251

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Duże torby od kilku sezonów są na topie, ale należy uważać, żeby nie przesadzić z wielkością i nie wyglądać jak krasnoludek taszczący torbę podróżną. Niektórym się to przydarzylo

252

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Ja należę do osób, które nie mają zbyt dużej liczby torebek. Szczerze mówiąc to obecnie ciągle łażę z jedną i tą samą big_smile Lubię ją, gdyż jest duża i pojemna. Przydaje się zarówno na szybkie zakupy jak i na uczelnię smile

253

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

]Duże torby od kilku sezonów są na topie, ale należy uważać, żeby nie przesadzić z wielkością i nie wyglądać jak krasnoludek taszczący torbę podróżną. Niektórym się to przydarzylo
Duża torebka dla mnie powinna mieć wielkość laptopa... tak gdzieś wyczytałam.
Kiedy nie potrafimy obiektywnie spojrzeć w lustro, powinnyśmy popytać innych. Niektorzy jednak mają to gdzieś, jak duża torba jest w modzie to muszą ją mieć póki jest na topie, nieważne, że będą głupio wyglądać.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2012-11-12 16:01:05)

254

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Ja też lubię duże torebki ale nie kwadratowe tylko o ciekawym kształcie, albo ściągnięte u góry

255

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Dla mnie najlepsze są torebki które nie przytłaczają figury - małe i zgrabne

256

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Duża i zawsze długo wszystkiego w niej szukam tongue zazwyczaj portfela big_smile przy płacenia, więc przepraszam wszystkich którzy stoją za mną w kolejkach w sklepach smile

257

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

portfel noszony w torebce to błąd... ja tam zawsze przy sobie mam

258

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Mnie ostatnio spodobały sie te okrągłe z naszytymi ozdobami, są takie fikuśne:)

259

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

teraz mam kuferek średniej wielkosci smile

260

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Teraz muszę nosić dużą torbę - mam sporo do zabrania ze sobą i do małej - choć bardzo takie mi sie podobają- nie zmieszczę wszystkiego.

261

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

[quote=milagro]Ja też lubię duże torebki ale nie kwadratowe tylko o ciekawym kształcie, albo ściągnięte u góry[/quote]
Też nie przepadam za takimi, chyba że chodzi o torbę przez ramię, wtedy może być prostokąt. Najbardziej lubię takie układające się workowo.

262

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Lubię takie usztywniane, które zachowują ładny kształt niezależni od zawartości i ciężkości

263

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Workowe mają zwykle długie paski, a takich z kolei nie lubię

264

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Jak to mój maz mówi: nigdy więcej nie pozwole Ci kupic torebki!
Niestety on ma swoją rację, a ja swoją, idę , widze na wystawie, podoba mi się to kupuję. mam ich wiele od malutkiej po duuuże . Nic na to nie poradzę ze uwielbiam torebki i buty big_smile

265

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Ja lubię na długich paskach, przewieszanych przez ramię, są wygodniejsze niże te duże noszone na ramieniu, ale jak muszę wrzucić do torebki więcej bibelotów, to wybieram większą, właśnie na ramię, jak nie ma takiej potrzeby, to mieszczę się w niewielkiej, na długim pasku.

266

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Na co dzień lubię duże torby, w których zmieści mi się format A4, a najchętniej jeszcze laptop wink. Na wieczór wybieram delikatne kopertówki, w których nic mi się wprawdzie nie mieści, ale przynajmniej ładnie wyglądają smile

267

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Duża i pojemna na co dzień - do pracy, na inne wyjścia mniejsza smile

268

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Ja mam dużą torebkę, studentce taka bardzo się przydaje, bo trzeba zmieścić zeszyty, notatki..

269

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Torebka dużo i głęboka. Teraz muszę kupić sobie na wiosnę nową.

270

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Fajne są takie duże filcowe wyszywane motywami ludowymi z wycinanek

271

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

No, to musi być jakaś nowość.

272

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Jak dla mnie musi być wielka, do małej torebki wkładam wszystko co mam w dużej i później dostaję szału, że nie mogę z niej nic wyjąć. Ja kupuję torebki tutaj: modneniebo.pl - maja dobrą jakość i jeszcze na żadnej się nie zawiodłam.

273

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Duża do pracy i na uczelnię, bo wszystko się zmieści. A na wieczór mała:)

274

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Wielki plecak:)
ostatnio się z torebek przestawiam na plecaki

275

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

[quote=Finao]Fajne są takie duże filcowe wyszywane motywami ludowymi z wycinanek[/quote]
Również podobają się mi duże filcowe z motywami ludowymi, podoba się mi połączenie filcu i skóry - kilka fajnych znalazłam na Decobazaar