326

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

A ja z kolei mam całkiem odwrotnie i nie za bardzo podobają mi się małe torebki i prawie wszystkie jakie mam są duże. Zresztą nie udałoby mi sie zmieścić wszystkich rzeczy w małej torebce, bo jestem typem, który nosi w niej dosłownie wszystko, bo zawsze coś może się przydać. Uwielbiam duże, skórzane torebki i prostym kształcie. Powiedziałabym nawet, że takie klasyczne. Nie jestem jednak kobietą, dla której liczy się ilość i zdecydowanie bardziej wolę kupić sobie 1-2 porządne torebki w roku, które będę miała na kilka lat niż 10 takich, które zaczną się pruć po kilku tygodniach noszenia. Dzisiaj tak sobie przeglądałam ofertę torebek w nowo poznanym sklepie i zachwyciłam się tą . Czarna skórzana, prosta i zarazem bardzo elegancka torebka do noszenia na mieście i do pracy . A Wam jak się podoba mój mam nadzieje przyszły zakup? smile

327

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Ja jestem fanką slepu  Wybór przeogromny marek i rodzajów, idealnie. I bardzo fajne buty. Zamawiałam już kilka razy rzeczy i na pewno zamówię smile

328

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Bardzo lubię duże i pojemne torby! smile Wyglądają stylowo! I pomieszczą nasze wszystkie skarby

329

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Wg mnie warto mieć i taką, i taką torebkę smile Mała na jakieś wyjście na imprezę, żeby zabrać tylko podstawowe rzeczy, a duża do pracy, na zakupy itd. Tu mają fajne torebki różnych rodzajów i rozmiarów

330

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Ja na wesela uwielbiam małą, puzderko która pomieści, chusteczki, puder, szminkę, mini-perfumy i telefon... smile Każda kobieta ma inne upodobania...

331

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Ja mam najwięcej średnich torebek, do tego 3 małe imprezowe i 4 takie większe, np. na wyjazdy

332

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Ja wolę większe, bo zawsze mam tyle rzeczy do zabrania...

333

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Przede wszystkim to zależy od okazji. Na co dzień większa torba jest bardziej funkcjonalna. Jednak na wieczorne wyjścia przydają się małe torebki.

334

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Co prawda torebek mam mało, ale znajdzie się jedna na bal karnawałowy wielkości koperty na listy małej. Dalej taka w sensie A5, a jak chcę przenieść coś większego to zakładam już plecak . Duży, pojemny, wielokomorowy, dobrze wpływa na plecy i ramiona, bo jest wyprofilowany więc to plus.

335

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Ja muszę mieć dużą pojemną, ale jestem dość drobna więc ciężko mi taką znaleźć żeby mnie nie przytłoczyła wink

336

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Faktycznie czasem zamiast plecaka przydałaby się pojemniejsza torebka, ale jak ma cię potem przygniatać z jednej strony do ziemi to już lepszy elegancki i pojemny plecak

337

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Średnie są najlepsze wink

338

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Mam same duże, takie pow. 30 cm długości, ale lubię mieć dużo rzeczy przy sobie jak wychodzę z domu.

339

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

mała wink

340

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Mam tylko srednie torebki, innych mi nie trzeba.

341

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Zawsze wolałam większe niż mniejsze, ale minęły te czasy, gdy musiałam mieć przy sobie wszystko i chodzić z wielką torbą.
No i nie trzeba już targać notatników i książek do szkoły czy na uczelnię. A portfel i terminarz najczęściej zastępuje mi smartfon.