Dystrybutor wody – czy zwiększa wydajność pracy w biurze | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Dystrybutor wody – czy zwiększa wydajność pracy w biurze

14 grudnia 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Czy wiesz, że picie wody wspomaga koncentrację? Popijanie wody wspiera procesy myślowe, jednocześnie poprawiając wydajność mózgu. To właśnie dlatego podczas każdych egzaminów zalecane jest przyniesienie butelki wody, jednak w pracy nikt nie zastanawia się, jaki wpływ na ciało ma nawet niewielkie odwodnienie. Dystrybutor wody to idealne rozwiązanie do biura, pomagające przy stałym dostępie do wody, która zapewni odpowiednie funkcjonowanie organizmu.

Dystrybutor wody

Dlaczego warto zainwestować w dystrybutor wody do biura?

Jak wiadomo, ciało ludzkie bez wody jest w stanie wytrzymać jedynie kilka dni. W końcu to właśnie ona reguluje pracę całego organizmu, odpowiadając za każdy zachodzący w nim proces. Nawet niewielkie, 2-3% odwodnienie potrafi negatywnie dawać się we znaki, dlatego dobrze jest wyrobić w sobie nawyk sięgania po wodę w ciągu pracy. Dystrybutor wody w biurze może przyjść z pomocą w dbaniu o odpowiednie nawodnienie organizmu. Niesie to za sobą bardzo pozytywne efekty w kontekście wydajności i zadowolenia pracowników w firmie.

Brak wody w biurze a wpływ na pracę

Brak wody wpływa negatywnie na pracę zarówno fizyczną, jak i umysłową. Odwodnienie powoduje zmęczenie, senność oraz bóle głowy, a także zmniejsza umiejętność logicznego myślenia czy spowalnia pamięć krótkotrwałą. Woda stanowi dużą część ludzkiego mózgu, dlatego picie jej poprawia jego funkcjonowanie. Ma więc duży wpływ na wydajność i jakość pracy. Pracodawcy dbający o odpowiednie nawodnienie pracowników poprzez dystrybutory wody zapewniają firmie lepsze wyniki, jednocześnie pozytywnie wpływając na morale. Fakt, że woda stale znajduje się na widoku, sprawia, że ludzie chętniej po nią sięgają. Nawyk nawadniania potrafi przynieść o wiele więcej korzyści, niż ciągłe picie kawy czy herbaty.

Zadbaj o zdrowie pracowników, oferując im dostęp do dystrybutora wody, po brzegi wypełnionego wspaniałej jakości płynem. Wypicie minimalnej ilości wody w ciągu dnia nie będzie już dłużej sprawiało problemów, dzięki czemu twoi pracownicy unikną negatywnych skutków odwodnienia.

Dodatkowe zalety dystrybutorów wody

Dystrybutor wody, zapewniający stały dostęp do wody pitnej, sprawia, że pracownicy, którzy przyzwyczajeni byli do kupowania wody butelkowanej będą pozytywnie zaskoczeni zmianą na lepsze. Mniej wyprodukowanego plastiku oznacza ekologiczne rozwiązanie dla dobra planety. Dodatkowo wygoda tego rozwiązania sprawi, że brak wody nie zmusi pracownika do przerwy na wybranie się do sklepu. Woda w dystrybutorze będzie zawsze dostępna, idealnie schłodzona czy podgrzana, aby dopasować się do gustów każdego. Dostęp do czystej wody pitnej z dystrybutorami wody już nigdy nie będzie w twojej firmie problemem.

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Czy wykupujecie sobie ubezpieczenie…
Warto rozważyć ich zakup, by zapewnić sobie skuteczniejszą ochronę w razie wystąpienia sytuacji awaryjnej....
Wałek czy pędzel do malowania
Jeśli malujemy duże, gładkie powierzchnie, lepiej sięgnijmy po wałek. Pędzel nieumiejętnie użyty może...
Reklama dla firmy z branży monitori…
Reklama powinna być odpowiednio dostosowana do danej grupy odbiorców, zrozumiały, perswazyjny, konstruowany w...
Problemy z trądzikiem
Kłopoty z trądzikiem można rozwiązać, stosując kosmetyki apteczne. Pozbawione konserwantów i sztucznych barwników znakomicie...