276

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Ja akurat jest zwolenniczką małych torebek, podoba mi się np. taka torebka Hilfiger

Za dużymi torebkami raczej nie przepadam, no ale wiadomo to kwestia gustu. Mi pasuje do ubioru i w ogóle jestem bardzo szczupłą osobą i nie pasuje mi duża torba. Mała ma taką wadę, że niewiele się tam zmieści i niepoukladane, no ale mi tam nie przeszkadza smile

Ostatnio edytowany przez panna (2013-06-26 11:46:49)

277

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Dziś zakupiłam sobie malutką torebkę we wzorki w indyjskim stylu, jestem zachwycona:)

278

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Uwielbiam duże i pojemne torby, które zmieszczą wszystko smile Jednak czasem lubię mieć przy sobie małą torebeczkę smile

279

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Też jestem za dużymi ale nie większymi ode mnie wink. Małej torebki nie mam...

280

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Na codzień duża. Bo wszystko pomieści. Ale jak przyjdzie mi szybko coś znaleźć to jest problem tongue

281

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

uwielbiam wielkie torby, które mieszczą wszystko czego potrzebuję smile)))

282

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Na co dzień noszę duże pakowne torebki, najlepiej skórzane, które muszą być bardzo wytrzymałe, bo często obciążam je sporą ilością dokumentów. Wieczorami, na jakieś wyjście biorę ze sobą kopertówkę. Ogółem jestem uzależniona od kupowania torebek. Ostatnio odkryłam butik Via Vai w Warszawie i nie mogłam stamtąd wyjść, bo się zakochałam chyba w każdej torebce. Mają tam piękne luksusowe torebki od włoskich projektantów - czyli to o czym marzy każda kobieta:) Wyszłam z dwustronną torebką Roberty Gandolfi, a teraz przeglądam ich stronę i szukam jakiejś kopertówki.

283

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Ja wolę mniejsze torebki.

284

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

lubię i duże i małe. wszystko zależy od okazji. chociaż i tak mam jedną ulubioną, i wszędzie ją za sobą wlekę. najlepsze jest w niej to, że choć wygląda na nieduża mieści się tam sporo ;-) Ale mam i wielkie torby - worki i kopertówke. No coż, kobiety muszą mieć cały wachlarz mozliwości ;-)

285

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Zależy od fasonu, jak duża i zgrabna to też może być:)

286

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Te są super glamki.pl/moda/nowe-kolekcje/torebki-kazar-2013-nowa-kolekcja]
mogły by być tylko trochę tańsze.

287

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Rzeczywiście całkiem ładne smile. Mnie ostatnio oczarowują niemal wszystkie torebki firmy Parfois. Chyba niedługo będę musiała sprawić sobie kolejną smile

288

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Gustowne są to fakt smile

289

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Zdecydowanie mała, nie lubię nosić śmieci, tylko najważniejsze rzeczy ;-)

290

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Ja mam i taki i takie - wiadomo, na różne okazje trzeba mieć różne torebki wink

291

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Torebek jak butów nigdy za mało, musi być w kolekcji i duża, średnia, mała..do ręki i na ramię smile
Mój ostatni zakup na promocjach smile
[img]//heppin.com/db_images/custom400x565_32956.jpg[/img]

292

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Też jestem wielbicielką torebek i mam kilka w różnych fasonach i kolorach. Niedługo szykuje mi się ślub w rodzinie i potrzebuję elegancką torebkę. Wymyśliłam, że wybiorę się po nią na niedzielny Misz - Masz do blue city, bo potrzebuję pomocy w dobraniu torebki do kostiumu. Na tych targach wystawiają młodzi projektanci, jest duży wybór bardzo ciekawych i oryginalnych ubrań i dodatków i można otrzymać fachowa poradę co do czego nosić smile

293

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

ta frędzlowata wygląda całkiem przyjemnie, ciekawe ze frędzle raz top w modzie, a raz zupełnie nie

294

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

[img]//www.etui-vintage.pl/i/23/vintage/1bc0b9374cc3c12173fe5b604868f450_70.jpg[/img]
jak Wam się ta podoba?? choruję na nią już od kilku dni, a cena tylko 165 zł... kupić???
zdjęcie pochodzi z etui-vintage.pl/pl/sklep/sofi,357,5257.html

295

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

[quote=illiada][img]//www.etui-vintage.pl/i/23/vintage/1bc0b9374cc3c12173fe5b604868f450_70.jpg[/img]
jak Wam się ta podoba?? choruję na nią już od kilku dni, a cena tylko 165 zł... kupić???
zdjęcie pochodzi z etui-vintage.pl/pl/sklep/sofi,357,5257.html[/quote]

Mi się zupełnie nie podoba, ale oczywiście każdy ma swój gust wink

296

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

jakie zazwyczaj nosicie do pracy?

297

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Rozmiar torebki dobieram tak, żeby zmieściły się wszystkie rzeczy, które będą mi potrzebne.

298

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Ja jestem minimalistką, bo moja najmniejsza torebka jest wielkości dużego portfela a i tak mam w niej zawsze błyszczyk, puder, tusz do rzęs i lusterko - czyli mój niezbędnik:)W ogóle lubię małe torebki

299

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Ja jestem fanatyczką  skórzanych torebek smile Ostatnio zamówiłam sobie jedną, dostałam premię za wyniki w 2014 roku i zaszalałam smile Jeżeli lubicie skórzane to ostatnią swoją torebkę zamawiałam ze strony  . Odpowiadając na wcześniej zadane pytanie, właśnie takie torebki noszę do pracy smile Muszą być średniej wielkości, tak żeby nie były za duże jak również musi się w niej zmieścić pojemnik ze śniadaniem, ebook i wszystkie inne babskie pierdołki smile

300

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Kocham torby zakładane przez ramię! Można mieć dwie wolne ręce, które lubię czasem włożyć do kieszeni i są wygodne smile