76

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Mi w walce z trądzikiem bardzo pomogły domowe maseczki z cynamonem,. Moim zdaniem takie domowe sposoby są najlepsze bo i skuteczne i proste w przygotowaniu.

77

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

A ja poradziłam sobie odstawiając tabletki anty. Początkowo tego nie kojarzyłam razem, ale jak je odstawiłam to właśnie zauważyłam że moja cera się poprawiła. Dzisiaj już wiem, że do hormonów nie wrócę. Zostaje przy anty niehormonalnej.

78

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Ja polecam zioła, okłady z bratka i picie go też pomagają

79

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Na trądzik polecam galaretkę Aloe Vera + krem aloesowo-propolisowy Forever. Mam w domu dwie nastolatki i te produkty bardzo się sprawdzają. Jeśli ktoś chciałby wypróbować to zapraszam: [email protected].
Pozdrowienia smile

80

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

od dawna mam problem z trądzikiem, próbowałem różnych kremów, maści i oczyszczania twarzy, ale zadowalające efekty osiągnąłem dzięki przyjmowaniu suplementu diety - to kapsułki które zawierają tłoczone na zimno, wysokiej jakości oleje omega, dzięki nim skóra nie wysusza się, rany i pryszczyki dużo rzadziej się pojawiają, dodatkowo skóra jakby jest bardziej miękka i gładka, polecam wypróbować

81

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Na trądzik najlepiej zadziałać od środka. Ja też miałam z nim problem i żadne kremy nie były skuteczne, podrażniały mi skórę, albo poprawa była nieznaczna. Dopiero aż zaczęłam brać tabletki to zauważyłam poprawę. Cera znacznie się poprawiła.

82

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Polecam dietę bez ostrych przypraw.