26

Odp: Codzienny make up

W 30 minut udaje mi się pomalować rzęsy,nałożyć podkład,więc chyba nie jest źle!!Delikatny makijaż w 30 minut,wystarczy!

27

Odp: Codzienny make up

Ja jestem gotowa w 15, pod warunkiem, że nie wsadzę sobie szczoteczki od tuszu w oko, bo wtedy trzeba poprawiać big_smile

28

Odp: Codzienny make up

ja pod make up nakłam nive i potem serum pod makijaz

29

Odp: Codzienny make up

Tak, brak czasu to odwieczny problem.... szczególnie rano - ja muszę nałożyć krem na buzie i zrobić oko - to podstawa....

30

Odp: Codzienny make up

Żeby zaoszczędzić na czasie można się zdecydować na makijaż permanentny . Zrobiony w dobrym salonie wygląda pięknie . tu znajdziecie informacji na o zwracać uwagę, kto może korzysta  z takiego makijażu itd.  .

31

Odp: Codzienny make up

spokojnie w 30 min zdążysz nałożyć korektor, podkład ,poder, roż.....oczy- eyeliner, cienie tusz...usta- błyszczyk, balsam, konturówka szminka.
Delikatniejsza wersja....korektor, podkład.tusz, róż

32

Odp: Codzienny make up

Też mam ostatnio problemy z make up szukałam nawet ostatnio jakiegoś dobrego pudru ale nie mogę się na żaden zdecydować:( pomożecie?

33

Odp: Codzienny make up

Ja rano używam jedynie podkładu, tuszu do rzęs i pudru. Cały makijaż zajmuje mi jakieś 10 (max 15) minut. Poprawia wygląd i jest naturalny, a nie jakiś przekombinowany. Nie rozmazuje się pod wpływem temperatury, a wieczorem łatwo się zmywa smile

34

Odp: Codzienny make up

Ja w 30 minut jestem w stanie zrobić w zasadzie pełny makijaż - brwi, lekkie niewymagające precyzji cieniowanie oka, podkreślenie dolnej powieki, rzęsy, nałożyć podkład, korektor, puder, wykonturować twarz, dać róż i rozświetlacz smile Ale ja się zajmuję makijażem, więc mam w tym wprawę i też codzienne wykonywanie go w pośpiechu mnie tego nauczyło big_smile

35

Odp: Codzienny make up

Brwi to u mnie bez problemu smile A rozświetlacz ? co to takiego to coś w postaci pudru czy jak? Bo ostatnio widziałam w rossmannie nowość taki puder rozświetlający w kamieniu od Loreal czy to to samo, stosuje w ogóle któraś ten puder, ładnie wyglądał tak się nad nim zastanawiałam, już prawie chciałam go wsiąść ale się wycofałam:(

36

Odp: Codzienny make up

Ja dostałam w prezencie od mamy i bardzo jestem zadowolona. Bardzo wygodny kompakt, idealny do torebki - z lusterkiem i pędzelkiem w komplecie. smile Do tego idealnie dobrane odcienie, więc można miksować i bawić się efektem na wiele sposobów, bo współgrają ze sobą naprawdę świetnie.

[img]//i63.tinypic.com/t8vwyf.jpg[/img]

37

Odp: Codzienny make up

Też go mam tylko w jasniejszej wersji. Genialnie sie pędzelkiem nabierając mieszaja kolory i nie świeci  sie jak niektóre niemalże brokatowe, a własnie płynnie i naturalnie rozświetla. Loreal trafiło w mój gust jak nic wink

38

Odp: Codzienny make up

siemankooo

39

Odp: Codzienny make up

Ja lubię rozświetlacze MUR, są tanie i chyba nie do zużycia w jednym wcieleniu big_smile

40

Odp: Codzienny make up

mój codzienny makeup ostatnio, bo jestem chora - to tylko podkład, żebym nie straszyła w pracy jak zombie big_smile Ale tak na codzień no to około 20 minut mi zajmuje bo robię z konturowaniem smile studiuje w wolnym czasie lipstickmonster i się uczę smile z ostatnich zdobyczy to moja nowa paletka:  i podkład z isa dora, genialny swoją drogą. Wszystko kryje i daje oddychać skórze. A Paletka równie super: tania i mega napigmentowana, więc kolor trzyma się przez cały dzień i się nie roluje.

41

Odp: Codzienny make up

Ja rano szybko nakładam bazę i podkład emani, rysuję kreskę eyelinerem maxfactor, rzęsy tuszem i gotowa smile oczywiście na wieczorne wyjście makijaż jest już bardziej urozmaicony smile

42

Odp: Codzienny make up

Ja codziennie używam podkładu Bourjois, pudru max factor, tusz Max factor 2000 calories, bronzera i rozświetlacza z golden rose, Highlighter Stick. Fajnie wykańcza makijaż

43

Odp: Codzienny make up

Ja korzystam z tego typu produktów Bardzo duży wybór i gwarancja jakości smile

44

Odp: Codzienny make up

Ja korzystam z podkładu Maybelline Affinitone HD, korektora mocno-kryjącego niedoskonałości, jakiegoś rozświetlającego cienia, pudru do policzków w kolorze łososiowym i pomadki ochronnej - ostatnio mam tą z serii Laura Conti o smaku brzoskwiniowym. Propozycję makijażu dziennego znajdziecie też tutaj:

45

Odp: Codzienny make up

Ja mam wiele niedoskonalosci na twarzy, wiec makijaz to u mnie podstawa. Kupilam niedawno w Golden Rose palete kamuflazy, Camouflage Cream Palette. Kosmetyk, ktory szczerze mowiac na poczatku mnie przerazil, ale szybko załapałam co i jak i jestem mega zadowolona. Bardzo dobra pigmentacja, a co za tym idzie swietne krycie, wiec wszystkie niedoskonalosci sa uchryte, po nalozeniu podkladu kolory nie przebijaja, wiec makijaz jest perfekcyjny.

46

Odp: Codzienny make up

Ja na co dzień używam tylko tuszu i korektora, ewentualnie czarnej kredki do oczu.

47

Odp: Codzienny make up

30 minut to bardzo dużo czasu! jak masz odpowiedni podkład, który zawsze dobrze wygląda to już połowa sukcesu ;-) Ja dostałam na święta podkład z Mac i polecam wszystkim! Poźniej tylko rzęsy, puder i brązer. Na więcej decyduje się przy innych wyjściach, żeby była jakaś różnica pomiędzy makijażem codziennym a wieczorowym ;-)

48

Odp: Codzienny make up

Mi makijaż przed pracą zajmuje góra 20 minut, ale to jest wersja max, bez pośpiechu i ze wszystkim. Nakładm krem zawsze (jka nie musze to unikam bazy), podkład, korek pod oczy i na plamy, puder. Raczej sie nie konturuje, bo rano to dla mnie koszmar, używam różu i rozświetlacza jak jest wiosna (zimą tylko róż). Tusz zawsze, przewazcie wykonturuje oko, albo nalozy jakiś fajny cień, który robi robote i tyle.

49

Odp: Codzienny make up

Też nie mam zbyt wiele czasu rano, więc ( w taką upalną pogodę jak teraz) punktowo nakładam podkład na jakieś drobne wypryski, trochę bronzera, różu, cienie do powiek i pomadka smile A brwi malowac nie muszę, bo mam permanentne ( wykonane przez Dominikę z salonu Jest Pięknie). Nie potrzebują żadnych poprawek smile

50

Odp: Codzienny make up

U mnie najważniejsza przy wykonywaniu makijażu jest pielęgnacja skóry mieszanej. Czytam wiele na ten temat, zwłaszcza na blogach - i jeśli mam dobrze przygotowaną skórę odpowiednimi kremami na dzień, nie boję się makijażu, bo wiem, że nie zatka mi porów i nie zaszkodzi.