszki na wypady do klubów...bardziej chodzi mi o wspólne weekendowe wypady gdzieś poza miasto.Ja uwielbiam
podróżować i zwiedzać. Kawa? Lunch w nowym ciekawym miejscu? Może pójdziemy zjeść coś, czego jeszcze nigdy w życiu nie próbowałyśmy?  Może znasz jakieś super second handy? Ewentualnie długie spacery albo jakiś fitness, bo sezon odchudzania u mnie w pełni wink

13

Odp: Warszawa

Jest multisport jest zabawa!

Szukam koleżanki do wspólnego spędzenia czasu wykorzystując w pełni benefit!

Taniec, squash, ścianka wspinaczkowa, grota solna itp - pomysłów dużo! Czasu... - tu już różnie ale zawsze się trochę znajdzie ! wink

14

Odp: Warszawa

Ja kobieta, samotna w tym wielkim mieście, z uwagi na zbliżający się sezon letni, poznam fajne z pozytywnym nastawieniem do życia koleżanki, na jakieś wspólne wypady :-)..
Może znajdzie się tu jakaś również koleżanka, która ma dosyć siedzenia w komnacie i chciałaby od czasu do czas gdzieś wyskoczyć w miasto??  :-)) ... Klubingi, koncerty, posiadówki, hmm a może jakieś wypady dalej... zwiedzanie itp... :-)
Dziewczęta, weźmy sprawy w soje ręce i zróbmy coś?? :-)))) Bo lato nam ucieka :-))))

15

Odp: Warszawa

Lubisz pisać i dostawać maile..? Masz ochotę popisać, wyżalić się, doradzić, podzielić radością lub przemyśleniami?
Nawiązać znajomość, poznać? Spotkać się lub nie?:)
Nie jestem psychologiem, nie szukam związku, ale też nie szukam pustej przygody - nie mam scenariusza;)
Po prostu napisz, niezależnie od wieku i tego jak wygląda Twoje życie...

16

Odp: Warszawa

Ostatnio dopadło mnie pragnienie by poznać ludzi, którzy kochają zwierzęta..
Od dziecka miałam pragnienie kontaktu ze zwierzętami, z przyrodą. Potem gdzieś to zagubiłam, choć cały czas się tliło. A teraz wiem, że to jest potrzebą serca.
Piszcie - Warszawa i okolice.

17

Odp: Warszawa

Po cóż szukać nowych, kiedy nie dba się o obecnych, a dbać się nie chce. Po dniu w pracy pełnej ludzi - miłych, cierpiących, uciążliwych, wdzięcznych, krzyczących, uśmiechniętych, czasem śmierdzących, pełen wachlarz - chce się tylko usiąść i pooglądać amerykańskie seriale o zgranych grupkach przyjaciół. I spać. I znowu do pracy. I znowu seriale. A później leżąc przed snem myśleć i nakręcać się na własną samotność i jednoczesną niechęć do ludzi.  czy tylko w stolicy tak jest...?

18

Odp: Warszawa

To prawda, często zaniedbujemy przyjaciół a jak odchodzą to dziwimy się nie wiedzieć czemu...

19

Odp: Warszawa

Poznam dziewczyny do wyjść w soboty do klubu, bo chcę przełamać zimowy marazm i trochę potańczyć wieczorami w miłym towarzystwie:)

20

Odp: Warszawa

Tak się zastanawiam czy są jeszcze w Warszawie ludzie, którzy żyją powoli? Czy wszyscy tylko ciągły praco-dom, deadliny, fastfoody, stres, korki, bieganie na autobus, nerwica, depresja, a życie prywatne jedynie w smartfonie?

Co się z kimś próbuję umówić to słyszę tylko "może za tydzień". Nie pamiętam kiedy ktoś samemu coś zaproponował. Czy jak 30-stka wskoczy to już tylko trzeba siąść i się rozpłakać, że wszystko co fajne już minęło? wink

Może tutaj są jeszcze jakieś pojedyncze osoby, które chciałyby żyć normalnie, bez tego ciągłego "chętnie, ale niestety nie bo muszę to, muszę tamto"?

21

Odp: Warszawa

Hej, obecnie jestem w domu.
Może któraś z Was po prostu chciałaby popisać, myślę że teraz jest Nam to szczególnie potrzebne.
Prośba jest skierowana dodziewczyn, które faktycznie chcą tego kontaktu i nie przestaną się odzywać po jednym mailu. Dobrze jakbyśmy były w podobnym wieku.
Mam 32 lata.

22

Odp: Warszawa

Na sobotnie spacery nad Wisłą z moim psem ktoś chętny?

23

Odp: Warszawa

Szkoda że jestem z Janek bo chętnie bym się wybrała...

24

Odp: Warszawa

Chętnie poznam kogoś z Ochoty, kto lubi długie spacery:)

25

Odp: Warszawa

Poznam psiarzy z Mokotowa, mam bardzo towarzyskiego psa!