1

Temat: Twarz po trzydziestce

Czy są tu jakieś Panie po trzydziestce? Jakich kosmetyków do twarzy używacie? Ja zwróciłam uwagę na krem loreal 30+ i mam nadzieję, że to będzie dobry wybór na moje pierwsze zmarszczki. A jak tam u Was ze starzeniem się skóry?

2

Odp: Twarz po trzydziestce

Każda twarz starzeje się inaczej, inną ma mimikę, gęstość skóry itd. Jak się często opalasz to szybciej będziesz miała zmarszczki. Jak porównuję swoją cerę z równolatkami, to niejedna wygląda dużo starzej, a ja ciągle mogę udawać 20+, choć mam 30 z dużym plusem;)

3

Mam podobnie z tym konkurowaniem z dwudziestkami tongue Niejedna może się ode mnie uczyć tongue Oprócz bezrefleksyjnego smażenia się na słońcu, to kremy są bardzo ważne. U mnie tylko Mixa  Kiedyś zapomniałam mojego kreu na wakacje za granicą i wpadłam w panikę, że w tydzień się zestarzeję hahaha big_smile

4

Sama mam nieco ponad 30 lat i zasadniczo uważam, że stan mojej skóry na pewno nie zdradza mojego wieku. Bądź co bądź należy jej zapewnić odpowiednią pielęgnację. Osobiście stosuję serum oraz krem elixir by nature i świetnie się sprawdzają. Po pierwsze, mają bardzo ciekawy, ziołowy zapach. Poza tym doskonale oczyszczają skórę, a co więcej zabezpieczają ją dodatkowo przez zanieczyszczeniami. Używam ich dwa razy dziennie i powiem Wam szczerze, że po miesiącu stosowania różnica jest bardzo mocno zauważalna smile zwłaszcza jeżeli chodzi o usuwanie oznak zmęczenia smile

5

Ja właśnie zaczynam się rozglądać za kosmetykami 30+, a mam 32 lata. Wcześniej niespecjalnie się nimi interesowałam, bo nowości pojawiają się w takim tempie, że nawet nie było sensu. Krem do twarzy czasem kupiłam z oznaczeniem 30+ i tyle.

To, od czego zaczęłam, to krem pod oczy, dlatego że własnie w tym miejscu zaobserwowałam wiotczenie skóry. Zdałam się na pomoc pani w sklepie firmowym Ziaja i wybrała coś dla mnie. W dodatku był to zupełnie inny krem, niż zamierzałam kupić. Pani uzasadniła wybór w sposób, który mnie przekonał. Jakie będą efekty, zobaczymy.

Jeśli chodzi o inne części ciała, tutaj największą walkę stoczę o piersi i dekolt - pojawiają się zmarszczki na dekolcie, a skóra na biuście wyraźnie stała się bardzo delikatna i taka zwiotczała sad

6

To prawda, trzeba dobierać kosmetyki do wieku... Ja mam już 35+ to spora różnica między tym co było tuż po 30-tce, skóra już nie jest tak napięta.

7

Kosmetyki tak średnio pomagają szczerze mówiąc. Mam 35 lat i pierwszy raz w życiu zdecydowałam się na zabieg ujędrniający Derma OXY (tu można o nim przeczytać:  Fajne alternatywa dla botoxu rzeczywiście wink

8

[quote=Gabika]To prawda, trzeba dobierać kosmetyki do wieku... Ja mam już 35+ to spora różnica między tym co było tuż po 30-tce, skóra już nie jest tak napięta.[/quote]
Nie strasz mnie proszę... ja właśnie zaczynam być przerażona tym, co się dzieje teraz, a Ty mówisz, że będzie gorzej sad

9

Walkę ze zmarszczkami warto rozpocząć z serum do twarzy LV Polska.

10

Na pewno o twarz po 30 trzeba dbać szczególnie. Dlatego też bez wątpienia warto wybierać takie kosmetyki jak te pochodzące z  . Dzięki nim bowiem nasza skóra może stać się odpowiednio nawilżona, a przy tym możemy być pewni, że nie zafundujemy jej typowo chemicznej kuracji.

11

Kupiłam koenzym Q10 w kapsułkach.
Trochę się obawiam tej parafiny w składzie, ale jeśli nie będą się pojawiać krostki od tego, to spróbuję tym podratować skórę twarzy i dekoltu.

12

Ja póki co tylko kremy. Jakoś nie widzę potrzeby ratowania paszczy innymi specyfikami - jeszcze. wink

13

Paszczy big_smile
Moja jest pełna drobnych krostek i nawet w okresie dojrzewania taka nie była, ale mam 100% pewności, że to głównie kwestia zanieczyszczeń, bo moje otoczenie jest bardzo zasyfione pyłami sad Druga sprawa to dieta... ale to można zmienić.

14

Po trzydziestce to już można na twarzy zaobserwować jakieś pierwsze oznaki starzenia się. Wiele zależy od genów i tego, jaki tryb życia prowadzimy. Na stronie  doczytałam, jak można te procesy zahamować i to był dla mnie impuls do większej aktywności. Na razie po prostu częściej wsiadam na rower a samochód zostawiam pod domem.

15

Idę pogrążyć się w głębokiej depresji... zaobserwowałam, że robią mi się zmarszczki na czole. Na moim pięknym, gładkim, trzydziestotrzyletnim czole sad

16

Moja mama bardzo sobie chwali rozświetlacz Kyoto z Bikora smile Kupiłam jej nowe opakowanie pod choinkę i była zachwycona smile

17

czesc

18

Moja siostra również używa Kyoto i jest w nim zakochana! A ja dodam od siebie, że faktycznie z tym rozświetlaczem makijaż wygląda dużo lepiej, maskuje niedoskonałości i zmęczenie, a twarzy nadaje świeżego wyglądu.

19

Warto stosować kremy nawet 40+ które mają lepszy skład niż te 30+

20

Ja też jestem po trzydzistce i niestety pierwsze zmarszczki się pojawiły, a skóra straciła sprężystośc i zdrowy wygląd. Panie z Estetyka Day Spa http://sienkiewicza.estetyka-dayspa.pl/ poleciły mi fotoodmładzanie laserem i to okazał się strzał w dziesiątkę. Zabieg nie jest inwazyjny, więc nie ma się co obawiać. Skóra jest zdrowa, zmarszczki naturalnie wygładzone. Wychodzę z założenia, że jeśli można sobie w jakikolwiek sposób pomóc, to czemu nie smile

21

Taka twarz to zawsze wygląda źle według mnie

Ostatnio edytowany przez eddddre222 (2018-03-26 07:37:09)

22

Ja zawsze szukam informacji na tego typu temat w Internecie. Zawsze się coś sprawdzonego znajdzie smile

23

Mi skóra flaczeje sad Czekam na przesyłkę z jadeitowym rollerem, która zaginęła w akcji. Nie wiem, czy to działa, czy tylko się łudzę, czy wierzyć w zapewnienia bloggerek, że masaż tym czy na twarzy cuda, czy nie wierzyć, ale chcę spróbować.

24

Taki roller na pewno wzmocni mięśnie twarzy (tak, tak, tam też są mięśnie:) - tylko trzeba go często używać wink

25

Ech... przesyłka z rollerem została zgubiona. Sprzedawca wysłał kolejną. Dotarła. Pracownik poczty usiłował wcisnąć przesyłkę do skrzynki na listy i roller się połamał. Sprzedawca wysłał kolejny. Wrrr...
Kupiłam taki dwustronny i z jednej strony troszkę skrzypi przy rollowaniu. Powiem szczerze, że całkiem przyjemnie się masuje tym twarz, ale kamień dość szybko się nagrzewa od ciała. Na początku jest przyjemnie zimny i to miłe uczucie przyłożyć go sobie pod oczy smile Podoba mi się smile