26

Odp: Marynarski styl

Super, dzięki wielkie smile Przyda mi się to na pewno smile

27

Odp: Marynarski styl

[quote=malinka]Ja zawsze kupuję luźniejsze buty bo noga się rozszerza w upale i dopasowane mogą cisnąć...[/quote]
[quote=alina]A ja właśnie na odwrót. Jak są choć lekko luźne, to po paru wyjściach się tak rozciągają, że wypadają mi stopy i nie da się w nich chodzić... Szczególnie to dotyczy materiałowego obuwia.[/quote]

Jeszcze zależy od tego jak wysoko sięga przód buta, bo jak jest krótki, to właśnie będą spadać albo "klapać", a jak niemal do samego zgięcia, to będzie cisnąć, przynajmniej na moich stopach to zauważyłam. Te moje mają bardzo długi przód.

28

Odp: Marynarski styl

A to ja też tak postępuję z butami. Jak są ze skóry naturalnej, to kupuję mniejsze.

29

Odp: Marynarski styl

Styl marynarski jest dosyć ciekawy. Sama nawet trochę się ubieram, a przynajmniej muszę stwierdzić, że w szafie mam sporo ubrań w paski.

30

Odp: Marynarski styl

Lubię marynarski styl, jeśli chodzi o tradycyjne koszulki w paski w kolorze biało granatowym to mam ich kilka w mojej szafie. Ostatnio przeglądałam spodnie, które by pasowały do tego typu koszulek
Najbardziej spodobały się mi tego typu białe rurki:
[img]https://yups.pl/img/imagecache/10001-11000/1866b0e198d0514e3df27ce874bf2e199a8c5f45.jpg[/img]

31

Odp: Marynarski styl

Białe rurki zawsze są ekstra smile Trochę trzeba uważać, gdzie się siada, ale poza tym super.
Ja swoje wyrzuciłam po tym, jak przetrzymałam w ACE i materiał stracił całą elastyczność.

32

Odp: Marynarski styl

Cóż, białe spodnie to nie dla mnie, bo zaraz uplamię, otrę się o coś i jest kolorowo:(

33

Odp: Marynarski styl

prosta biała koszula lub top będą moim zdaniem w tym wypadku najlepsze.

34

Odp: Marynarski styl

W sumie tak. Chociaż ja wolę ubrania w paski.

35

Odp: Marynarski styl

Mi się podoba taki styl i torebka też w paski lub ładna skórzana torba. Mają ciekawe i godne uwagi propozycje. Każdy znajdzie coś dla Siebie wyjątkowego w dobrej cenie.

36

Odp: Marynarski styl

Widziałam ostatnio na przedświątecznym jarmarku szyte ręcznie torby, istne cacka, ale jedna kilkaset zł kosztuje

37

Odp: Marynarski styl

Ja lubię latem styl marynarski. Moim zdaniem to właśnie wtedy najbardziej pasuje, świetnie się sprawdzi w takiej stylizacji. Ja sama muszę sobie zamówić. Jeśli szukacie i innych ubrań w paski, to z pewnością znajdziecie ich całkiem sporo.

38

Odp: Marynarski styl

Też latem lubię ubierać się w tym stylu. Najbardziej podobają mi się torebki i sukienki marynarskie.

39

Odp: Marynarski styl

[quote=katina]Widziałam ostatnio na przedświątecznym jarmarku szyte ręcznie torby, istne cacka, ale jedna kilkaset zł kosztuje[/quote]
Ugh... najdroższa torba jaką mam kosztowała 270 zł, ale dałam za nią 140 tongue A jak żyć, kiedy człowiek się zakocha w czymś, co przekracza możliwości finansowe? big_smile

40

Odp: Marynarski styl

W mojej okolicy też są takie jarmarki, rękodzieło rośnie w siłę i z tego co widzę, to nie są tanie rzeczy, więc można też na nich zarobić:) Wystarczy trochę umiejętności i dobry materiał żeby coś takiego uszyć.

41

Odp: Marynarski styl

Ja bym najlepiej włożyła do tego taką górę z dłuższym stanem

42

Odp: Marynarski styl

Polecam asymetryczne bluzki, fajnie wyszczuplają:)

43

Odp: Marynarski styl

Fajny styl na lato:)

44

Odp: Marynarski styl

Mam 2 koszulki w tym stylu, kupione nad morzem

45

Odp: Marynarski styl

Jest w tym marynarskim stylu coś niezwykle uroczego i kojarzącego się z latem. Jest taki nieoficjalny, a jednak elegancki. Taka bardziej sportowa elegancja. I wydaje mi się, że ktoś tak ubrany sprawia wrażenie lepiej sytuowanego.