1

Temat: Twarz po trzydziestce

Czy są tu jakieś Panie po trzydziestce? Jakich kosmetyków do twarzy używacie? Ja zwróciłam uwagę na krem loreal 30+ i mam nadzieję, że to będzie dobry wybór na moje pierwsze zmarszczki. A jak tam u Was ze starzeniem się skóry?

2

Odp: Twarz po trzydziestce

Każda twarz starzeje się inaczej, inną ma mimikę, gęstość skóry itd. Jak się często opalasz to szybciej będziesz miała zmarszczki. Jak porównuję swoją cerę z równolatkami, to niejedna wygląda dużo starzej, a ja ciągle mogę udawać 20+, choć mam 30 z dużym plusem;)

3

Odp: Twarz po trzydziestce

Mam podobnie z tym konkurowaniem z dwudziestkami tongue Niejedna może się ode mnie uczyć tongue Oprócz bezrefleksyjnego smażenia się na słońcu, to kremy są bardzo ważne. U mnie tylko Mixa  Kiedyś zapomniałam mojego kreu na wakacje za granicą i wpadłam w panikę, że w tydzień się zestarzeję hahaha big_smile

4

Odp: Twarz po trzydziestce

Sama mam nieco ponad 30 lat i zasadniczo uważam, że stan mojej skóry na pewno nie zdradza mojego wieku. Bądź co bądź należy jej zapewnić odpowiednią pielęgnację. Osobiście stosuję serum oraz krem elixir by nature i świetnie się sprawdzają. Po pierwsze, mają bardzo ciekawy, ziołowy zapach. Poza tym doskonale oczyszczają skórę, a co więcej zabezpieczają ją dodatkowo przez zanieczyszczeniami. Używam ich dwa razy dziennie i powiem Wam szczerze, że po miesiącu stosowania różnica jest bardzo mocno zauważalna smile zwłaszcza jeżeli chodzi o usuwanie oznak zmęczenia smile

5

Odp: Twarz po trzydziestce

Ja właśnie zaczynam się rozglądać za kosmetykami 30+, a mam 32 lata. Wcześniej niespecjalnie się nimi interesowałam, bo nowości pojawiają się w takim tempie, że nawet nie było sensu. Krem do twarzy czasem kupiłam z oznaczeniem 30+ i tyle.

To, od czego zaczęłam, to krem pod oczy, dlatego że własnie w tym miejscu zaobserwowałam wiotczenie skóry. Zdałam się na pomoc pani w sklepie firmowym Ziaja i wybrała coś dla mnie. W dodatku był to zupełnie inny krem, niż zamierzałam kupić. Pani uzasadniła wybór w sposób, który mnie przekonał. Jakie będą efekty, zobaczymy.

Jeśli chodzi o inne części ciała, tutaj największą walkę stoczę o piersi i dekolt - pojawiają się zmarszczki na dekolcie, a skóra na biuście wyraźnie stała się bardzo delikatna i taka zwiotczała sad

6

Odp: Twarz po trzydziestce

To prawda, trzeba dobierać kosmetyki do wieku... Ja mam już 35+ to spora różnica między tym co było tuż po 30-tce, skóra już nie jest tak napięta.

7

Odp: Twarz po trzydziestce

Kosmetyki tak średnio pomagają szczerze mówiąc. Mam 35 lat i pierwszy raz w życiu zdecydowałam się na zabieg ujędrniający Derma OXY (tu można o nim przeczytać:  Fajne alternatywa dla botoxu rzeczywiście wink

8

Odp: Twarz po trzydziestce

[quote=Gabika]To prawda, trzeba dobierać kosmetyki do wieku... Ja mam już 35+ to spora różnica między tym co było tuż po 30-tce, skóra już nie jest tak napięta.[/quote]
Nie strasz mnie proszę... ja właśnie zaczynam być przerażona tym, co się dzieje teraz, a Ty mówisz, że będzie gorzej sad

9

Odp: Twarz po trzydziestce

Walkę ze zmarszczkami warto rozpocząć z serum do twarzy LV Polska.

10

Odp: Twarz po trzydziestce

Na pewno o twarz po 30 trzeba dbać szczególnie. Dlatego też bez wątpienia warto wybierać takie kosmetyki jak te pochodzące z  . Dzięki nim bowiem nasza skóra może stać się odpowiednio nawilżona, a przy tym możemy być pewni, że nie zafundujemy jej typowo chemicznej kuracji.

11

Odp: Twarz po trzydziestce

Kupiłam koenzym Q10 w kapsułkach.
Trochę się obawiam tej parafiny w składzie, ale jeśli nie będą się pojawiać krostki od tego, to spróbuję tym podratować skórę twarzy i dekoltu.

12

Odp: Twarz po trzydziestce

Ja póki co tylko kremy. Jakoś nie widzę potrzeby ratowania paszczy innymi specyfikami - jeszcze. wink

13

Odp: Twarz po trzydziestce

Paszczy big_smile
Moja jest pełna drobnych krostek i nawet w okresie dojrzewania taka nie była, ale mam 100% pewności, że to głównie kwestia zanieczyszczeń, bo moje otoczenie jest bardzo zasyfione pyłami sad Druga sprawa to dieta... ale to można zmienić.

14

Odp: Twarz po trzydziestce

Po trzydziestce to już można na twarzy zaobserwować jakieś pierwsze oznaki starzenia się. Wiele zależy od genów i tego, jaki tryb życia prowadzimy. Na stronie  doczytałam, jak można te procesy zahamować i to był dla mnie impuls do większej aktywności. Na razie po prostu częściej wsiadam na rower a samochód zostawiam pod domem.

15

Odp: Twarz po trzydziestce

Idę pogrążyć się w głębokiej depresji... zaobserwowałam, że robią mi się zmarszczki na czole. Na moim pięknym, gładkim, trzydziestotrzyletnim czole sad

16

Odp: Twarz po trzydziestce

Moja mama bardzo sobie chwali rozświetlacz Kyoto z Bikora smile Kupiłam jej nowe opakowanie pod choinkę i była zachwycona smile

17

Odp: Twarz po trzydziestce

czesc

18

Odp: Twarz po trzydziestce

Moja siostra również używa Kyoto i jest w nim zakochana! A ja dodam od siebie, że faktycznie z tym rozświetlaczem makijaż wygląda dużo lepiej, maskuje niedoskonałości i zmęczenie, a twarzy nadaje świeżego wyglądu.

19

Odp: Twarz po trzydziestce

Warto stosować kremy nawet 40+ które mają lepszy skład niż te 30+

20

Odp: Twarz po trzydziestce

Taka twarz to zawsze wygląda źle według mnie

Ostatnio edytowany przez eddddre222 (2018-03-26 07:37:09)

21

Odp: Twarz po trzydziestce

Ja zawsze szukam informacji na tego typu temat w Internecie. Zawsze się coś sprawdzonego znajdzie smile

22

Odp: Twarz po trzydziestce

Mi skóra flaczeje sad Czekam na przesyłkę z jadeitowym rollerem, która zaginęła w akcji. Nie wiem, czy to działa, czy tylko się łudzę, czy wierzyć w zapewnienia bloggerek, że masaż tym czy na twarzy cuda, czy nie wierzyć, ale chcę spróbować.

23

Odp: Twarz po trzydziestce

Taki roller na pewno wzmocni mięśnie twarzy (tak, tak, tam też są mięśnie:) - tylko trzeba go często używać wink

24

Odp: Twarz po trzydziestce

Ech... przesyłka z rollerem została zgubiona. Sprzedawca wysłał kolejną. Dotarła. Pracownik poczty usiłował wcisnąć przesyłkę do skrzynki na listy i roller się połamał. Sprzedawca wysłał kolejny. Wrrr...
Kupiłam taki dwustronny i z jednej strony troszkę skrzypi przy rollowaniu. Powiem szczerze, że całkiem przyjemnie się masuje tym twarz, ale kamień dość szybko się nagrzewa od ciała. Na początku jest przyjemnie zimny i to miłe uczucie przyłożyć go sobie pod oczy smile Podoba mi się smile

25

Odp: Twarz po trzydziestce

No to nie zarobił na tej transakcji, chyba że poczta zapłaci za ten zniszczony... Ale że zwykłą przesyłką wysłał, to podziwiam, bo ja bym się nie odważyła znając przypadki różnych zaginięć...