1

Temat: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

Dziecko dopiero w drodze, ale już staram się pomalutku przygotowywać do jego przyjścia na świat. Ciuszki  itp to oczywiście kupuje po prostu to  co mi wpadnie w oko, ale jeśli chodzi np. o pieluszki to już nie wiem.
Które się sprawdzają przy waszych dzieciach...  ?

Ostatnio edytowany przez Gab_bi (2013-02-27 15:41:03)

2

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

pampers, drogie, ale dobre.

3

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

Najlepsze są tetrowe, po pampersach dziecko ma odparzenia jak a długo w nich jest

4

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

A to może warto je stosować jak dziecko jest noworodkiem ?

5

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

Kiedyś używałam tylko drogich pampersów, myślałam że tylko drogie mogą być odpowiednie dla dziecka. Ale się myliłam. Teraz używam pieluszek Bambino baby love i jestem z nich zadowolona. Na dodatek po kieszeni tak bardzo nie ciągną. Więc Gabi możesz śmiało wziąć je pod uwagę big_smile
A kiedy maleństwo się urodzi???

6

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

Ja też bym radziła tetrowe stosować w miarę możliwości

7

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

Każdy robi po swojemu.

8

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

Ja też jestem za tetrą, sama się w niej wychowałam, bo pampersów wtedy nie było.

9

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

Ja tez na samej tetrze. ale chyba teraz żaden rodzic nie chowa na tetrze od urodzenia, do 3 lat, dopóki ma pewność, że dziecko mu się w nocy nie zesika.

10

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

Taką pewność to może mieć dopiero jak dziecko ma naście lat chyba... Osobiście znam przypadek 11-latka który się moczył w nocy

11

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

Moczenie jest na tle nerwowym, trzeba iść z dzieckiem do psychologa

12

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

[quote=serducho181]Kiedyś używałam tylko drogich pampersów, myślałam że tylko drogie mogą być odpowiednie dla dziecka. Ale się myliłam. Teraz używam pieluszek Bambino baby love i jestem z nich zadowolona. Na dodatek po kieszeni tak bardzo nie ciągną. Więc Gabi możesz śmiało wziąć je pod uwagę big_smile
[/quote]


Jeśli chodzi o wspomniane przez Ciebie bambino to słyszałam już  o nich dobre opinie od przyjaciółek, które je stosują, ale ich dzieci są już troszkę większe.. a podobno te bambino są dostępne w trzech rozmiarach 3,4,5 więc na początek będą troszkę za duże.. ale biorę je pod uwagę w późniejszym czasie. ; -)

13

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

Dla niemowląt też są tańsze zamienniki pampersów, na pewno znajdziesz odpowiednie. Przecież nie każdego stać żeby tyle płacić za jednorazówki

14

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

Ale to i tak sporo wyjdzie, bo małe dziecko to ciągle cos wydala...

15

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

Dziecko to inwestycja, dlatego osobiście uważam że trzeba najpierw zadbać o finanse, a potem decydować się na potomka

16

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

Gorzej jak to nieplanowane dziecko, też trzeba sobie jakoś radzić

17

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

dokładnie, jeśli ktos sobie zaplanował i udało mu się zadbać o fundusze na lata.. to super smile
Niestety w PL obecnie jest jak jest i mało osób może sobie pozwolić na odkładanie pieniążków smile
Dlatego warto szukać tańszych np. pieluszek, tańsze nie znaczy gorsze, bynajmniej nie zawsze smile

18

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

u nas tetra ostatnio w modzie - na osiedlu co najmniej 3 panie z 1 klatki używają:)
Suszy się na balkonie to widzę:)

19

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

A widziałyście może jakieś ciekawe promocje na pieluszki ostatnio?

20

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

Agrestowa ja robię zakupy w sklepie internetowym ebambino.pl. Mają tam fajne promocje, bo nawet 30 % taniej niż w sklepie. A co Ci będę pisać sama zajrzyj i się zorientuj big_smile

21

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

Faktycznie duży wybór! Nawet słoiczki mają... A jak z kosztami dostawy i czasem realizacji?

22

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

Jak narazie robiłam tam zakupy raz, ( i dostałam chusteczki gratis )bo sklepik jest nowy, a paczka doszła 2 dni później.
Przy zakupie za 150 zł dostawa jest gratis:D
Dla nas to fajna alternatywa , bo nie marnujemy czasu no i paliwa:P

23

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

Ja znam pieluszki Bambino, używam ich z zadowoleniem a jeśli chodzi o sklep to dziś na och profilu pojawił się taki wpis:

"Wychodząc na przeciw licznym pytaniom gdzie można kupić pieluszki Bambino Baby Love informujemy, iż można je kupić w sklepach sieci: Tesco, PoloMarket , Aldik Nova, E. Leclerc, Stokrotka, Żabka, Groszek, Lewiatan, Euro Sklep oraz w sieci drogerii Dayli

24

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

W Ebambino fajną akcję teraz mają - dodatkowy rabat dla pierwszych 500 osób. Łapcie link, może się uda zrobić jeszcze taniej zakupy! .facebook.com/photo.php?fbid smile

25

Odp: Jakie kupić pieluszki ? ; -)

Nie miałam ich profilu na fb. polubiłam się a teraz zarejestrowałam w sklepie. 5% rabatu na wszystkie produkty to naprawdę sporo.