26

Odp: zakupy w ciemno....

Lepiej szybko zacząć z butami ortopedycznymi, by szybko uzyskać pożądany efekt, niż czekać i potem pluć sobie w twarz, że wszystkiego nie zdołałam zrobić dla dziecka.

27

Odp: zakupy w ciemno....

MOja mała nosi je od kiedy zaczęła chodzić.... a i tak od września będziemy chodzić na ćwiczenia...

28

Odp: zakupy w ciemno....

To pochwalam takie matki myślące i widzisz jeszcze dodatkowo ćwiczenia, by proces leczenia wspomagać.
Chwała Ci i za to.

29

Odp: zakupy w ciemno....

Dzięki. Dla mnie zdrowie córki jest najważniejsze i chciałabym żeby mogła chodzić w spódniczkach mini, jak będzie starsza!

30

Odp: zakupy w ciemno....

tak, to prawda, a zapobieganie zawczasu jest lepsze, niż leczenie.

31

Odp: zakupy w ciemno....

Tak kupiłam, bo facet nieźle okręcił gadaniem i niby promocją.
Po jakimś czasie wyrzuciłam je, bez używania.

32

Odp: zakupy w ciemno....

Mój mąż będąc we Francji kupił mi perfumy co się okazało ,że są męskie :(Nie spojrzał ,że jest napis Men

33

Odp: zakupy w ciemno....

Dorota04 - ojjj...ale pomyłka,..ale mąż miał dobre chęci wink sam korzystał z nich potem?  A wracając do tematu to raz kupiłam perfumy w ciemno...i strasznie żałowałam... do tej pory siedzą na półce. Od tamtego momentu nie kupuję w ciemno... muszę sprawdzić jak pachną na mojej skórze...

34

Odp: zakupy w ciemno....

Mój mąż będąc we Francji chciał zrobić niespodziankę i kupił perfumy .Okazało się , że kupił męskie , bo nie spojrzał, że jest napis men .

35

Odp: zakupy w ciemno....

Ja zwykle nie trafiam jak kupuję w ciemno, więc wolę wcześniej przetestować zapach

36

Odp: zakupy w ciemno....

Nie wyobrażam sobie jak można nie znając zapachu kupić perfumy.

37

Odp: zakupy w ciemno....

Znaną markę to bym kupiła, jak by mi się nie spodobał to mogłabym komuś podarować.

38

Odp: zakupy w ciemno....

A ja lubię kupować perfumy, których opakowanie mi się podoba i zwykle zapach też przypada mi do gustu..

39

Odp: zakupy w ciemno....

[quote=nastii]Znaną markę to bym kupiła, jak by mi się nie spodobał to mogłabym komuś podarować.[/quote]
Mogłam o tym pomyśleć, zanim wstawiłam Iceberg 74 Wild Rose do łazienki jako odświeżacz (trudno to nazwać odświeżeniem).

40

Odp: zakupy w ciemno....

Ja też tak często pozbywam się nietrafionych zakupów - oczywiście obdarowana osoba o tym nie wie:)

41

Odp: zakupy w ciemno....

Kiedy już kupuję coś w ciemnio i mam wątpliwości, zerkam na opinie w KWC na Wizażu. Są bardzo pomocne.

42

Odp: zakupy w ciemno....

Zdarzyło mi się kupić parę zapachów w ciemno, ale kupując je wiedziałam do jakiej kategorii zapachowej się zaliczają i poczytałam trochę opinii na blogach perfumeryjnych i na fragrantice.

43

Odp: zakupy w ciemno....

Ja myślę, że warto w takich sprawach doradzić się znajomych. Z doświadczenia wiem, że to się naprawdę bardzo często opłaca smile

44

Odp: zakupy w ciemno....

Ostatnio chłopakowi kupiłam pod choinkę perfumy w ciemni i okazały się strzałem w 10 smile

45

Odp: zakupy w ciemno....

Ja jeśli kupuję w ciemno to sugeruję się wyglądem flakonika i kolorem:) Zielone zawsze są trafione:)

46

Odp: zakupy w ciemno....

Tak zupelnie w ciemno to nie... ale zdarza mi sie kupowac odpowiedniki, ktore sa jednak nieco inne dla wczesniej wybranego perfumu

47

Odp: zakupy w ciemno....

Ja się sugeruję opiniami koleżanek:)

48

Odp: zakupy w ciemno....

Czasem spodoba mi się na kims zapach i wtedy sprawdzam czy i u mnie się ładnie rozwija....