126

Odp: Wasz wolny czas

To jest mega fajne! smile
Wczoraj byłam tak przemęczona umysłowo, psychicznie, że włączyłam "Kosogłosa" na DVD, zrobiłam herbatę, ułożyłam poduchy i ... po godzinie zasnęłam przy włączonym świetle, przy herbacie, w trakcie filmu, w pozycji półleżącej. Przebudziłam się, wyłączyłam wszystko i przespałam łącznie jedenaście godzin!
Mogę powiedzieć, że w wolnym czasie odsypiam wszystkie niedospania i stresy z całego tygodnia. smile

127

Odp: Wasz wolny czas

Odsypianie też jest fajne, ale tylko jeśli coś ciekawego się przyśni wink

128

Odp: Wasz wolny czas

Ostatnio swój wolny czas poświęciłam na 3-godzinny spacer po prawdziwym lesie, kontakt z przyrodą i odstresowanie się po całym tygodniu - polecam:)

129

Odp: Wasz wolny czas

Jejku, jak ja dawno w lesie nie byłam. Mieszkam zaraz obok, a nie korzystam. Mogłabym przynajmniej wracać okrężną drogą z uczelni, 15 minut dłużej, ale przez las.

Milagro, to był jednorazowy zryw czy planujesz tak częściej?

130

Odp: Wasz wolny czas

Fajna sprawa taki spacer, bo teraz tych owadów mniej, bo zimniej, a widoki też piękne:)

131

Odp: Wasz wolny czas

Miasto jest dla mnie bardziej kuszące niż łono przyrody, choć nie zawsze tak było. Może chodzi o to, że łatwiej jest mi wyjść "gdzieś" i "z kimś" niż tak po prostu, bez celu, dla samego relaksu. Lubię być sama, ale w lesie za dużo myślę, bo za mało mnie rozprasza.
Lata wstecz kochałam wielogodzinne wędrówki, a teraz zwyczajnie nie mogę takiej aktywności uprawiać, bo mogłabym zostać w środku lasu kulawa i znikąd pomocy big_smile Nie ma z kim iść, bo niektórzy ludzie boją się lasu.
Kiedy jednak już wyjdę do tego lasu, to nigdy nie żałuję i zawsze okazuje się to trafionym pomysłem.

Mając lat naście spędzałam w lesie mnóstwo czasu. Dłuuuuuugie rowerowe wycieczki, wędrówki po górach, bieganie. Ciągnęło mnie tam. Teraz wolę otoczenie obcych ludzi niż drzew. Tak, właśnie obcych. Jakiś ruch wokół mnie w miejscach publicznych, w kawiarniach i galeriach handlowych, na chodnikach. I uwielbiam parki - tam mam i zieleń i ludzi.

Tak naprawdę to jak często odpoczywacie na łonie przyrody? Bo wszyscy niby doceniają i znają wartość takiej formy wypoczynku, ale nie widzę, żeby ludzie często z niej korzystali.

132

Odp: Wasz wolny czas

Dla mnie to jedna z lepszych rozrywek, odkąd znudziły mi się głośne imprezy do rana:)
Zawsze możesz zabrać kogoś do towarzystwa, kto w razie potrzeby wyniesie Cię z tego lasu na plecach wink

133

Odp: Wasz wolny czas

Nie bardzo właśnie jest z kim iść. Ludzie wolą rozrywki, przy których wydaje się pieniądze, a do lasu wstęp darmowy. Już nawet relaks jest silnie nacechowany konsumpcjonizmem. Czymże jest wyjście do lasu, w porównaniu z wyjściem do galerii handlowej, która współcześnie jest świątynią rozrywki, nie tylko domem towarowym...

134

Odp: Wasz wolny czas

Może niech postawią KFC w środku lasu, wtedy będzie chętne towarzystwo:)

135

Odp: Wasz wolny czas

Póki co wycięli kawałek lasu pod Maca hmm
Jest więc McDonald's wśród drzew i "protestów" lokalnej społeczności, że dlatego Mac zamiast KFC big_smile
Scarabea, jestem pod wrażeniem tego, jak doskonale znasz potrzeby mas smile

136

Odp: Wasz wolny czas

Las przegrywa z kurczakiem?!? Ludzkość zdąża ku piekielnej otchłani bez grama tlenu, skoro drzew coraz mniej...

137

Odp: Wasz wolny czas

Póki jest co wycinać, nie myślą o tym, że kiedyś nie będzie. Nie zdają sobie sprawy z tego, że ścięcie drzewa to chwila, a rośnie kilkadziesiąt lat. Klasyczne podejście: byle sobie.

138

Odp: Wasz wolny czas

Goście Maca na pewno załatwiają się pod pozostałymi drzewami, żeby nie czekać w kolejce do toalety i dlatego okoliczni protestują... Trzeba wystawić straż obywatelską niech pilnuje  przyrody;)

139

Odp: Wasz wolny czas

[quote=niechcemisie]Póki co wycięli kawałek lasu pod Maca hmm
Jest więc McDonald's wśród drzew i "protestów" lokalnej społeczności, że dlatego Mac zamiast KFC big_smile
Scarabea, jestem pod wrażeniem tego, jak doskonale znasz potrzeby mas smile[/quote]

Obracam się wśród mas i czasem sama w nich uczestniczę, choć w jedzeniu fast foodów na pewno rzadziej niż statystyczny Polak:) To daje bezcenne doświadczenie, jak mało ludziom potrzeba do szczęścia...

140

Odp: Wasz wolny czas

Jeśli chodzi o niecierpliwość gości Maca, to coś w tym jest, bo widzę, że nie chce im się nawet czekać, aż dojdą chodnikiem do kosza na śmiecie, tylko wyrzucają kubki i inne opakowania po drodze na chodnik czy trawnik.

141

Odp: Wasz wolny czas

Masy pracujące korzystają z przywileju śmiecenia, bo uznają, że jak zapłacą za 'wieśmaka' to wszystko im wolno i mogą się zachowywać jak we własnej oborze...

142

Odp: Wasz wolny czas

Czasami szkoda, że kultury osobistej nie da się kupić, bo można by im wcisnąć trochę w jakimś promocyjnym zestawie z frytkami.

143

Odp: Wasz wolny czas

Ależ jej przecież nie da się zjeść na szybko, więc nie chcieliby mieć takiego balastu wink

144

Odp: Wasz wolny czas

Ach prawda... fast food to nie żarcie. To styl bycia tongue

145

Odp: Wasz wolny czas

Dzisiaj mam dużo wolnego czasu, chętnie się podzielę wink

146

Odp: Wasz wolny czas

Ja chętnie przyjmę. Jaki termin przydatności? Będzie można sobie to wykorzystać po Nowym Roku?

147

Odp: Wasz wolny czas

Mój czas ma to do siebie jest ograniczony do.. swojego czasu... Jasno wyjaśniłam...? wink

148

Odp: Wasz wolny czas

Mój czas ma to do siebie jest ograniczony do.. swojego czasu... Jasno wyjaśniłam...? wink

149

Odp: Wasz wolny czas

Hahah... powiedz ile z tego będzie dla mnie, to szybciej zrozumiem, bo już robię plany tongue smile

150

Odp: Wasz wolny czas

Czas jest dla mnie ostatnio towarem deficytowym, więc też bym się podłączyła, Zafira:)