301

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Odsyłam tutaj -  haha... i taka torba sportowa mi wystarczy... na siłownię. Tylko wtedy przy okazji wrzucam do niej wszystkie rzeczy, które mam w normalnej torebce i to wszystko. Da się? ;-)

302

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Zależy na jaką okazję :-) Ale jest sposób, by kupić trochę bardziej uniwersalny fason i to w wybranym rozmiarze - zamawiając dzieła ręcznie wykonane, które uwzględnią nasz własny pomysł. Butik MYS Wspólna 27 - oto recepta. Są w sieci i stacjonarnie w stolicy. Można kupić tam też dodatki do swojej torebki, które w parę sekund zmieni jej design i można ją nosić do wielu różnych zestawów ubraniowych :-)

303

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Na siłownię mam plecak.

304

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Jeśli chodzi o mnie to dużo bardzo to zależy gdzie wychodzę : ) bo właśnie jeśli się wybieram na siłownię to biorę większą taką torbę gdzie po prostu zmieszczę wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy i będzie bardzo dobrze : PP jeśli już się wybieram do kościoła w niedzielę biorę mniejszą taką torebkę i nazywam ją kościelną

305

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Proszę tutaj -
Kwestia gustu - ja wolę torby na ramię, chociaż mam również i kopertówki. Kwestia stylu, dopasowania do ciuchów.

306

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

No wiadomo zależy od stylu, aktualnego zapotrzebowania na pojemność wink, okazji i sylwetki - ja np. jestem niska i wielkie torby worki śmiesznie na mnie wyglądają wink
Ja przede wszystkim muszę mieć torebkę, którą się też da powiesić na ramię, bo nie zawsze możesz ja w ręku trzymać - jak masz inne rzeczy do niesienia. A poza tym to musi mieć funkcjonalne przegródki i kieszonki - nienawidzę dużych jednokomorowych toreb i jeszcze jak nie mają zamka hmm
Wiadomo kopertówki czy typowe torebki wizytowe to inna kwestia - mogą być trochę niepraktyczne, byle ładnie wyglądały smile

307

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Teraz szukam pojemnej, klasycznej torebki do pracy. Tutaj  kilka mi się spodobało, aczkolwiek nie wiem na jaką się zdecydować. Świetne są też od projektantki Zuzi Górskiej, ale czeka się na nie minimum dwa tygodnie, a nie mam tyle czasu.

308

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Duża big_smile i zawsze mam problem ze znalezieniem kluczy;D ta latarka to dobry pomysł smile smile

309

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

W ten weekend 12-14.02.  można kupić buty i torebki bez kosztów dostawy:

[url]http://urodaizdrowie.pl/darmowa-dostawa-w-sklepie-alfasan-pl[/url]

310

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Zależy na jaką okazję, na co dzień do pracy duża, bo noszę dużo rzeczy, na wieczorne wyjścia zdecydowanie mała. Ostatnio sobie nawet kupiłam świetną torebkę Michael Kors w fashion house, tańszą o ponad połowę.

311

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Mają teraz super przeceny na torebki,ponieważ mam bzika na punkcie torebek smile a mam ich 21 szt i prawie do każdej buty .Mam małe i duże , zależy od sytuacji i potrzeby w danej chwili.

312

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Ja wolę te duże - do małych sie nigdy nie mieszczę. N co dzień najbardziej odpowiadają mi listonoszki, to najwygodniejsze torby na świecie smile

313

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Tak, tak i jeszcze raz tak! Kocham torby przez ramię, różnego typu i wielkości. Dobrze, gdy można taką nosić na dwa sposoby, bo jeśli wrzucę do niej cos wyjątkowo ciężkiego, nie mając przy sobie torby na zakupy, lepiej nieść wtedy w dłoni.
Właściwie na chwilę obecną mam cztery torebki, z czego trzy są przez ramię (jedną z nich można też nosić za uszy).

314

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Każdy styl i fason mi odpowiada, wszystko zależy od tego co akurat zakładam. Teraz modne są listonoszk, widziałam, że manzan pl ma spory wybór takich torebek, bardzo podobają mi się zamszowe i chyba zamówię sobie, bo takiej jeszcze nie mam w swej kolekcji.

315

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Tylko listonoszka jest mało pojemna. Ja uwielbiam duże - worki i kuferki.

316

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Tylko listonoszka jest mało pojemna. Ja uwielbiam duże - worki i kuferki
Niekoniecznie, nie każda  jest mało pojemna. Zanim przeczytałam Twój post, chciałam napisać, że idealnym rozwiązaniem pośrednim między dużą/pojemną a małą/skromną torebką będzie właśnie listonoszka. Jesli chcemy znaleźć złoty środek, to chyba tu będziemy go najbliżej.

317

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Jeżeli chodzi o fajne torebki skórzane, to można je dostać . Mi na przykład bardzo spodobała się wspomniana tutaj listonoszka, piękna, czarna w białe groszki. Całkiem inny i niepowtarzalny styl, takim dodatkiem można stworzyć zupełnie niebanalną stylizację. Zresztą w tym sklepie mnóstwo takich ciekawych torebek można znaleźć, w fajnej gamie kolorystycznej, z printami, nadrukami, w rozmaitych fasonach, a ceny są naprawdę spoko wink.

318

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Moja torebka musi być przede wszystkim pojemna, żeby pomieścić wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy.

319

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Ja lubię średniej wielkości torebki. Najlepiej w formacie A4.

320

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Jeszcze jedna, ładna, efektowna i adekwatną ceną, ale to oczywiście w każdym przypadku kwestia gustu ;-)
Odpowiada Wam taki styl -
Wydaje się, że torebka pierwsza klasa i raczej zdecydowanie uniwersalna.

321

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Ja w lato noszę tylko bawełniane lekkie torby. Kupuję je prosto od producenta firmy Allbag i towarzyszą mi we wszystkie ciepłe dni. Nie wyobrażam sobie nosić skóry w taki upał tongue

322

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Teraz mam tyle torebek, że mogę wreszcie wybierać, czy mniejsza czy większa, ale zawsze muszę zmieścić pół litra mineralnej smile

323

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Ja mam większość średnich torebek, ale są też maleńkie i jedna naprawdę duża i pojemna.

324

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Ja mam praktycznie same duże, bo muszę zawsze mieć pod ręką wszystko co mi potrzebne...

325

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

u mnie podobnie jest z tym. Mam duże, chociaż bardziej mi się podobają małe. Małe jednak zabieram tylko na jakieś poważniejsze wyjścia, a do pracy itd to tylko duże torebki u mnie