51

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Mi dosyć pomaga mydło dermatologiczne Dermaglin. Wiadomo, trądziku nie wyleczy, ale różnica jest dostrzegalna.

52

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Picie czystka oczyszcza organizm i dzięki temu jest mniej wyprysków

53

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

woda z cytryną każdego poranka, herbata pokrzywowa i do tego  kosmetyki  z biosiarka   nie wspomne o słońcu- obowiązkowo smile

54

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Już za dużo kasy wydałam na dermatologa i zaczynam próbować sama wpadła mi w ręce seria z Ziai oczyszczanie Liście manuka i chyba zaczęło działać widzę efekty.

55

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Ja mogę polecić krem CERA+ Solution, kupiony w aptece.  Ogranicza ilość zaskórników i cena bardzo w porządku.

56

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Nie wyciskać,to pogarsza stan!!Zdecydowanie odpowiednia dieta,to te zdecydowanie ma wpływ

57

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Mam rzadko wypryski i suszę je żelem punktowym Dermedic

58

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Mnie bardzo pomagają glinki jak mam wysyp krostek przed okresem.

59

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

[quote=slimcamelia5]Już za dużo kasy wydałam na dermatologa i zaczynam próbować sama wpadła mi w ręce seria z Ziai oczyszczanie Liście manuka i chyba zaczęło działać widzę efekty.[/quote]
Właśnie kupiłam sobie tonik ze spryskiwaczem. To już trzeci kosmetyk z serii Liście Manuka. Nie powiem, żeby jakieś super widoczne efekty były, ale przynajmniej nie pogarsza.
U mnie doskonale sprawdziło się mydło z zieloną glinką marki Dermaglin, a uwierzcie, było bardzo źle sad

60

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Mi pomaga najbardziej maseczka aspirynowa. Do tego ciagle nawilzanie.

61

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Trochę paprałam się pastą cynkową, a potem wysłałam kogoś do apteki i wrócił z maścią cynkową, bo to podała farmaceutka... tyle że maść to niemal sama wazelina i nie nadaje się do smarowania twarzy. W tamtych dniach marzył mi się przeszczep skóry sad
Na szczęście problemy z hormonami po roku leczenia i kolejnym roku chodzenia na kontrole i badania chyba się skończyły.

62

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Ale ma właściwości wysuszające i to jest główny cel jej stosowania.
Przy trądziku trzeba też zmienić dietę, mniej przyprawiać i nie pić alkoholu, że o papierosach nie wspomnę.

63

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Przy cerze trądzikowej bardzo ważne jest regularne oczyszczanie twarzy. Warto robić peeling 2-3 razy w tygodniu i wieczorem dokładnie zmywać makijaż, to często niedokładne zmywanie makijażu może być powodem pojawiania się niedoskonałości. Warto również zaopatrzyć się w preparat do miejscowego stosowania na skórę, który wysuszy nam pryszcze.

64

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Mojemu koledze ktoś doradzał częste okłady z wywaru z bratka ale nic to nie pomagało...

65

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Bratek? Ja bratek łykałam w pigułkach i też bez zmian.

[quote=Zafira]Ale ma właściwości wysuszające i to jest główny cel jej stosowania.
[/quote]
Tak, ma, dlatego używałam jej ostrożnie, zwykle przed okresem, bo wtedy się wszystko nasilało i bardzo dbałam o nawilżanie.

66

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

[quote=malinka]Mojemu koledze ktoś doradzał częste okłady z wywaru z bratka ale nic to nie pomagało...[/quote]

Bratek lepiej działa jeśli się go pije...

67

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Z mojego doświadczenia wiem, że bratek nie pomaga wcale. Jak się ma duży trądzik to trzeba szukać tego, co personalnie pomaga. Na mój trądzik nie pomagało nic - wizyty u kosmetyczki, dermatologa, drogie specyfiki, kompletnie nic. I wiecie co? Rzuciłam to wszystko i zaczęłam kupować produkty Ziai, kiedyś słyszałam opinię, że Ziaja może nie pomóc, ale na bank nie zaszkodzi, poza tym z moim stanem cery i tak nie miałam nic do stracenia. I pomogło! Kurczę, stara, poczciwa Ziaja pomogła mi zwalczyć trądzik! Teraz będę wszystkim ją polecać smile w specyfiki zaopatrywałam się tutaj, bo wychodziło taniej :

68

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Trzeba iść do dermatologa i nie kombinować na własną rękę, bo raczej pożytku z tego nie będzie. Dermatolog od tego jest, nawet łupież powinien być z nim konsultowany. Chociaż ja poradziłam sobie z tym artykułem ] Ale gdyby nie to, to na pewno odwiedziłabym dermatologa.

69

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

W takiej sytuacji warto byłoby sięgnąć po jakiś żel na trądzik. Na rynku dostępnych jest wiele tego typu produktów różniących się ceną oraz skutecznością. Jednym z nich jest Aquaclin. Więcej o jego działaniu można dowiedzieć się ze strony:

70

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Są podpowiedzi na internecie czy poradniki jak radzić sobie z trądzikiem.  Polecam przeczytać bo mądrych rad jest nieskończona ilość

71

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Przede wszystkim aplikator na wypryski HB - super to działa. Nie to, że od razu będziecie miały cudowną cerę, ale kwestia tygodni i powinno się obyć bez śladów, trądzik nie powróci. Przynajmniej w naszym przypadku nie było żadnych problemów, wszystkie ślady wyeliminowane, cera w super kondycji. Pracy było sporo, ale zdecydowany efekt widać.

72

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Dokładnie należy iść do specjalisty i nie działać na własną rękę, trądzik może mieć wiele przyczyn ja zbagatelizowałam sprawę i musiałam męczyć się z bliznami i przebarwieniami, dzisiaj leczę je w Klinice Krajewski hmm laseroterapia owszem przynosi efekty, ale jest troszeczkę bolesna i dla ciała i portfela, jednak najważniejsze, że są efekty smile

73

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

stosuje naturalne kosmetyki ktore redukuja sebum, nawilżają i zapewniaja skorze doplyw witamin

74

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

U mnie się do tego sprawdzał sudocrem bo wysuszał dobrze skórę.

75

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Mi przy trądziku bardzo pomogły domowe maseczki z cynamonu. Z resztą jak ktoś chce przepis to znajduje się on w tym artykule: https://rycynowy.pl/maseczki-na-twarz-z-cynamonem/ . Próbowałam wielu kosmetyków, ale okazało się, że cynamon w tej kwestii sprawdził się najlepiej. Nawet nie zdawałam sobie sprawy jak szerokie ma zastosowanie.