„Dom pełen harmonii” – recenzja

13 października 2015, dodał: milky

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Christa O’Leary: „Dom pełen harmonii. Oczyść mieszkanie, oczyść życie”

dom

Każdy z nas chce mieszkać w domu pełnym harmonii, który pozwala na maksymalny wypoczynek i regenerację po ciężkim dniu. Jak stworzyć taki dom, podpowiada autorka prezentowanej tu publikacji. Omawia szeroko wszystkie czynniki pozwalające nam na lepsze życie, w pełnym zdrowiu fizycznym i psychicznym. Podpowiada, jakie materiały i meble wybierać, aby uniknąć wielu problemów zdrowotnych, jakie są powodowane np. przez chorobotwórcze toksyny zawarte w pięknie wyglądających meblach ze sklejki czy dywanach z tworzyw sztucznych. Jako specjalistka od aranżacji wnętrz, promuje swój autorski Styl Życia w Harmonii, podkreślając m.in. znaczenie Feng Shui w tworzeniu przyjaznego nam energetycznie mieszkania. Udowadnia, że nasz organizm doskonale wyczuwa nieprzyjazne mu substancje w otoczeniu i informuje nas o tym. Uczy też, jak odczytywać ostrzegawcze sygnały płynące z naszego ciała i w jaki sposób zlokalizować to, co najbardziej toksyczne w naszym domu.

Aby cieszyć się dobrym samopoczuciem, warto też zwracać baczną uwagę na to, co jemy. Autorka promuje superżywność, zwłaszcza produkty organiczne, pochodzące ze sprawdzonych, ekologicznych upraw. Warto tu sprawdzić, które z produktów spożywczych na stałe wprowadzić do naszego menu i jak je przyrządzić, by wspaniale smakowały.

Trzecim filarem naszego poczucia pełnej harmonii jest spokojny umysł. Autorka podaje tu wskazówki dotyczące technik medytacyjnych i zaleca zmianę podejścia do spraw, z którymi przychodzi nam zmierzyć się na co dzień. Dopiero gdy uporządkujemy nasze wewnętrzne życie, będziemy mogli cieszyć się dobrym wpływem pozytywnej energii. Porządek w nas i wokół nas – oto prosta, a jakże trudna do wykonania recepta na harmonijne życie wg Christy O’Leary.

Zapraszam do poznania tajników urządzania szczęśliwego, pełnego ciepła i harmonii domu, gdzie wszyscy domownicy czują się komfortowo. Znajdziecie tu m.in. podpowiedzi, jakie rośliny wprowadzić do mieszkania, jak urządzić przyjęcie z energetyzującymi potrawami wg przepisów samej autorki i jakie triki pozwolą Wam na dłużej zachować młody wygląd. Polecam Wam ten świetny, dobrze napisany i pełny inspiracji poradnik!

 

Dziękujemy za udostępnienie egzemplarza do recenzji –
Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Nasze mniejsze i większe kłamstwa:)…
Ja najczęściej unikam decyzji, jak ktoś pyta o coś niewygodnego dla mnie...
Jak sprawdzić fachowców od remontu?…
Myślę, że w czasie remontu warto pokazać to, co już zrobili komuś zaufanemu,...
Opieka medyczna
W ogóle chyba idziemy w tę stronę co USA, wydaje mi...
Zbieractwo i zakupoholizm
Tego nałogu się nie kontroluje, wolna przestrzeń jest dla takiej osoby brakiem, trzeba ją wypełnić...