101

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Kawa!
Jest sporo rodzajów, np. miętowa, orzechowo-waniliowa, advocat, rumowa czy truskawkowa, ale dla mnie pomarańczowa to nr 1:)

102

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Dzięki za pomysł- wiem, że teraz są bardzo ciekawe smaki ;D rozejrzę się, poczytam i może z ciekawości się skuszę- również kupię w prezencie dla przyjaciółki big_smile

103

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

ja zaszalałam w tym roku bo moja przyjaciółka strasznie ubolewa nad swoimi włosami, miała  wesele kuzynki a ma krótkie włosy , no i nie wiedziała jak je czesać. Więc wpadłam na genialny pomysł i zamówiłam jej dopinke clip. Mina Kaski bezcenna, bo po pierwsze na to nie wpadła sama- a po drugie wyglądała jak księżniczka w tak wystylizowanej fryzurze z długich włosów

104

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Może jakaś biżuteria? Natrafiłam ostatnio na sklep z autorską biżuterią. Sama zobacz, może coś wybierzesz odpowiedniego.

105

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Wydaje mi się, że dla przyjaciółki idealnym prezentem będą jakieś kolczyki, czy naszyjnik. Sprawdź ten sklep z biżuterią  i na pewno znajdziesz coś ciekawego, czym warto się zainteresować smile

106

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Najlepiej diy. Może jakaś antyrama, album albo cos bardziej kreatywnego, spersonalizowanego

107

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

To może skok na bungee albo wizyta w spa? smile

108

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Myślałaś o ekspresie do kawy? ja sama uwielbiam kawę i ucieszyłabym się z takiego prezentu smile

109

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Moim zdaniem to jest sprawa dla zawodowca. Inaczej można sobie tylko problemów narobić...

110

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

bielizna! Tylko taka dobra bo zobacz jak wygląda kobieta w profesjonalnie dobranej bieliźnie. Ja jestem w szoku szczerze mówiąc, sama bym chciała żeby ktoś mi taki prezent zrobił smile Mam małe piersi i sądzę że dopasowana bielizna by mi je uwydatniła, jakoś podniosła wink Olka mam nadzieję że to przeczytasz i mnie tam zabierzesz tongue

111

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

może jakaś książka

112

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

fajne są zestawy spa do kąpieli - sól, kule + myjka smile

113

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

To zależy co lubi i jak dobrze się znamy. Ja kupuję właśnie prezent dla koleżanki, którą znam dosłownie od przedszkola, więc znam ją dosonale i wiem co lubi i co jest jej akurat potrzebne. Tak się złożyło, że imprezka będzie połączeniem urodzin i parapetówki, a że jest to kobieta ceniąca sobie praktyczność i dobrą organizację pracy, a także wygodę i wszelkie ułatwienia nawet w codziennych obowiązkach . Przydadzą się jej takie młynki do soli i pieprzu.

114

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Niedawno przyjaciółka z okazji swoich 40 urodzin zamiast imprezy zabrała mnie i jeszcze dwie dziewczyny na masaż balijski. To było coś wspaniałego, niezapomniane przezycie i cudowny relaks. Żałuję, że nie chodziłam wczesniej na takie masaże. Pomyślałam sobie, że pod choinkę zrobię podobny prezent siostrze i mamie (i przy okazji też sobie, a co). Kupiłam vouchery prezentowe i mam nadzieję, że zaraz po świętach wybierzemy się razem.

115

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Perfumy o ulubionym zapachu są najlepszym prezentem:)

116

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Kup jej ładną biżuterię ze stali chirurgicznej np. w ładnej szkatułce od razu. Ja tak mamę zaskoczyłam smile Zamówiłam jej biżuterię i szkatułkę  smile

117

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

Coś, co się przydaje, żeby nie leżało w szafie, w szufladzie, tylko żeby sięgała po to, nosiła to, albo wspominała, jeśli prezentem jest... przeżycie. Prezent, który cieszy, ale i pielęgnuje przyjaźń, przypomina o tym, jak nam na kimś zależy. Wspólny wypad na masaż z okazji urodzin przyjaciółki, zaproszenie jej na koncert czy przedstawienie, żeby spędzić razem czas i celebrować przyjaźń, niekoniecznie w tym konkretnym dniu, ale akurat z tej okazji.

118

Odp: Jaki prezent dla przyjaciółki?

O, na koncert w ramach prezentu to bym poszła!