„FORSA”. Takiej książki o pieniądzach jeszcze nie było!

24 maja 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Jak zabezpieczyć finansowo dziecko na przyszłość? Wyposażyć je w wiedzę, dzięki której będzie wiedziało, jak sobie poradzić.

„FORSA. Jak ją zarabiać, oszczędzać, wydawać, pomnażać i dawać innym” to książka o finansach dla młodszych czytelników, z której dowiecie się, jak zarabiać pieniądze i… co dalej z nimi robić. Zakumplujecie się z odsetkami i podatkami, poznacie skuteczne sposoby na oszczędzanie oraz poznacie historie młodych przedsiębiorców. Poznacie też historię pieniądza: od starożytnych form płatności po kryptowaluty.

FORSA. Jak ją zarabiać, oszczędzać, wydawać, pomnażać i dawać innym książka

 W tej zwięzłej, bogato ilustrowanej książce znajdziecie całą wiedzę potrzebną do tego, by zacząć rozsądnie zarządzać swoimi finansami. Po co to robić? Im wcześniej nabierzecie zdrowych nawyków w kwestii swojej kasy, tym lepiej dla was. I dla świata – bo dzięki pieniądzom możecie także wspierać ważne dla was inicjatywy i zmieniać rzeczywistość.

Zamów książkę w przedsprzedaży w najlepszej cenie już teraz!
https://bit.ly/rs-forsa

Kryzys gospodarczy, kryptowaluty, karty kredytowe? Nawet niektórzy dorośli nie do końca wiedzą, z czym to się je. Dzięki tej książce nie dacie się oszukać lichwiarzom, agresywnemu marketingowi i umowom pisanym drobnym druczkiem. Wiedza to inwestycja na całe życie!

Chcielibyście założyć kiedyś biznes? Mądrze robić ZAKUPY? Myślicie o OSZCZĘDZANIU? A może chcecie WYDAĆ większą kwotę na coś fajnego? Tak czy owak przyda się wam FORSA w kieszeni!

Ta książka to inwestycja na całe życie!

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

1% podatku
ja oddaję na fundację opiekującą się zwierzętami
Moodo
Ostatnio fajną ramoneskę tam kupiłam w promocji - 40%!
Torebka duża czy mała?
Mam kilka małych i jedną dużą
Co zrobić ?
Ludzie są roztargnieni, wiecznie w biegu i chwila nieuwagi może spowodować nieszczęście. mnie prawie...