„Duchowość w praktyce” – recenzja

20 września 2019, dodał: Iwona Marczewska

Każdy z nas zastanawiał się kiedyś, czy istnieje życie po śmierci, czy możliwe jest odkrywanie przyszłości, kontakt ze zmarłymi. Większość z nas jest w jakiś sposób ustosunkowana do tych tematów, ale podobnych pytań, na które szukamy odpowiedzi mając mało dowodów, jest więcej.

Pascal Voggenhuber od dziecka miał niezwykły talent. Dostrzegał więcej niż przeciętny człowiek, dlatego też w dorosłym życiu podjął się pracy jako medium, by nieść pocieszenie i uzdrowienie wszystkim poszukującym. Swój duchowy dar rozwijał w Anglii i Szwajcarii, z której pochodzi. Dziś jest jednym z najbardziej popularnych mediów w Europie, mającym wielu fanów na Facebooku i Instagramie oraz autorem bardzo poczytnych książek. Jedną z nich oddaje w nasze ręce Studio Astropsychologii.

„Duchowość w praktyce” to poradnik zawierający medytacje, afirmacje oraz ćwiczenia, dzięki którym możliwe będzie rozwiązanie wielu problemów, nawet mających swoje źródło w przeszłości. Ćwiczenia, pomagające wyjść z blokującej nas strefy komfortu i uczące jak prawidłowo stosować zasady pozytywnego myślenia, przedstawione są wraz z przykładami prosto z życia autora i jego klientów.

Celem Pascala jest pomóc nam odkryć swoje możliwości, dzięki którym w aktywny sposób będziemy mogli kształtować naszą codzienność, wykorzystamy mocne strony i pozbędziemy się blokad. Pomaga nam również zaleczyć stare rany, także te dotyczące relacji z bliskimi, lecz już nieżyjącymi osobami. Ich ciężar jest dla wielu ludzi bardzo dużą przeszkodą w prowadzeniu szczęśliwego życia. Mimo iż książka ma zaledwie 150 stron, mieści w sobie dużo praktycznych informacji, dotyczących nie tylko sfery duchowej, ale także fizycznej, między innymi naszego codziennego otoczenia.

Język autora jest prosty, swobodny, a stosunek do czytelnika przyjacielski. Potrafi zarówno pokrzepić, zmotywować, zainspirować, jak i skrytykować za bierność, lenistwo i nie podejmowanie działań. Nie obawia się tej szczerości. Nie wzbudza nią negatywnych emocji, wręcz przeciwnie, skłania czytającego do większego zaangażowania.

Największą zaletą książki jest to, że przedstawione w niej rozwiązania są banalnie proste i nie wymagają ani zbyt wiele czasu, ani szczególnej wiedzy, ani drogich sesji u terapeuty, a pomagają ukierunkować nasze myślenie tak, by zaczęło zmieniać się nasze życie. Idealna pozycja dla tych, którzy od dawna myślą o wprowadzeniu zmian, jednak wciąż nie mogą zdobyć się na działanie.

Iwona

 

Książkę poleca Studio Astropsychologii – można kupić ją TUTAJ

 

Dziękujemy Wydawnictwu za udostępnienie egzemplarza recenzyjnego –
Redakcja

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Skuteczny demakijaż z olejkiem herbacianym i olejkiem z orzechów macadamia
Cena:
36 zł
Na bazie orzechów piorących
Cena:
35,99 zł
Świetnie oczyszcza i nawilża skórę. Zawiera hydrolat z lawendy i inne składniki roślinne.
Cena:
12,66 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Sklep Peruka.pl - zaprasza!
Cena:
324 zł
Nowoczesne urządzenie wibroakustyczne - leczy bóle, wspomaga regenerację organizmu
Cena:
1 790,00 zł – 2 120,00 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Letnie wyprzedaże - gdzie i kiedy?
Teraz jest wyprzedaż w moim ulubionym sklepie stacjonarnym Cross Jeansu w Poznaniu więc...
Ile macie par butów?
Sporo różnych od tzw.typowo na zimę jak trapery po przez przejściowe jak adidasy...
Włosy na twarzy
Wydaje mi się, że wąsika lepiej samemu nie depilować, ja zdecydowałam się na...
Mezoterapia igłowa - gdzie w Warsza…
klinika Demeter na Białostockiej - pełna profeska i ceny jak na warszawę niezłe....