76

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Może zaskocz ją opłaconym wyjazdem we dwie?

77

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Bardzo wiele pomysłów na tego typu upominek dla przyjaciół znalazłam na tej stronie  , może również coś się Tobie spodoba? Ceny nie są jak dla mnie jakieś wygórowane, a produkty dość nietypowe co niektóre smile

78

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Z przedmiotów znajdujących się w sklepie, o którym napisała Umelka, dostałam od przyjaciółki ten notes.

Jest boski! Na zdjęciu tego nie widać, ale on naprawdę wygląda jak czekolada. Nawet w dotyku jest jak mleczna tabliczka, mhmm...

79

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Kosmetyk jest najlepszy!

80

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Perfumy które lubi:)

81

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

A to jak je znamy to dobra myśl. Ja kupuję często książki.

82

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

A moja przyjaciółka to niezła wariatka wink oczywiście w pozytywnym znaczeniu. Uwielbia śmieszne prezenty, które są wesołe i które np wiążą się z popkulturą, chociaż w stylu "Baby Mop" wink

83

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

ja już mam pomysł - zamawiam dwa bilety na czad festiwal i jedziemy pod namiot z moją przyjaciółką bez mężów i dzieci - to będzie super wypad big_smile nie mogę siędoczekać i już odliczam dni do 30 sierpnia big_smile

84

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Najlepiej zakupić książkę. Jest to praktyczne rozwiązanie, z którego warto skorzystać. Poza tym księgarnia cenowo wypada bardzo dobrze.

85

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Też mi się wydaje, że to dobry pomysł. Można też kupić kalendarz książkowy.

86

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Ile chciałabyś wydać na prezent dla przyjaciółki? jeśli koło 200 zł to zerknij na tę aktualnie promocję na bluzę sportową damską i suplementy potreningowe.

87

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Moje koleżanki nie są zbyt sportowymi typami, więc taki prezent to nie dla nich. Myślę, że postawię na jakieś dobre książki.

88

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

A lubi kosmetyki naturalne? Może właśnie coś w tym kierunku by pokombinować. Wiem, że są np. gotowe zestawy do samodzielnego zrobienia mydełka czy kul kąpielowych. Można też kupić olejki eteryczne . Można je wykorzystać nie tylko do wspomnianych kul, ale też do aromaterapii.

89

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

To zależy jaka ta koleżanka jest. Ja mam same motomaniaczki i szukam inspiracji.Ale może faktycznie uderz w coś bardziej kobiecego...

90

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Z pewnością w tym sklepie online znajdziesz coś fajnego dla swojej przyjaciółki na prezent. Osobiście uważam, że świetną mają biżuterię;)

91

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Ja stawiam na kosmetyki. Moja przyjaciółka zazwyczaj używa jeden kosmetyk aż do znudzenia więc lubię czasem podrzucić jej jakąś nowość bo orientuję się w tym co lubi i potrafię dobrać kosmetyk pod jej potrzeby. Zawsze jest bardzo zadowolona smile

92

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Ja bym w tej kwestii popytała znajomych smile Może ktoś zna coś sprawdzonego smile

93

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Dla kobiety najfajniejsze będą kosmetyki albo coś z biżuterii

94

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Nie każdy lubi czytać i trudniej jest trafić w czytelniczy gust niż kosmetyczny wink

95

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Słodycze - to na pewno każdy lubi:)

96

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

A osobiście co byś wolała- słodycze czy kosmetyki?

97

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Na pewno jak na prezent to jest trochę drogi;)

98

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Chyba że przyjaciółka ma już ekspress to samą kawę w prezencie można kupić tongue

99

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Dokładnie:) Ja jednak polecam smakowe rozpuszczalne, np. pomarańczową:)

100

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Nigdy takiej nie widziałam wink Gdzie kupujesz, po ile i jakie jeszcze są smaki?