101

Odp: skórki wokół paznokci

Dokładnie tak, jak napisałaś... pokaleczyłam się i porobiły się takie zadziorki i to one mi najbardziej przeszkadzają sad
Teraz odsuwam patyczkiem lub palcem, tak jak robiłam kiedyś, ale z tymi zadziorkami sobie nie radzę.

102

Odp: skórki wokół paznokci

Poczekaj, pielęgnuj, wydaje mi się, że paznokcie powrócą ci do zdrowia - pytanie tylko po jakim czasie ;-)

103

Odp: skórki wokół paznokci

I jeszcze jedno - dieta, rękawiczki, dbałość o paznokcie. Bez tego w żaden sposób one zdrowe nie będą. Nie długoterminowo.

104

Odp: skórki wokół paznokci

Super pomysł! Sama bym nie wpadła na to, żeby tak rozwiązać ten problem.


[url]http://www.agrofoto.pl/forum/topic/86521-oc-dla-m%C5%82odych/?p=1679592[/url]

105

Odp: skórki wokół paznokci

Używajcie new nails, stosujcie systematycznie i wtedy poprawa będzie widoczna, ale przecież wiadomo, że wzmocnienie skórek wymaga czasu. Docelowo jednak totalnie powinny się odmienić - właśnie tak to wyglądało u mnie.  W tym momencie po prostu są zdrowe i w dobrej kondycji.

106

Odp: skórki wokół paznokci

Warto używać odżywek, wtedy skórki lepiej się usuwają

107

Odp: skórki wokół paznokci

tez zawsze wycinam. a taki zmiekczacz to wystarczy pierwszy lepszy z drogerii wybrac wink

108

Odp: skórki wokół paznokci

Ja używam do usuwania skórek właśnie płynu do zmiękczania, a potem patyczkiem albo radełkiem. Jednak słyszałam, że radełko to nie jest dobre rozwiązanie bo może niszczyć paznokcie.

109

Odp: skórki wokół paznokci

Raz jeszcze potwierdzam new nails. W sensie ich kosmetyków nie ma najmniejszych szans na znalezienie czegoś solidniejszego. One po prostu są niezawodne i robią różnicę. A testować warto nawet dla ich hybrydy czy odżywki. Inna półka kosmetyczna.

110

Odp: skórki wokół paznokci

A jakie zmiękczacze skórek polecacie? Ja z reguły moczę skórki w płynie, potem usuwam skórki za pomocą specjaknych cążek albo obcinacza. Ale jest to najgorsza robota, jeżeli chodzi o manicure

111

Odp: skórki wokół paznokci

Na skórki używam po prostu oliwki z muszelkami  i powiedzmy, że ona mi te paznokcie utrzymuje w bardzo dobrej kondycji. Wiadomo, że w każdym przypadku może to wyglądać inaczej - ale raczej porządne kosmetyki dają fajne zmiany, tak to wyglądało właśnie u mnie.

112

Odp: skórki wokół paznokci

ja to miałam mega problem z suchymi skórkami, Ale trafiłam na taką multiodżywczą oliwkę  i jak ją stosuje to nie mam z tym problemu. Koszuje jakieś 10-15 złotych i jest mega wydajna smile

113

Odp: skórki wokół paznokci

Spróbuj oliwki do paznokci. Jest stosunkowo tania, łatwo się ją nakłada, a skład jest bardzo odżywczy- dzięki temu paznokcie i skórki sa nawilżone, mięciutkie, a płytka pięknie sie błyszczy. Paznokcie wyglądają jak po profesjonalnym manicurze:)

114

Odp: skórki wokół paznokci

Brak wit B to objaw łuszczących się skórek...

115

Odp: skórki wokół paznokci

Dobrze wiedzieć. Zastanawiałam się, czy właśnie nie powinnam się suplementować albo celować w konkretne produkty żywnościowe, kiedy pojawia się problem ze skórkami. Jak fajnie, że są problemy urodowe, które można rozwiązywać jedzeniem big_smile

116

Odp: skórki wokół paznokci

Najważniejsze to nie drapać się w tych miejscach, jak to niektórzy mają na tle nerwowym:) Bo inaczej to się nie zagoi....