1

Temat: Sprzątanie?

Lubicie sprzątać? Mi się jakoś nigdy do tego nie spieszy... Ale  moja mama mnie męczy o to... Kto się przyłącza do sprzątania? big_smile

2

Odp: Sprzątanie?

Jak już skompletujesz ekipę, to wpadnijcie do mnie. Jeśli macie tyle zapału do sprzątania, to tutaj będziecie mogły dać upust rozpierającej energii wink

3

Odp: Sprzątanie?

Ja mam niezawodny mop i ściereczki, które wszystko posprzątają same big_smile

4

Odp: Sprzątanie?

Aha... wiesz co? A przypadkiem nie jest jak w "Śpiącej królewnie" Disneya? Tam też się samo sprzątało, piekło i szyło, te ściereczki i miotły tak fruwały, igła z nitką, jajka z mąką, tylko że w grę wchodziła magia.
Czarujesz? Tak hobbystycznie? No przyznaj się. Nikomu nie powtórzę.

5

Odp: Sprzątanie?

W reklamie tak obiecali, więc jako klient mam prawo mieć takie oczekiwania, a jak się nie spełnią, to pozwę firmę, niech mi płaci odszkodowanie, a wtedy sobie wynajmę przystojnych sprzątaczy:)

6

Odp: Sprzątanie?

Aaaa... to taki był plan! Sprytnie to obmysliłaś. smile Ilu sprzątaczy można zarobić na takim interesie? tongue

7

Odp: Sprzątanie?

Żeby tak do mnie się zabłąkał chociaż jeden sprzątacz, umyłby chociaż okna...

8

Odp: Sprzątanie?

To już trzeba z Zafirą załatwiać. Skoro chętnie dzieli się czasem, to może sprzątacza też odstąpi tongue

9

Odp: Sprzątanie?

Sprzątacz jest tylko mój... Nie podzielę się... wink

10

Odp: Sprzątanie?

To rozkaż mu posprzątać u nas smile Wróci do Ciebie zmęczony i potulny.

11

Odp: Sprzątanie?

Facet, który lubi  i umie sprzątać to występuje chyba w innej galaktyce...

12

Odp: Sprzątanie?

Hahaha big_smile Zgadzam się, choć bywają pedanci, tylko że czasami jest to u nich chorobliwe. 
Niekiedy nawet facet ma chęć, ale nie wie od czego zacząć i na czym skończyć - brak zmysłu organizacyjnego smile

13

Odp: Sprzątanie?

Ale każdy pedant skupia się głównie na swoim pokoju, a w reszcie  domu robi tylko bałagan...

14

Odp: Sprzątanie?

Mój syn nie każe mi sprzątać u siebie w pokoju ,ale jak go najdzie ochota raz na miesiąc to sprząta ,ale tylko u siebie w pokoju smile

15

Odp: Sprzątanie?

[quote=Tassimo]Ale każdy pedant skupia się głównie na swoim pokoju, a w reszcie  domu robi tylko bałagan...[/quote]
Nie mój dziadek. Kazał u siebie zakładać kapcie, które miał przygotowane dla gości, czego serdecznie nie znosiłam, a szklanki po herbacie zabierał ze stołu ledwo wypiło się ostatni łyk i mył natychmiast. O samochód też dbał z chorobliwą przesadą. Widziałam jak panikował, kiedy jego żonie wypadł cukierek TicTac. Kazał jej prędko wysiąść i szukali oboje, zanim się w cieple rozpuści big_smile big_smile big_smile

16

Odp: Sprzątanie?

To to już skrajny przykład pedanta big_smile

17

Odp: Sprzątanie?

chyba nikt nie lubi sprzątać, jak by to było cudownie jakbyśmy mogli klasnąć w dłonie i cały kurz by znikał albo okna by sie same myły ehhh ale nie ma tak dobrze. Możemy sobie ułatwić prace kupując odpowiednio dobre środki czy też dobry sprzęt.Sprzątać trzeba ale można to zrobić z jak najmniejszym wysiłkiem. A wy macie jakieś fajne sprzęty do sprzątania?

18

Odp: Sprzątanie?

Jedyny fajny sprzęt do sprzątania, jaki poznałam, to sprzęt grający big_smile Wieża/komputer i głośniki. Przy energetyzującej muzyce sprząta mi się przyjemniej, o wieeeele przyjemniej i tyłkiem sobie pokręcę big_smile

19

Odp: Sprzątanie?

I z mopem można sobie potańczyć, bez dwóch zdań wink

20

Odp: Sprzątanie?

Hahahah big_smile Muzyka naprawdę ułatwia i uprzyjemnia sprzątanie. Czasem włączam też jakiś serial. Próbowałam słuchać audiobooków podczas sprzątania, ale momentami przestaję się skupiać na słuchaniu i muszę cofać, więc odpada.

Znalazłam paczkę przeterminowanych chusteczek myjących, które straciły wilgotność mimo tego, że nie były otwierane. Wykorzystałam do sprzątania jako jednorazowe ściereczki big_smile Nadały się doskonale.

21

Odp: Sprzątanie?

Dokładnie do mine też możecie wpaść i sprzątnąć nie widzę problemu. Tym bardziej, że kurzy się zbiera i zbiera. Co do samych chemikaliów to fakt, że jak kupi się lepsze to działają dłużej, tyle, że w PL to trudno dostać ewentualnie można się posiłkować.

22

Odp: Sprzątanie?

Ja właśnie odkryłam, że bałagan robi się sam. Wystarczy leżeć w łóżku. Te wszystkie kubki wokół i milion rzeczy, które trzeba mieć pod ręką i kruszący się gips, który drapie w tyłek na prześcieradle.
Zawsze się obwiniałam o robienie bajzlu, a teraz widzę, że to nie ja... bo przecież ja tylko leżę big_smile

23

Odp: Sprzątanie?

Po prostu za dużo rzeczy jest wokół nas.. I pomyśleć, że naszym przodkom wystarczyła jedna wspólna micha i sprawne graby do wygarniania kaszy i mięsiwa z niej wink U nich tam bałaganu nigdy nie było, bo i skąd big_smile

24

Odp: Sprzątanie?

Hahahahhahaa big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile
Sprawne graby do wygarniania kaszy big_smile Popłaczę się zaraz!

Tak... to chyba to. Ten nadmiar przedmiotów wokół.

25

Odp: Sprzątanie?

Gdyby taki praprzodek trafił dziś do Twojego pokoju, to większości przedmiotów nie umiałby użyć i nie wiedziałby, po co Ci one wink