Fleur de Force „Jak być glam”

5 stycznia 2016, dodał: Karolina

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Miło nam poinformować, że nasz portal jest patronem medialnym najnowszej książki Fleur de Force „Jak być glam”. Jest to poradnik, na jaki czekałaś! Wszystko o makijażu, pielęgnacji ciała, zakupach, strojach i dodatkach, zdrowym stylu życia, wewnętrznej harmonii i szczęśliwych związkach. Sekret bycia glam w jednej praktycznej książce.

Force_Jak byc glam_m

Jak być glam? Fleur de Force, topowa youtuberka w dziedzinie beauty & fashion na świecie, dwukrotna laureatka Best Vlogger Award przyznawanej przez magazyn „Cosmopolitan” – jej kanały subskrybuje prawie kilka miliony użytkowników, 2 miliony odsłon miał film z jej ślubu zamieszczony na You Tube – prezentuje autorski zestaw porad oraz wskazówek, jak wyglądać olśniewająco i czuć się wspaniale. To coś więcej niż techniczny poradnik wizażu. To książka o zdrowym i harmonijnym stylu życia dającym poczucie szczęścia i satysfakcji, obejmująca takie zagadnienia jak makijaż, moda, włosy, podróże, zdrowie i fitness, wyobrażenia na temat własnego ciała oraz związki. Fleur de Force podpowie ci, jak poczuć się dobrze we własnej skórze i cieszyć się sobą samą. Kto wie, może nawet pójdziesz w jej ślady i zainspirujesz się radami, jak założyć i poprowadzić własny vlog. Wszystko przed tobą! Fleur de Force. Film z jej ślubu obejrzało 2 miliony osób, a 4 miliony co miesiąc śledzi jej kanał na You Tube. Przygoda Fleur de Force z vlogowaniem zaczęła się od zwykłego hobby. Obecnie dwudziestosześcioletnia Brytyjka, z wykształcenia magister geografii, znajduje się w ścisłej czołówce pośród 1% youtuberów zatwierdzonych przez Google w kategorii „beauty”. Jak być glam? Przewodnik po szczęściu i urodzie to jej pierwsza książka.

fleuTo, co zaczęło się jako zabawne hobby, szybko zmieniło się w coś znacznie poważniejszego. Z pięćdziesięciu obserwatorów zrobiło się stu, ze stu tysiąc, a całkiem niedawno ich liczba — nie do wiary! — przekroczyła milion. I tak zanim skończyłam uczelnię, pasja stała się moim zawodem. Ostatnich pięć lat spędziłam, wyszukując najlepsze produkty, obmyślając najskuteczniejsze sposoby i najprostsze metody, by wyglądać coraz lepiej. Nadal nie sądzę, żebym osiągnęła szczyty glamouru, ale z pewnością mam sporą frajdę, próbując się na nie dostać. Dziś, po latach publikowania w Internecie, dzięki niesłabnącemu wsparciu moich widzów na YouTube mam szansę przekazać to, czego się nauczyłam, w formie książki. Nigdy nie lubiłam poradników dotyczących mody i urody, które sprawiały wrażenie jakby były zbiorem zasad. Bo to, co sprawdza się w przypadku jednej osoby, wcale nie musi działać zawsze i wszędzie. Ta książka jest nieco inna — to po prostu kilka porad i wskazówek, jak sprawić, by Twoje życie stało się glam. Dla mnie glamour jest czymś więcej niż tradycyjnie rozumiana elegancja, czymś więcej niż nienaganny wygląd. To rozwijanie indywidualnego wyczucia stylu, odkrywanie tego, co pasuje właśnie do Ciebie, uczenie się, jak być elegancką we właściwy dla ciebie sposób. To także umiejętność bycia dobrą dla siebie, świadomość, że dzięki aktywnemu trybowi życia i zbilansowanej diecie Twoja skora będzie świetlista, włosy lśniące, Ty sama zaś będziesz tryskała energią, a przy tym czuła się i wyglądała świetnie.

Fleur de Force
https://www.youtube.com/user/FleurDeForce
http://www.fleurdeforce.com/

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Bolesne miesiączki
Mojej siostrze lekarz powiedział, że bóle się skończą jak urodzi pierwsze dziecko, no...
Pomoc przyszłym mamom
Kobiety w ciąży w dużych miastach powinny mieć zapewnione darmowe przejazdy komunikacją miejską,...
Za co kochacie swoje miasto?
Za unikalną atmosferę, za szacunek do tradycji i lokalnej historii...
Odciski na palcach stóp
Dobre są wkładki na takie problemy, warto poczytać i coś sobie dobrać...