51

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

green ,ty nie wyrosłaś tylko w za gorącej wodzie prałaś i się skurczyły smile
Niestety ja także wygotowałam ubrania smile,ale idzie wiosna a co za tym idzie ,to będę z powrotem jeździć na rowerze:)
I ograniczę trochę jedzenie -MŻ, ale bez przesady wszystko będę jeść ,organizm musi mieć wszystko dostarczone.

52

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

A ile mnie się ubrań po kurczyło, co roku coś wyrzucam. Na wiosnę (jak co roku) trochę schudnę, ale jesienią i zima nadrabiam i tak w kółko. Może w tym roku uda się zadziałać bardziej kompleksowo i bardziej skutecznie. Znalazłam 100% naturalny suplement, który zmniejsza uczucie głodu i przyspiesza odchudzanie dzięki suszonej łodydze kaktusa – opuncji figowej i m. in. ze specjalną odmianą odtłuszczonych nasion lnu, źdźbłami młodego jęczmienia, łuskami babki jajowatej i nasionami babki płesznik.

53

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

uleczka ,a możesz zdradzić nazwę tego suplementu?bo kurcze wygotowałam ubrania -źle ustawiłam pralkę smile

54

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Suplementy są w porządku, tylko nie są one najważniejsze w odchudzaniu. Na początek należy zorientować się, czy mamy nadwagę. Później można dostosować sobie dietę. Dobrze jest zwiększyć spożycie białka, a zmniejszyć ilość spożywanego tłuszczu i cukrów.

55

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Może i niektórym pomogły „cudowne tabletki” ale z pewnością był to efekt krótkotrwały i mogę się założyć że nie obyło się bez skutków ubocznych. Osoby korzystające z tego rodzaju diet często zapominają, że problemy mogą wystąpić później np. w wynikach badań lub prowadzić do poważnych chorób, na przykład jelitowych. Gdy wykonałam badania po takiej diecie to się przeraziłam i bardzo szybko skontaktowałam się z dietetyczką. Nie ukrywam, że był to ostatni dzwonek. Na szczęście Pani Maja pomaga mi z tego wyjść. Wiem, ze sporo pracy przede mną ale dzięki smacznemu jadłospisowi jest dużo prościej.

56

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Moje wszystkie wysiłki w kierunku odchudzania przyniosły mi po niecałym miesiącu 3 kilo mniej.

57

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Ja zaczęłam swoją walkę z nadwagą od wczasów odchudzających. W sumie to siostra mnie tam wysłała i do dziś jej za to dziękuję. Tam dopiero, dowiedziałam się co mam i jak mam robić żeby zdrowo i skutecznie schudnąć. Przez 8 dni chodziłam na zajęcia, które odbywały się w obecności instruktora. Były zajęcia i na sali fitness i na basenie i nad morzem na świeżym powietrzu. Dieta była dobrana indywidualnie. Od tych wczasów minął ponad miesiąc, a ja cały czas daję radę, a waga spada smile

58

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Dziewczyny, a może warto powoli wprowadzać do swojej diety zdrową żywność? krok po kroczku, bez drastycznych zmian. A teraz to wcale nie takie trudne bo możecie sobie zamówić zdrową żywność .

59

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Ja na początku roku postanowiłam, że rzucam jedzenie fast foodów i będę jadła regularnie i zawsze pamiętam o śniadaniu smile W 2 miesiące prawie 10 kg...Jak tu z własnego zaniedbania człowiek przytył smile

60

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Ja wreszcie do swoich ćwiczeń dołożyłam dietę i czuję się znakomicie, choć zrezygnowałam z całkiem dużej ilości rzeczy do jedzenia.
Ale nie narzekam, wreszcie nie męczę się ze wzdęciami, bo porzuciłam zwłaszcza te składniki, na które miałam nietolerancję albo po prostu źle je trawiłam, od czasu do czasu zrobię jakieś ekstra przekąski, jak dopadnie mnie głód i ograniczyłam cukry do minimum.
Nareszcie czuję, że żyję, po raz pierwszy od kilku lat.

Jeszcze trochę kilogramów i będę mogła kupić parę ciuchów, które chciałam big_smile

Także nie lekceważcie diety, dokładajcie ją do swych treningów albo zmieńcie nawyki żywieniowe. Będzie ciężko, ale warto się przemęczyć.

61

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Ja zrezygnowałam ze słodkich napojów i ograniczyłam fast foody:)

62

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Wystarczy stracić 3 kg na miesiąc, to najzdrowsze odchudzanie i nie zostaje wisząca skóra na ciele

63

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Odradzam głodówki, lepiej jeść tyle co zawsze tylko więcej owoców i warzyw, np. gotowanych na parze

64

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

[quote=summerlove]Odradzam głodówki, lepiej jeść tyle co zawsze tylko więcej owoców i warzyw, np. gotowanych na parze[/quote]
Dokładnie- głodówki są najgorsze. Owszem więcej warzyw i owoców ale również jedzenie w mniejszych ilościach, picie dużej ilości wody i aktywność fizyczna.

65

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Można jeść zbilansowane jedzenie i wcale nie mało, ale produkty nie mogą być zbyt kaloryczne!

66

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Szklanka wody pół godz. przed posiłkiem zmniejsza głód!

67

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Warto, zamiast drakońskich diet, wprowadzić do codziennego sposobu odżywiania picie wody, jeść więcej warzyw. Ogólne jestem zdania, że lepiej jest działać dłużej niż na szybkiego, bo z tego zazwyczaj wychodzi efekt j-jo.

68

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Marzenko, gratulacje smile
Rzeczywiście, jeśli podczas diety wszystko kręci się wokół jedzenia, można nie przestawić się na inny tryb, a od tego przecież zależy, czy efekty się utrzymają. Za dużo czasu poświęca się myślom o jedzeniu, kiedy trzeba trzymać się planu. Chyba że ktoś ma jakieś bardzo absorbujące zajęcia, a posiłki przygotowuje szybko i nie miałby nawet czasu na to, żeby wymyślić co na obiad. Wtedy takie gotowe menu może być pomocne, bo nie trzeba się długo zastanawiać, czy posiłek został dobrze skomponowany.

69

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Zdradzę wam jak to u mnie wyglądało. Mianowicie każda moja dieta w 100% nie miała sensu, tj. kiedy przechodziłam na dietę traciłam kilogramy i w ciągu miesiąca one wracały. Więc sięgnęłam po ostateczność - tabletki.

70

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

na pewno skutecznie bedzie odchudzac sie z pomoca dietetyka, ja chodze, juz widze pierwsze efekty a to dopiero poczatek mojej drogi, no i duzo ruchu smile takkie polaczenie gwarantuje sukces

71

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Warto pomyśleć o tym, jak odchudzanie ma przebiegać, co dzięki niemu się uzyska i co może być powodem dla którego będzie ono bezpieczne, Korzystna jest zdrowa dieta oraz ruch, ale wspomaganie się suplementami jest rozsądne.

72

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

> majula90 napisał/a:

> na pewno skutecznie bedzie odchudzac sie z pomoca dietetyka


To bardzo rozsądna teza...dietetyk ustali plan żywieniowy i jeśli będziemy go stosowali to efekt na pewno będzie widoczny.

73

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Restrykcyjne diety nie są zbyt mądrym rozwiązaniem moim zdaniem. Najważniejsze jest byś zmieniła siebie, swoje postrzeganie ciała i diety. To naprawdę pomaga, nie wierzyłam, ale dietetyczka mi otworzyła oczy na to, że dieta może być przyjemna, zwłaszcza w połączeniu z efektami <3

74

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Zgadzam się z tym, że najlepszym motywatorem w diecie jest zauważenie jej efektów:-) Rozsądne odchudzanie to przemyślany plan działania, który doprowadzi do upragnionego celu. Na pewno nie jest to próbowanie różnych diet z internetu bez odpowiedniej wiedzy w zakresie odżywiania. W najlepszym wypadku pozostanie tylko frustracja, że dieta nie przynosi efektów. Gorzej gdy ucierpi na tym zdrowie. Dlatego rozsądnym krokiem będzie konsultacja swoich planów z dietetykiem.

75

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Powoli i łącząc odpowiednie odżywianie z planem treningowym, warto poszukać czegoś dla siebie w necie, nie zawsze trzeba iść do dietetyka i płacić.