201

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Ksymena - tak! po ślubie miałam urodziny i dostałam nową torebkę od męża big_smile

a co do torebek i wiosennych porządków, to ... ostatnio moja koleżanka robiła porządek w szafie, dzięki czemu dostałam TRZY torebki!!! big_smile
nie są może jakieś super extra, są też ciut zniszczone, ale dla mnie to zawsze "coś nowego" więc wzięłam mocno uradowana i wiosnę powitam z trzema nowymi "łupami" smile
a jak mi się znudzą, to nie będę tak rozpaczała wyrzucając smile

202

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Poznaj mnie z koleżanką big_smile big_smile big_smile

203

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

nie ma problemu smile będę się z nią widziała niebawem - dam Ci znać gdzie i o której wink

204

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Totba i buty takie jak dodałam do galerii: nie za duża, nie za mała, trzymamy ją w ręku moje Panie!

205

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

ja mam zawsze wybieram duże torebki, bo wtedy mam pewność, że wszystko mi sie zmieści i wszystko będę miała pod ręka, oczywiście, czasami mam tego za duzo, ale jestem fanka wielkich toreb

206

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Ja takich wielkości laptopa. podobno zresztą są największe jakie mogę nosić przy swoim wzroście (1,67).

207

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Zwykle kupuję średnie lub małe torebki wink

208

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Ja lubięjak w środku są kieszonki na komórkę i na papierosy, jedna zewnętrzna na klucze i jeszcze wewnętrzna na lusterko. Nie lubię tych środkowych, oddzielających dwie komory.

209

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Ja lubię duże, jak mam gdzie wszystko upchnąć tongue Ale takie kieszonki jak pisze Niechcemisie są bardzo przydatne smile Choć na papierosy nie muszę mieć tongue

210

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

A ja mam takiego fuksa, że co nowa torba, to obok kieszonki na komórkę jest idealna na paczkę fajek i zapalniczkę big_smile

211

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Ja lubię pojemne torebki. Muszę mieć odpowiednio dużo miejsca by wszystko zmieścić. ;p Ale mam też kilka małych, które lubię nosić.

212

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Ja też mam małe, ale nie noszę. Jedna tak mi się podobała, że musiałam ją mieć, inną kupiłam,. bo uznałam, że przyda się taka mała, ale raz jeden miałam ją na sobie.

213

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

ja uwielbiam duże i pojemne torby, w których notabene nigdy nie mogę niczego znaleźć, też tak macie? smile

214

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

No pewnie, że tak. Ja zawsze grzebię i grzebię zanim coś wyciągnę, choć kiedy wkładałam to układałam smile

215

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

ja jak wkładam coś to też staram się to w miarę układać, niestety później jak próbuje coś w niej znaleźć to 10 minut wyjęte z życia na szukaniu. Taki to już urok tych naszych worków smile

216

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Ha ha big_smile A miałaś tak, że w nerwach wszystko z torby wysypałaś? Mi zdarzylo się kilka razy wytrząsnąć całą zawartość na łóżko.

217

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

hehe ja kiedyś przed sklepem wszystkie zakupy wyciągnęłam, bo nie mogłam kluczyków do auta znaleźć hmm

218

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Ja na lawce wyciągnęłam całą zawartość podczas poszukiwań zapalniczki.

219

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

ja mam taką wieeeeeeelką torbę że znajdę w niej wszystko . smile
A szczególnie jak ide do szkoły to mam w niej kilka książek , pół drogerii szczotke jakiś kalendarz itp wink Więc jak ktoś w klasie ma jakiś problem to moja torebka zawsze ma rozwiązanie wink

220

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Oj zdecydowanie duża i pojemna!
Mój mąż niezmiennie ma zdziwioną minę, kiedy ładuję zakupy do mojej 'torebki' - nie może zrozumieć jak to wszystko się tam mieści.. wink

221

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

[quote=FemmeNotFatale]Oj zdecydowanie duża i pojemna!
Mój mąż niezmiennie ma zdziwioną minę, kiedy ładuję zakupy do mojej 'torebki' - nie może zrozumieć jak to wszystko się tam mieści.. wink[/quote]

U mnie jest to samo:) mój mąż się dziwi, jak widzi, ile rzeczy jestem w stanie wyjąć z torby.

222

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

też jestem zwolenniczką dużych torebek

Ostatnio edytowany przez pina (2012-01-13 12:33:48)

223

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

moje torebki są raczej małe. ale to trochę też dlatego, że ja sama jestem niska i z dużą torbą wyglądam jak z wielkim worem ziemniaków tongue

224

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

Ja mam jedną dużą i jedną małą.Duża służy mi na co dzień.

225

Odp: torebka - duża/pojemna czy mała/skromna?

ja mam sporo torebek na różne okazje, większe i mniejsze. w ostatnim czasie wsród moich torebek króluje mizensa. smile