Dzień Dziecka z Galerią Książki – konkurs FB – wyniki! | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

Dzień Dziecka z Galerią Książki – konkurs FB – wyniki!

1 czerwca 2015, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

_galeria

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie książkowym z okazji Dnia Dziecka pod patronatem Wydawnictwa Galeria Książki. Do wygrania były 2 zestawy fantastycznych książek dla dzieci!

Akcja konkursowa ma na celu nie tylko zabawę, ale także promocję czytelnictwa – wspieramy wszystkich, dla których książki mają wartość szczególną, ludzi, którzy chcą czytać, lubią czytać i potrafią się cieszyć każdą nową pozycją w domowej biblioteczce. Nie zapominamy, że książki to także wspaniały pomysł na prezent – cenny i ponadczasowy. Dziękujemy bardzo Wydawnictwu Galeria Książki za udział w naszej akcji. I oczywiście zachęcamy do polubienia strony FB Wydawnictwa.

WARUNKI KONKURSU:

1. Polubić fanpage Wydawnictwa Galeria Książki – TUTAJ
2. Polubić fanpage portalu urodaizdrowie.pl – TUTAJ
3. Wyrazić chęć udziału w konkursie poprzez pozostawienie komentarza pod artykułem konkursowym lub przesłanie zgłoszenia na adres [email protected]

Konkurs trwa od dnia 1 czerwca do dnia 5 czerwca 2015 roku. Wyniki zostaną podane do dnia 8 czerwca 2015 roku.

REGULAMIN konkursu zgodny z regulaminem portalu – TUTAJ

NAGRODĄ w konkursie jest zestaw 2 książek:
1. Adam Rex: Prawdziwe znaczenie Smekodnia
2. Neil Gaiman: Na szczęście mleko

Mamy 2 zestawy do rozdania – wygrywają 2 osoby!

LAUREACI KONKURSU:

1. Natalia Strusiewicz
2. Karolina Kwolek

Gratulujemy serdecznie. Laureaci zostali powiadomieni o wyróżnieniu, czekamy na adresy do wysyłki nagród.

O NAGRODACH:

Adam Rex: Prawdziwe znaczenie Smekodnia

Wszystko zaczęło się od wypracowania szkolnego.
_znaczenieKiedy dwunastoletnia Gratuity (Tip) Tucci dostaje za zadanie napisać pięć stron na temat: „Prawdziwe znaczenie Smekodnia” na konkurs Narodowej Kapsuły Czasu, nie jest pewna, od czego zacząć. Od tego, jak jej mama zaczęła wszystkim opowiadać o informacjach, jakie przysyłali jej kosmici? A może od Wigilii, kiedy ogromne, dziwaczne statki kosmiczne zstąpiły na Ziemię, a obcy zwani Boovami porwali jej matkę? A może od tego, jak Boovowie ogłosili Ziemię kolonią, nazwali ją Smeklandią (na cześć wielkiego Kapitana Smeka) i zmusili wszystkich Amerykanów do przeprowadzki rakietowcami na Florydę?
W każdym razie opowieść przerosła ramy wypracowania. Jest tu o niezwykłej przyjaźni Tip z J.Lo, czyli zbuntowanym boovijskim mechanikiem, o wariackiej podróży na południe w poszukiwaniu mamy, dramatycznych wydarzeniach w parku rozrywki „Królestwo Myszki Kiki”, szalonej jeździe latającym samochodem i… bezczelnym planie uratowania Ziemi przed kolejną inwazją kolejnych obcych.
Oto w pełni ilustrowana „zdjęciami”, rysunkami, wycinkami z gazet i komiksami, prześmieszna, wnikliwa, łamiąca reguły gatunku powieść autorstwa bestsellerowego Adama Rexa.

Data premiery: 08.04.2015
Przekład: Agnieszka Fulińska
ISBN: 978-83-64297-47-2
Oprawa zintegrowana
Ilość stron: 416
Cena: 36,90 zł
Cena w innych sklepach: 39,90 zł
Wydawnictwo: Galeria Książki
Więcej: galeriaksiazki.pl

 

Neil Gaiman: Na szczęście mleko

_mlekoWiecie, jak to jest, kiedy mama wyjeżdża służbowo, a tato zajmuje się domem. Mama zostawia mu długą, naprawdę długą listę spraw, których ma dopilnować. A najważniejsze z poleceń brzmi: NIE ZAPOMNIJ KUPIĆ MLEKA! Niestety, tato zapomina. Dlatego rano, jeszcze przed śniadaniem, musi iść do sklepu na rogu.

A to jest opowieść o tym, dlaczego tak długo trwało, zanim wrócił.

Występują: profesor Steg (podróżujący w czasie dinozaur), kilka zielonych śluzowatych stworów, królowa piratów, słynny klejnot będący Okiem Sploda, kilka wumpirów oraz całkiem normalny, ale bardzo ważny karton mleka.

Wielokrotnie nagradzany bestsellerowy pisarz Neil Gaiman, kończy swój najlepszy dotąd rok wydawniczy tą cudownie zabawną powieścią o podróżach w czasie, dinozaurach, mleku i tacie.

Data premiery: 06.11.2013
Przekład: Piotr W. Cholewa
ISBN: 978-83-64297-09-0
Oprawa twarda
Ilość stron: 160
Cena sklepu Wydawnictwa: 19,90 zł
Cena w innych sklepach: 29,90 zł
Wydawnictwo: Galeria Książki

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz