URODA I ZDROWIE

Eko alternatywa dla plastikowych butelek – poznaj SodaStream

19 lutego 2020, dodał: Redakcja

Lubisz wodę gazowaną i napoje smakowe z bąbelkami? Już nie musisz kupować ich w nieekologicznych, plastikowych butelkach. Od teraz możesz przygotowywać swoje ulubione napoje samodzielnie w domu. Sprawdź, jak wiele możesz zyskać dzięki SodaStream.

Nie chcesz kupować wody gazowanej w plastikowych butelkach? Już nie musisz!

Jeszcze do niedawna smakosze wody i napojów gazowanych mieli prawo czuć się pominięci w działaniach mających na celu ograniczenie produkcji plastiku. Dla nich nie było alternatywy. Dzbanki filtrujące wodę nie były w stanie wyprodukować wody gazowanej. Na szczęście pojawiło się światełko w tunelu.

Ekspres SodaStream do przygotowywania wody gazowanej w domu to prawdziwy przełom. Wystarczy mieć w lodówce schłodzoną wodę niegazowaną, by już po chwili cieszyć się musującym napojem. Dlaczego schłodzoną? Bo w niej bąbelki utrzymują się dłużej. Jeśli ktoś ma ochotę, może przygotować napój z ciepłej wody, ale efekt nie będzie tak spektakularny.

Gotowy napój można przechowywać w lodówce w zakręconej butelce maksymalnie trzy dni.

SodaStream – woda gazowana na wyciągnięcie ręki bez wychodzenia z domu

Zawsze na wyciągnięcie ręki, nawet gdy nie masz ochoty iść na zakupy. Pełna bąbelków takich, jakie lubisz najbardziej. Lekko, średnio lub mocno gazowana woda przygotowana w ekspresie SodaStream smakuje jak żadna inna. Powody?

Po pierwsze – przygotujesz ją samodzielnie, a to zawsze spora satysfakcja. No i nie musisz w największy upał biegać do sklepu.

Po drugie – przygotowując ulubiony napój w domu, masz wpływ na jego smak. Możesz dodać ulubionego syropu smakowego lub wrzucić kawałki owoców. Dzięki temu skomponujesz nawet taki smak, którego nie ma w sprzedaży! Od dziś to ty wyznaczasz trendy wód smakowych gazowanych.

Po trzecie – napój przygotowany w domu, nawet ten smakowy, będzie zawierał tak mało sztucznego cukru, że bez problemu możesz poczęstować nim dziecko. A jeśli zamiast syropu użyjesz owoców, w napoju znajdzie się tylko naturalny cukier. Zdrowiej się nie da!

Słodkie napoje gazowane fit? Tak, ale tylko z SodaStream!

SodaStream – bąbelkowanie jest eko!

Jeden nabój SodaStream wystarcza na przygotowanie aż sześćdziesięciu litrów wody gazowanej. To czterdzieści półtoralitrowych butelek, których… nie kupisz. To twój prywatny przyczynek do dbałości o planetę. Przelicz to na miesiące i lata, a przekonasz się, że twoja decyzja ma znaczenie. Zaproś do domowego bąbelkowania rodzinę i znajomych. Razem możecie zrobić jeszcze więcej bąbelków i kupić jeszcze mniej butelek!

Zużyty nabój można wymienić w autoryzowanym sklepie. Listę wszystkich znajdziesz tutaj: https://sodastream.pl.

Szacuje się, że w ciągu trzech lat jedna osoba wyrzuca aż 200 butelek plastikowych lub 600 puszek. Jeśli postawisz na SodaStream, przestaniesz produkować śmieci. Wystarczy ci jedna, dosłownie jedna butelka PET na trzy lata. To rozwiązanie proste i bardzo proekologiczne. O planetę dbamy przecież nie tylko dla siebie. Zostawimy ją w spadku dzieciom i wnukom. A jeśli nauczymy je korzystać z ekspresu do przygotowywania wody gazowanej w domu SodaStream, przerażająca góra śmieci pływająca po oceanach przestanie się powiększać.

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz