26

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

Nie ma to jak dobra promocja, nawet najlepszy produkt się nie sprzeda jeśli nikt o nim nie usłyszy

27

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

A tak jeszcze wracając do Bambino Baby Love. Czy wiecie, że ich producent dostał prestiżową nagrodę Produkt Roku Wybór Konsumentów - Innowacja 2013 za chusteczki i szampony Hygienic Baby? Szamponów nie próbowałam, ale chusteczki znam, bo wzięłam kilka razy z pieluchami, jak kupowałam w e-sklepie i powiem Wam, że naprawdę dobre były. To chyba spory dowód zaufania rodziców. Tak myślę.

28

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

Jakoś trudno mi uwierzyć w prawdziwość wszelkich przyznawanych certyfikatów - np. firmy związane z aferą "odświeżanych " kiełbas też miały certyfikaty, a co siedziało za murami zakładu to mieliśmy okazję oglądać w TV

29

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

Wiadomo, produkcja masowa nie idzie w parze z jakością.
Pieluszki to inna branża, ale tu też można dodać tańsze składniki, może powodujące uczulenia czy podrażnienia

30

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

No ale nagroda Wybór Konsumentów to nie certyfikat produkcyjny, tylko dowód na zaufanie zadowolonych rodziców. Dla mnie to bardzo wiarygodne smile

31

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

a ja jestem zwolenniczką pieluch wielorazowych, ale nie mam na mysli tetry,  wychodzą na pewno duzo taniej niż nawet najtańsze pieluchy typu pampers, a do tego są bardziej ekologiczne (przypominam ustawę śmieciową). Nie jestem sfiksowaną ekolozką, ale poczytajcie sobie o tych pieluszkach - warto!

32

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

ja stosuję pampersy ( już dwa razy zdarzyło się, że kupka wyleciała boczkiem) oraz dadę a tera zastanawiam się nad innymi jeszcze, nie ma się co oszukiwać w pieluchach też ważna jest cena. Dla mnie dada jest porównywalna do pampersów, wypadek nam sie jeszcze nie przydarzył. Najczęściej kupuję w promocji wtedy pieluchy wychodzą po 35-37 gr za sztukę.

33

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

ja używam takich tututu.pl/pieluszka-tetrowa-biala-80x80-p-1121.html, zawsze zamawiam w większej ilości i wychodzi tanio. sama pieluszka jest na prawdę miękka, moim zdaniem lepsza niż nie jedne pampersy

34

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

My też od początku jesteśmy na oryginalnych pampersach. Na początek kupiliśmy takie w białym opakowaniu - care i były super, ale cena na dłuższą metę nie do przełknięcia. Tera zazwyczaj zielone pampersy i czasem dada,ale tylko w domu, bo pampers wydaje nam się bardziej bezpieczny na wyjścia.

35

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

Ja uważam, że dużo lepsze dla dziecka są pieluchy wielorazowe. No i także dużo zdrowsze bo nie powodują żadnych alergii skórnych. Wystarczy tylko przeprać i gotowe. Takie pieluszki można kupić w rozsądnych cenach .

36

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

Delikatnie otulają skórę niemowlęcia takie pieluszki muślinowe
są one niezwykle praktyczne i można je stosować do
różnych celów w pielęgnacji niemowlęcia. Wykonane oczywiście z niezwykle delikatnej bawełny.

37

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

Moje dziecko wychowało się na tetrowych ,a jak chciałam założyć pampersa to się pruł jak by ze skóry go obdzierali

38

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

Chyba coraz większą popularnością cieszą się pieluszki dada.
Moja siostra ich używa, koleżanka i chwalą.

39

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

Ja zawsze stosowałam pampersy i wydaje mi się, że to najlepsza marka mimo wszystko. Jakby ktoś szukał z dostawą do domu to pampersy są we Frisco

40

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

Ja używałam pieluszek wielorazowych z Simedu i żadnego uczulenia nie zauważyłam. Mój malec nosi je od ponad roku i zawsze wszystko było w porządku, smile

41

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

Dady są ok. Początkowo używałam tylko Pampers Premium Care, ale w pewnym momencie przestały mi odpowiadać, bo od kiedy Mały śpi na brzuchu, to po nocy się rozrywały z przodu. Przy zwykłych Pampersach, ani przy Dadach nie ma takiego problemu.

42

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

Najważniejsze to dobrze dobrać rozmiar no i stosować tetrę najczęściej jak się da, żeby nie było odparzeń po tych sztucznych pampersach... Jednak nie ma to jak bawełna.

43

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

Bawełna to ideał, nie powoduje odparzeń pupy no i jest tania.. Tylko żeby był czas na pranie...

44

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

Widziałam gdzieś pieluszki z kieszonką, jakaś nowość chyba...