1

Temat: zakupy w ciemno....

Czy kupiłyście kiedyś perfumy w ciemno? np. nie znając zapachu, z aukcji, słysząc tylko opinie na temat perfum? jeśli tak to był to strzał w 10 czy może wielka porażka?

2

Odp: zakupy w ciemno....

nigdy nie kupiłam perfum w ciemno, w ogóle niczego nie kupuję w ciemno.
muszę wszystkiego dotknąć, powąchać, obejrzeć z każdej strony:P

3

Odp: zakupy w ciemno....

Owszem zdarzyło mi się raz kupić perfumy w ciemno - i okazało się, że był to strzał w 10. Obecnie pracując w Avonie dostaje próbki, więc już nie kupuje w ciemno tongue.

4

Odp: zakupy w ciemno....

ja też pracowałam trochę w AVONie;), ale szybko zrezygnowała, bo doszłam do wniosku, że to nie dla mnie.

5

Odp: zakupy w ciemno....

nie, perfum nie kupuję bez powąchania...

6

Odp: zakupy w ciemno....

Nie kupuję bez sprawdzenia na własnej skórze.

7

Odp: zakupy w ciemno....

[quote=pinkmause]Nie kupuję bez sprawdzenia na własnej skórze.[/quote]

ja też nie ... chociaż raz dostałam perfumy od męża, króre mi się spodobały i podpasowały

8

Odp: zakupy w ciemno....

perfum (niesprawdzonych) i ciuszków w necie nie kupuję - jedno i drugie muszę przymierzyć

9

Odp: zakupy w ciemno....

Ja raz w życiu wygrałam coś dla swojej urody - perfumy Nike. I uwierzcie, stoją do dziś chociaż wcale nie są złe. Podobały mi się na siostrze, ale na mnie, jakoś się "psują."

10

Odp: zakupy w ciemno....

niesety nie zdarzyło mi się ;
na szczęscie

11

Odp: zakupy w ciemno....

Nigdy bym w ciemno nie kupiła perfum, bo to jednak wydatek, a po co ma się nie podobać komuś jakiś zapach.

12

Odp: zakupy w ciemno....

Ja też muszę powąchać i sprawdzić jak pachnie po jakimś czasie...

13

Odp: zakupy w ciemno....

Ja w ciemno kupiłam dwie wody toaletowe. Znałam tylko opis i akurat stało się, że trafiłam. Mój chłopak zawsze kiedy kupuje mi perfumy w prezencie trafia na 100%, nie wiem jak to się dzieje, ale nos do zapachów swoich i moich to on ma.

14

Odp: zakupy w ciemno....

Nie kupowałam nigdy perfum w ciemno.

15

Odp: zakupy w ciemno....

Ja bym nie kupiła w ciemno ale jak wygrałam kiedyś to wybierałam w ciemno.

16

Odp: zakupy w ciemno....

tak, są zapachy kwiatowe, na które bym się nie skusiła... Zbyt ostre i duszące

17

Odp: zakupy w ciemno....

Ostatnio dostałam zapach Angel thierry mugler. Cena perfum jest wysoka a zapach, według mnie, okropny. Kojarzy mi się z męskim bo czuć pieprz, ostry, fuuuuuuuuuuj.

18

Odp: zakupy w ciemno....

To może mąż będzie używał?

19

Odp: zakupy w ciemno....

Ale on jak nie jest napisane, że to męskie to na pewno nie będzie używał.

20

Odp: zakupy w ciemno....

Dostałam perfum IsaDora. Jak dla mnie to super pachnie. Czuć cytrynę i jest taki orzeżwiający zapach.

21

Odp: zakupy w ciemno....

nigdy nie kupiłam perfum w ciemno, uwielbiam osobiście chodzić po drogeriach i wąchać wszystko co jest na półkach, potem ewentualnie mogę zamówić zapach, który znam...jestem za bardzo wybredna co do perfum i mało co mi się podoba, dlatego takie kupowanie byłoby za dużym ryzykiem jak dla mnie

22

Odp: zakupy w ciemno....

ja też ciuchów, butów i kosmetyków przez net nie kupuję

23

Odp: zakupy w ciemno....

Butów to nigdy bym nie kupiła przez net

24

Odp: zakupy w ciemno....

emilia ja też nie.

25

Odp: zakupy w ciemno....

Chociaż raz małej kupiłam. Bo ona musi mieć ortopedyczne i tu w okolicy są strasznie drogie więc zmierzyłam jej wkładkę i udało mi sie kupic na necie bardzo fajne i różowe.