1

Temat: Endermologia - warto?

Zastanawiam się właśnie nad jakimś zabiegiem wyszczuplającym, ujędrniającym i pomagającym w walce z cellulitem i widzę, że wiele osób w sieci poleca endermologię. Robiłyście sobie taki zabieg? Możecie się na jego temat wypowiedzieć? Zależy mi na dobrych efektach, bo robiłam już wcześniej jakieś masaże antycellulitowe u kosmetyczki i w sumie nie widziałam żadnej poprawy

2

Odp: Endermologia - warto?

Myślę, że to może być skuteczny zabieg ,czytałam dobre opinie na forach..

3

Odp: Endermologia - warto?

a to nie jest jakieś strasznie drogie? u nas  taki jeden zabieg kosztuje 120zł, a trzeba go potwórzyć co najmniej jakieś 10 do kilkunastu razy

4

Odp: Endermologia - warto?

120 zlotych to akurat dobra cena a z tego co widza maja taniej w pakiecie 10 zabiegow - 799 zlotych wiec tez nie ma co przesadzac. Za dobre zabiegi niestety trzeba placic wiec spodziewalam sie ceny nawet powyzej tysiaka za calosc

5

Odp: Endermologia - warto?

Nie no, z ceną się liczę. Widziałam nawet droższe oferty na terenie Krakowa. Chodzi mi bardziej o to, czy taka endermologia rzeczywiście przynosi dobre efekty. Bo kasę mogę wydać, ale nie wyrzucić w błoto

6

Odp: Endermologia - warto?

Wiesz co, moja kuznka miała te zabiegi przed ślubem i generalnie sobie chwaliła. Zeszła o dwa rozmiary w dół, pozbyła się z grubsza cellulitu i ogólnie fajnie ujędrniła skórę. Jej mąż też nie narzekał pomimo kosztów wink

7

Odp: Endermologia - warto?

Ja slyszalam w ogole ze wlasciwie dopiero w ostatnich latach pojawily sie takie zabiegi, ktore rzeczywiscie dzialaja na cellulit. Wczesniej niby dzialac mialy ale w praktyce wygladalo to zupelnie inaczej. Endermologie polecaja w sumie wszystkie kosmetyczki

8

Odp: Endermologia - warto?

Łapcie namiary -
To akurat w Krakowie. Ale czy warto? Wszystko zależy od tego, w jaki sposób wykonacie te zabiegi.
Tzn. kim będą wykonawcy. Bo jeśli zrobi to ktoś doświadczony, to efekt powinien być naprawdę super.

9

Odp: Endermologia - warto?

Jak już mam się na taki zabieg wybierać to tylko i wyłącznie do kogoś doświadczonego. Innej opcji nie ma. Ogóln ie poczytałam sobie trochę na ten temat  i umówiłam się póki co na konsultację. Może kosmetyczka poleci mi jeszcze coś innego jako alternatywę. Trochę tych zabiegów mają więc zobaczymy

10

Odp: Endermologia - warto?

to daj znać jak poszło i na co się w końcu zdecydowałaś. sama chyba nie wydałabym tyle kasy na takie zabiegi no ale jak Ci nie przeszkadzają koszty to w sumie czemu by nie

11

Odp: Endermologia - warto?

Zabieg jest skuteczny. Trzeba jednak wybrać dobrą klinikę

12

Odp: Endermologia - warto?

Świetny zabieg. Robiłam, polecam. Ten wstrętny cellulit sprawiał, że brzydziłam się wręcz własnego ciała, nawet przed mężem nie chciałam się rozbierać ani patrzeć na siebie w lustrze. Trafiłam wtedy do kliniki Instytut Urody New Look w Warszawie. Tam pani Lidka zaproponowała mi właśnie serię zabiegów endermologii. Już po ośmiu zabiegach pomarańczowa skórka praktycznie całkiem zniknęła, skóra stała się też dużo jędrniejsza i bardziej napięta. Każdej kobiecie, która zmaga się z cellulitem gorąco polecam ten zabieg.

13

Odp: Endermologia - warto?

Ja tez cwicze i co? celulit na nogach mam caly czas.. ale to na pewno tez przez tabletki hormonalne. Czytałam na blogu , ze ten cały zabieg to jest połączenie wszystkich dobrze dzialajacyh metod na pozbycie się celulitu smile 
Niby jestem młoda.. ale za niedługo chyba bede musiala skorzstac sad

14

Odp: Endermologia - warto?

A zna ktoś dobrą klinikę? Robił tam ktoś jakiś zabieg?

15

Odp: Endermologia - warto?

Wszystko zależy od osoby, która Ci go wykonuje jak i sprzętu w gabinecie. Ważne żeby klinika była nowa a urządzenia nowoczesne i zadbane - nie jakieś używane po innej klinice.  To jest w sumie najważniejsze: wyszkolony personel + porządny sprzęt. Dlatego o to najlepiej pytać.

16

Odp: Endermologia - warto?

moja znajoma robiła pare zabiegów, ale to nie były zabiegi bardzo ingerujące. w sensie, ze byly to raczej zabiegi kosmetyczne niz medyczne.)  no i mówila, ze dziewczyny sa mlode, ale wiedzą co robią.

17

Odp: Endermologia - warto?

Na mnie juz totalnie nic nie dziala a nawet diete zmienilam wiec moze sie w koncu zdecyduje

18

Odp: Endermologia - warto?

bo to chyba musi być taki zmasowany atak, czyli domowe masaże, balsamy. ćwiczenia, dieta i do tego jeszcze właśnie jakieś zabiegi

19

Odp: Endermologia - warto?

Ja tez cwicze i co? celulit na nogach mam caly czas.. ale to na pewno tez przez tabletki hormonalne. Czytałam na blogu v
Niby jestem młoda.. ale za niedługo chyba bede musiala skorzstac :
no cellulit akurat na wiek nie patrzy. Nawet nastolatki go mają i w sumie chyba niewiele można z nim zrobić poza tymi zabiegami a dodatkowo rzeczywiście masaże, ćwiczenia i balsamy

20

Odp: Endermologia - warto?

No wiem wiem ale już mnie szlag trafia że nic nie działa hmm Będę zbierać kasę i pomyślę pewnie nad jakimś zabiegiem

21

Odp: Endermologia - warto?

Myślę, że endermologia może Ci pomóc w zwalczeniu cellulitu. Poczytaj sobie:] Wiele kobiet decyduje się na tego typu zabiegi.

22

Odp: Endermologia - warto?

Tutaj są opisane wszystkie zabiegi wyszczuplające, ich zalety i przeciwwskazania: Może coś wybierzesz.

23

Odp: Endermologia - warto?

na początku nie wiedziałam w ogóle co to jest  ale zaczęłam czytać i koleżanka poleciła mi jedną klinikę która specjalizuje się w eko zabiegach, zadzwoniłam, pojechałam, porozmawiałam i się zdecydowałam, muszę przyznać że efekty przerosły moje oczekiwania warto według mnie

24

Odp: Endermologia - warto?

Możesz sobie wentualnie wypróbować exilis. Podobno też przynosi fajne rezultaty chociaż jest chyba trochę droższy z tego co kojarzę. Najlepiej podpytać w gabinecie co się najlepiej nada

25

Odp: Endermologia - warto?

Mam koleżankę,która zdecydowała się na taki zabieg.Na prawdę warto.Mnie niestety nie stać.