URODA I ZDROWIE

Fajne filmy w kinach dla dzieci listopad 2011

23 listopada 2011, dodał: szila

Listopad oraz grudzień obfituje w nowości filmowe na dużym ekranie. Wśród zapowiedzi znajdzie również coś dla najmłodszych. Oto kilka propozycji dla dzieci i dla rodziców.

Mali agenci: wyścig z czasem – w 4D, premiera: 18.11
Marissa jest kochającą matką Rebeci i Cecila oraz żoną słynnego reportera Wilbura. Ale wcale nie jest taką zwykłą gospodynią, jaką mogłabym się wydawać… Jest agentką specjalną w stanie spoczynku. Jednak cały jej świat wywraca się do góry nogami, kiedy szef jej organizacji wzywa ją do działania. Jej przeciwnikiem staje się Timekeeper, który grozi przejęciem planety! Do akcji wkraczają także Rebeca i Cecil, jako oddział Małych Agentów.

Artur ratuje Gwiazdkę – premiera: 25.11
Najmłodszy syn Mikołaja – Artur – nie może znieść faktu, że jego ojciec i uzdolniony brat Steve dopuszczają się strasznego według niego czynu – do jednego z dzieci nie dochodzi dostawa – świąteczny prezent! Artur decyduje się na ryzykowną i szaleńczą misję dostarczenie ostatniego prezentu na dwie godziny przed porankiem świątecznym.

Happy Feet: Tupot mały stóp 2 – w 3D, premiera: 2.12
Po raz drugi już widzowie zostaną przeniesieni w cudowne krajobrazy Antarktyki, gdzie spotkają dobrze znanego Mambo, Glorię oraz Ramona i Lovelace’a. Para zakochanych pingwinów, Mambo i Gloria, mają syna Erika, który próbuje swoich sił w świecie cesarskich pingwinów. Zagrożenia, które nadciągają nad wszystkie pingwiny, sprawią, że rodzina zacznie coraz bardziej zacieśniać rodzinne więzi oraz, że wszystkie pingwiny znów zaczną… tańczyć!

Winx – magiczna przygoda – 3D, premiera 2.12
Do klubu Winx dołącza nowa wróżka. Bloom natomiast szykuje się do objęcia tronu Domino, jednak czarodziejka smoczego płomienia w ogóle nie sprawdza się w nowej roli, w roli królowej. Obowiązki ją przytłaczają, co więcej – zastanawia się jak ona, nieudolna królowa może wyjść za Sky’a, króla Heraklionu, jeśli sama nie potrafi władać swoją planetą. Z pomocą jednak przychodzą przyjaciółki: Flora, Stella, Musa, Tecna, Layla i Roxy.

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Gdy pies boi się wystrzałów
Czasem pies był ofiarą postrzału, i dlatego się boi, sąsiad miał psa, który...
Złoty pierścionek.
Ja lubię białe złoto, bez kamieni, wystarczy jakiś efektowny wzór samego metalu
żłobek a korzystanie z nocniczka
Ale co innego w domu, a co innego wśród obcych osób, znam przypadki...
Lubrykanty a zajście w ciążę
Jak są problemy to każde wytłumaczenie jest dobre ale niekoniecznie trafne. Lepiej chyba...